Goplusbet kod promocyjny | bonus powitalny 230 PLN

Oferta powitalna Goplusbet bonus 230 PLN - ekstra bonus z naszym kodem
Kod bonusowy MECZYKI

Kod promocyjny dla Goplusbet aktywuje najwyższy bonus powitalny na rynku do 230 zł. Z czego składa się pakiet startowy do tego bukmachera? Sprawdzamy ofertę promocyjną dla nowych i stałych klientów.

Jaki jest Goplusbet kod promocyjny czerwiec 2024?

Goplusbet kod promocyjny to: MECZYKI. Wpisany przy rejestracji daje możliwość odebrania bonusu powitalnego 230 PLN: 200 PLN od depozytu, freebet bez depozytu 30 PLN.

Kod należy wpisać w pierwszym kroku formularza przy rejestracji konta. Użyć go można po kliknięciu w poniższy przycisk.

Bonusy z kodem w GoplusbetWartość
Bonus od depozytu200 PLN
Darmowy zakład bez depozytu z kodem30 PLN
Maksymalna wysokość bonusu230 PLN
Aktualizacja kodu i bonusuCzerwiec 2024

Tabela przedstawia wszystkie składniki bonus powitalnego w Goplusbet. Jest to wyższy bonus niż w standardowej ofercie i zawiera wyższy freebet bez depozytu.

goplusbet kod promocyjny

Jak odebrać bonus powitalny Goplusbet?

Aby skorzystać z najwyższego bonusu powitalnego na rynku, potrzebne jest konto gracza, które uzyskasz po przejściu procesu rejestracji. Ten jak i kolejne kroki przy odbieraniu poszczególnych bonusów na start Goplusbet analizujemy poniżej. Pokazujemy, jak zgarnąć maksymalną wartość pakietu powitalnego:

 1. Rejestracja z kodem promocyjnym MECZYKI, zaznaczenie zgód marketingowych oraz pełna weryfikacja konta pozwolą otrzymać freebet 30 PLN bez depozytu
 2. Dokonanie pierwszej wpłaty na konto gracza na min. 200 PLN zapewnia maksymalną wartość bonusu 100% od depozytu
 3. Jeśli wpłacimy 200 PLN, to odbierzemy 200 PLN w bonusie (bonus należy uwolnić kuponem lub kuponami z kursem min. 1.80, obrót bonusem 3x, 2 zdarzenia, kurs całkowity min. 1.80 w ciągu 7 dni)

Goplusbet bonus powitalny – 230 PLN na start

Co czeka na nowych graczy po założenia konta? Jaki jest bonus powitalny w Goplusbet?

Rejestracja z kodem MECZYKI powiększa standardowy pakiet na start do 230 PLN, dzięki podwyższeniu freebetu bez depozytu 30 PLN za kod. Szczegóły i warunki dotyczące zasad otrzymania, gry i obrotu bonusem przedstawiamy w dalszej części tekstu. Jest to najwyższy pakiet powitalny u tego bukmachera na rynku.

Goplusbet kod promocyjny – bonus od depozytu 200 PLN

Pierwszym bonusem powitalnym w GOBET jest podwojenie depozytu maksymalnie do 200 PLN.

Bonus od depozytu z kodemWartość
Wartość wpłaty20 PLN – 200 PLN
Wartość bonusu100% pierwszego depozytu do 20 – 200 PLN
Obrót3x, 2 zdarzenia, kurs całkowity min. 1.80

Odebranie 100% pierwszej wpłaty w postaci bonusu możliwe jest po rejestracji, pełnej weryfikacji konta i zaznaczeniu zgód marketingowych. Promocja zostanie uruchomiona po wpłacie na min. 20 PLN, a maksymalna wartość bonusu wynosi 200 PLN.

Aby wypłacić bonus trzeba go najpierw uwolnić, a potem nim obrócić. Warunki są następujące:

 • Uwolnienie bonusu: jednokrotność wpłaty, kuponem lub kuponami z kursem łącznym min. 1.80
 • Obrót bonusem: trzykrotność wpłaty, kuponami AKO z 2 zdarzeniami i kursem łącznym min. 1.80 w ciągu 7 dni

Goplusbet kod promocyjny – freebet bez depozytu 30 PLN z kodem

Freebet bez depozytu o wartości 30 PLN dostępny jest jedynie dla tych nowych graczy, którzy założyli konto z kodem promocyjnym MECZYKI, zaznaczyli zgody marketingowe i przeszli pełną rejestrację. Brak spełnienia tych warunków oznacza brak freebetu bez depozytu w ofercie powitalnej.

Freebet za kod promocyjnyWartość
Wysokość bonusu30 PLN
Minimalna wpłataBrak
Obrót freebetem1x, min. 3 zdarzenia, kurs min. 1.30 dla zdarzenia

Odebranie freebetu wymaga spełnienia następujących warunków:

 • Rejestracja z kodem MECZYKI
 • Zaznaczanie wszystkich zgód marketingowych
 • Weryfikacja konta na konto stałe

Freebet będzie przypisany do konta automatycznie po spełnieniu warunków promocji.

Aby go wypłacić, wymagane jest zagranie raz za całą jego wartość na kupon AKO, z min. 3 zdarzeniami i kursem 1.30 lub wyższym pojedynczego zdarzenia. Wygrana trafi do nas pomniejszona o wartość freebetu i można ją wypłacić na konto bankowe.

Bonusy z kodem Go+bet – jak obrócić?

Bonus powitalny w Goplusbet zawiera cztery elementy, z których każdy ma inne warunki obrotu:

 • Bonus od depozytu do 200 PLN: uwolnienie bonusu 1x, kurs łączny 1.80; obrót bonusem 4x, 2 zdarzenia, kurs łączny min. 1.80 w ciągu 7 dni
 • Freebet 30 PLN: obrót 1x, kupon AKO (min. 3 zdarzenia), kurs min. 1.30 dla zdarzenia

Szczegółowe zasady freebetu znajdują się na stronie bukmachera w regulaminie obu promocji.

Gdzie wpisać kod promocyjny Goplusbet?

Jeśli chcesz odebrać wyższy bonus powitalny Gobet, to musisz wykorzystać kod promocyjny MECZYKI. Gdzie wpisać kod promocyjny? Umieść go w pierwszym kroku formularza rejestracyjnego w Goplusbet w polu „Kod promocyjny”.

Jeśli założysz konto przez link ze strony i kod MECZYKI lub klikniesz w jeden z banerów, to będziesz mógł skorzystać z wyższego bonusu na start.

Jak zarejestrować konto w GoBet z kodem?

Krok 1

Rejestracji w Goplusbet dokonamy na stronie internetowej lub stronie mobilnej bukmachera. Przejdziemy tam klikając w jeden z przycisków w tekście.

Formularz rejestracyjny otworzy się wówczas automatycznie z uzupełnionym kodem.

Krok 2

W formularzu rejestracyjnym mamy do przejścia dwa etapy. Polegają one na wypełnieniu podstawowych danych konta oraz danych osobowych. 

W pierwszym kroku należy umieścić informacje dotyczące danych personalnych i konta gracza:  

 • Imię
 • Nazwisko
 • Email
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło do konta (złożone z wielkich i małych liter, co najmniej jednej cyfry i min. 8 znaków)
 • Kod promocyjny (np. o treści MECZYKI)
Goplusbet rejestracja 1

Po wpisaniu tych danych klikamy “Dalej” i przechodzimy do drugiego kroku.

Krok 3

W drugiej części rejestracji niezbędne są dane osobowe i dotyczące bezpiecznej gry:

 • Obywatelstwo
 • Numer PESEL
 • Źródło dochodu
 • Numer telefonu
 • Kod SMS
Goplusbet rejestracja z kodem krok 2

Na tym etapie ustalamy także dzienne i miesięczne limity środków oraz czasu na grę. Możemy skorzystać z domyślnych ustawień, albo wprowadzić własne.

Po sprawdzeniu poprawności danych należy jeszcze potwierdzić znajomość regulaminu i opcjonalnie zaznaczyć zgody marketingowe (niezbędne aby otrzymać Goplusbet bonus powitalny). Jeśli to zrobimy, to pozostaje kliknąć „Zarejestruj”, aby utworzyć konto tymczasowe.

Krok 4

Posiadanie konta tymczasowego daje pozwala na obstawianie zakładów i korzystanie z bonusów, ale nie daje możliwości wypłacania pieniędzy na konto bankowe. Aby móc to robić, trzeba dokonać pełnej aktywacji konta. Wymagane są do tego:

 • wgranie dokumentów tożsamości – zrobimy to w zakładce: “Moje konto” -> “Ustawienia konta” -> “Dokumenty”
 • uzupełnienie konta bankowego – “Moje konto” -> “Ustawienia konta” -> “Mój profil” -> “Numer konta”

Kiedy nasza tożsamość zostanie potwierdzona, uzyskamy status konta “stałego” i będziemy mogli korzystać ze wszystkich funkcji bukmachera Goplusbet.

Pozostałe bonusy Goplusbet

Wykorzystanie bonusów powitalnych nie oznacza wcale końca promocji i możliwości zgarnięcia dodatkowych bonusów. Co Goplusbet ma w ofercie dla stałych klientów?

TOP Kursy

Podwyższone kursy na wybrane przez bukmachera zdarzenia. Według GoBet w tej sekcji znajdują się “najlepsze kursy na rynku”, a znaleźć je można po lewej stronie na stronie głównej.

Zakłady w ramach TOP Kursów będą występować wraz z ikonką błyskawicy symbolizującą herosa, którego Goplusbet wybrał na “twarz promocji”.

Przyjdź z kolegami

W tej promocji bukmacher nagradza graczy, którzy zachęcą swoich kolegów do rejestracji u tego bukmachera. Do zgarnięcia jest po 50 PLN dla Ciebie i Twojego kumpla.

Jak to zrobić?

 1. Wpłać min. 50 PLN na konto gracza (w jednym lub kilku depozytach)
 2. Obróć min. 50 PLN 
 3. Wygeneruj link, przy pomocy którego Twój kumpel zarejestruje się (w: Mój profil -> Bonusy – Dostępne bonusy)
 4. Twój kumpel musi założyć konto z Twojego linku i w ciągu 30 dni zweryfikować swoje konto, wpłacić min. 50 PLN i obrócić min. 50 PLN
 5. Po spełnieniu wszystkch tych warunków Ty i Twój przyjaciel dostaniecie po 50 PLN we freebecie (obrót: 1x, w ciągu siedmiu dni, AKO z 3 zdarzeniami i kursem poj. 1.30)

W “Przyjdź z kolegami” możesz zaprosić dowolną liczbę kumpli. 

Go Boosters

Goplusbet podwyższa kursy na zakłady także w ramach Go Boosters. Wysokość kursów jest podniesiona o min. 20% i podwyższenie dotyczy kilku zdarzeń złożonych w jeden kurs.

Urodzinowy freebet 25 PLN

Prezentem urodzinowy dla graczy Go Bet jest freebet 25 PLN.

Jeśli w ciągu 30 dni przed datą swoich urodzin dokonałeś min. 1 depozytu na 30 PLN lub więcej i zagrałeś choćby jeden zakład z konta głównego, to otrzymasz darmowy zakład 25 PLN. Freebet będzie czekał na Ciebie przez siedem dni od dnia Twoich urodzin. 

Ważność freebetu wynosi siedem dni i użyć go możesz na zakład z min. kursem łącznym 2.0 na zdarzenia z oferty przedmeczowej, LIVE lub esportowej.

Cashbackmania

W Goplusbet można uzyskać zwrot w kwocie 30 PLN codziennie za przegrane kupony. Aby wziąć udział w promocji trzeba się do niej zapisać i wpłacić min. 100 PLN. Następnie, tego samego dnia, zagrać kupon za min. 100 PLN. Jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany do 23:59, to kolejnego dnia otrzymamy zwrot 30 PLN w formie freebetu. Z promocji można korzystać codziennie. 

Wirtuale bez podatku

W GO+Bet możemy obstawiać sporty wirtualne bez podatku. Gra bez podatku automatycznie zostanie zakwalifikowana na kuponach, które zawierają wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Wystarczy zatem zalogować się do konta i grać zakłady z oferty na „wirtuali”.

Zadania na 5+

Oferta „Zadania na 5+” pozwala uzyskać dodatkowe bonusy za zadania, które pojawiają się w ofercie od poniedziałku do piątku. Jeśli gracz wykona wszystkie w danym tygodniu, to uzyska dodatkowy bonus o wartości 20 zł.

Promocja aktualizowana jest co tydzień i wymaga zapisania się do akcji w każdy poniedziałek.

Gra warta świeczki

Najbardziej aktywni gracze w danym tygodniu mogą uzyskać dodatkowe bonusy w ramach „Gry wartej świeczki”. Zasady promocji są następujące:

 • W każdym tygodniu od pon do nd wpłacaj depozyty
 • Graj dowolne zakłady po dowolnych kursach i z dowolnymi stawkami;
 • Bonus otrzymasz jeśli znajdziesz się w gronie 100 najaktywniejszych graczy

Promocja dostępna jest dla graczy, którzy zaznaczyli zgody marketingowe i zweryfikowali konto.

Dlaczego warto wykorzystać kod w Goplusbet?

Bonus na start z kodem MECZYKI ma łączną wartość 230 PLN. Rejestracja z naszym kodem aktywuje wyższy freebet bez depozytu i wynosi on w takiej sytuacji 30 PLN zamiast 20 PLN. Dzięki temu jest to najwyższy bonus na start dostępny na rynku u tego bukmachera.

Jak postawić zakład w Go Bet?

Po rejestracji konta u bukmachera chcemy postawić swój pierwszy zakład. W Goplusbet “założenie” się z bukmacherem przebiega następująco:

 1. Zaloguj się do swojego utworzonego konta na stronie internetowej, mobilnej lub aplikacji bukmachera
 2. Wybierz z oferty zakładów kursy, które chcesz umieścić na kuponie
 3. Kliknij na kurs, dzięki czemu przeniesiesz zdarzenie na swój kupon
 4. Uzupełnij stawkę lub kuponu lub wybierz bonus, za który chcesz zagrać (np. freebet)
 5. Potwierdź zagranie kuponu i kliknij w „Postaw zakład”
Goplusbet kupon

Wpłaty i wypłaty

Bonus powitalny w Goplusbet jest mocno związany z wpłatą na konto gracza. Tyczy się to bonusu do 200 PLN od depozytu.

Jak przebiegają wpłaty i wypłaty?

Wpłaty

W Goplusbet skorzystamy z podstawowych systemów płatnośći internetowych: Przelewy24, Google Pay i Blik. Pozwalają one na dokonywanie szybkich wpłat i cały proces powinien zająć nie więcej niż 15 minut. Czas zaksięgowania depozytu może rożnić się w zależności od banku.

Minimalna wysokość wpłaty na konto to 2 PLN, a najwięcej jednorazowo możemy wpłacić 100 00 PLN.

Wypłaty

Wypłaty w Go Bet są realizowane przez Przelewy24. I tym razem transakcje nie powinny przekraczać 15 minut, natomiast czas wypłat jest związany z godzinami pracy wybranych banków.

Najmniejsza kwotą, jaką wypłacimy, to 20 PLN, a największa wynosi 50 000 PLN.

Aplikacja mobilna

W Goplusbet aplikcja mobilna jest dostępna na systemy Android i iOS. 

Bukmacher opisuję ją następująco: “Z aplikacją mobilną GO+Bet możesz obstawiać swoje ulubione zakłady w autobusie, na spacerze czy gdziekolwiek pójdziesz. Wygodnie i szybko! Bądź zawsze dobrze poinformowany, korzystaj od ręki z nowych bonusów i nie przegap wysokich kursów.

Pobierzemy ją:

 • Android – ze strony internetowej 
 • iOS – z App Store

W aplikacji Go+bet założymy konto, odbierzemy bonusy i obstawimy zakłady. Jednym słowem, skorzystamy z pełnej oferty bukmachera.

Goplusbet- informacje o bukmacherze

Goplusbet to legalny polski bukmacher działający na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministerstwo Finansów 29 listopada 2021 r., który działa w internecie oraz w punktach naziemnych. Bukmacher jest sponsorem piłkarskiej Wisły Kraków. Twarzą marki jest Radosław Majdan.

Hasłem przewodnik firmy jest #ZmieniamyZasadyGry, które “to nie tylko hasztag, ale idea, której chcemy się trzymać przez cały czas naszej działalności. Chcemy Cię zaskakiwać. Chcemy pokazać się Wam inaczej niż do tej pory bukmacher był widziany. Chcemy, abyś nas poznał lepiej. Chcemy pokazać Ci naszą firmę od środka.”

Jaki jest Goplusbet kod promocyjny?

Aktualny kod promocyjny to MECZYKI. Rejestracja z kodem gwarantuje najwyższy bonus powitalny na rynku do 230 PLN w Goplusbet.

Jaki jest bonus powitalny Goplusbet?

Bonus na start w Go Bet z kodem: bonus od depozytu 200 PLN, freebet 30 PLN.

Dodaj komentarz