Boosty bukmacherskie – czym jest boost bukmacherski?

Boosty bukmacherskie to jedna z ulubionych promocji graczy. W tym tekście opisujemy gdzie można skorzystać z oferty boostów, a także jak dokładnie działa ten bonus. Przedstawiamy najlepsze boosty u bukmacherów i ich warunki.

Najlepsze boosty bukmacherskie na start

Zdaniem graczy najlepszy boost bukmacherski oferuje STS. U tego operatora nowi gracze mogą liczyć nawet na kurs 150.0 na wybrane zdarzenia. Polecane boosty bukmacherskie mają w ofercie także Superbet, Fortuna i forBET.

BukmacherBoost bukmacherskiSprawdź
Superbetkurs 150.0 – 300.0Sprawdź boost
STSkurs 150.0 – 200.0Sprawdź boost
Fortunakurs 150.0 – 200.0Sprawdź boost
forBETkurs 300.0Sprawdź boost

Boosty bukmacherskie dostępne u wybranych operatorów obowiązują na różne wydarzenia, najczęściej z najbardziej popularnych imprez sportowych.

Najlepsze boosty bukmacherskie – lista

Boosty bukmacherskie w STS

Najlepsze boosty bukmacherskie zdaniem graczy oferuje STS. U tego bukmachera promocja pozwala typować nowym użytkownikom wybrane mecze po kursie nawet 150.0, przy stawce 2 PLN. W niektórych przypadkach kurs ten może być nawet wyższy i wynieść np. 200.0. Oferta dostępna jest jeśli przy rejestracji wpiszemy dostępny dla STS kod promocyjny. Ta reguła dotyczy zresztą większości operatorów.

Boosty bukmacherskie w STS

Na jaką ofertę dostępne są boosty bukmacherskie w STS? Przede wszystkim na piłkarskie mecze czołowych lig czy europejskich pucharów. W większości przypadków boost bukmacherski dotyczy wytypowania zwycięzcy danego meczu lub zespołu z golem. Czasem STS proponuje także boosty na typowanie tenisa czy innych dyscyplin, ale to piłka nożna jest główną dyscypliną do typowania z boostem.

Czym wyróżniają się boosty bukmacherskie w STS?

 • Kilkanaście propozycji dla nowych graczy w miesiącu
 • Boosty dostępne na topowe mecze piłkarskie (np. obstawianie Ligi Mistrzów, obstawianie Euro czy czołowych lig europejskich)
 • Wymagany dwukrotny obrót bonusem

Boosty bukmacherskie w Superbet

W Superbet boosty bukmacherskie oferowane są bardzo często, co oznacza, że nowi gracze bez problemu będą mogli skorzystać z oferty. Kurs na wybrane zdarzenia w tym wypadku wynosi zazwyczaj 150.0 przy stawce min. 2 PLN. Najwyższe boosty bukmacherskie w Superbet to jednak nawet kurs 300.0 przy takiej samej stawce.

Boost bukmacherski w Superbet

Na jakie mecze bukmacher przygotuje boost bukmacherski? Przede na najważniejsze wydarzenia piłkarskie (m.in. Liga Mistrzów, mecze czołowych lig europejskich czy reprezentacji Polski), topowe gale UFC, wyścigi F1 czy inne dyscypliny.

Boosty bukmacherskie na piłkę nożną stanowią najbardziej rozbudowaną ofertę, a zdarzenia z kursem 150.0 dotyczą przede wszystkim wytypowania zwycięzcy danego meczu lub drużyny z golem.

Czym wyróżniają się boosty bukmacherskie w Superbet?

 • Spora dostępność boostów na piłke nożną i inne sporty
 • Wymagany trzykrotny obrót bonusem
 • Boosty na zakłady długoterminowe (np. Lech Poznań będzie mistrzem w sezonie 2023/24)

Boosty bukmacherskie w Fortunie

Jaki boost bukmacherski ma Fortuna? To oferta zbliżona do opisanych promocji w STS czy Superbecie. Operator poza meczami piłkarskimi przygotowuje czasem boosty bukmacherskie na inne wydarzenia sportowe (np. sporty walki). 

Boosty bukmacherskie w Fortunie

W Fortunie bonus z tytułu boostu bukmacherskiego dla nowych graczy przyznawany jest w formie punktów FKP. Za wartość bonusu wystarczy zagrać raz, co jest sporym atutem promocji. 

Czym wyróżniają się boosty bukmacherskie w Fortunie?

 • Boost w formie punktów – wymagany jednokrotny obrót
 • Dostępne promocje na m.in. piłkę nożną czy sporty walki
 • Udział w promocji już przy wpłacie min. 30 PLN

Boost bukmacherski w forBET

Boosty bukmacherskie dla nowych graczy ma też forBET. Ten operator oferuje typy z kursem nawet 300.0 przy stawce 1 PLN. W forBET tego rodzaju promocje są jednak dostępne z mniejszą częstotliwością, aniżeli u opisanych wyżej bukmacherów.

Boost bukmacherskie w forBET

Kto i w jakich przypadkach może skorzystać z boostu bukmacherskiego w forBET? Oferta z kursem aż 300.0 dostępna jest na najważniejsze mecze piłkarskie, a promocję – przy rejestracji z kodem promocyjnym – mogą aktywować nowi gracze.

Czym wyróżniają się boosty bukmacherskie w forBET?

 • Kurs aż 300.0 przy stawce 1 PLN
 • Możliwość łączenia promocji z zakładem bez ryzyka grając za min. 20 PLN
 • Stosunkowo niewiele boostów w skali miesiąca

Pozostałe boosty bukmacherskie na start – lista

Wielu innych bukmacherów także przygotowało powitalny boost bukmacherski dla nowych graczy. Przykłady takich operatorów prezentujemy poniżej.

Boost bukmacherski w ETOTO

W ETOTO powitalne boosty bukmacherskie to kurs 200.0 przy stawce 1 PLN. Za trafny typ nowy gracz może otrzymać freebet do wykorzystania u bukmachera. 

Promocje pojawiają się regularnie, co kilka dni. Dotyczą popularnych wydarzeń ze świata sportu, a przede wszystkim piłki nożnej.

Boost bukmacherski w Betfan

Zróżnicowaną ofertę boostów bukmacherskich ma Betfan. Ten bukmacher co jakiś czas oferuje tego rodzaju promocję na zdarzenia związane z NBA, UFC, Formułą 1 i rzecz jasna piłką nożną. 

Bonusy w ofercie powitalnej stanowi zazwyczaj freebet o wartości 200 PLN, a stawki kuponów mogą się wahać w zależności od konkretnej oferty.

Boost bukmacherski w LVBet

W LVBet także znajdziemy boost bukmacherski, którym jest kurs 100.0 przy stawce zaledwie 1 PLN. Operator, podobnie jak opisani wyżej, pozwala typować przede wszystkim zdarzenia z piłki nożnej, ale czasem oferuje też boosty na NBA, sporty walki czy tenisa.

Co ważne, w LVBet kupon z boostem powitalnym zagramy zarówno za środki własne, jak i bonusowe.

Co to jest boost bukmacherski?

Czym jest boost bukmacherski? To nic innego jak podwyższony kurs na wybrane zdarzenia w ofercie bukmachera.

Boosty bukmacherskie z kursami w granicach nawet 150.0 czy 200.0 są proponowane w formie oferty specjalnej dla nowych graczy przez niektórych bukmacherów. To jednorazowa okazja do typowania wybranych meczów po tak atrakcyjnym przeliczniku, zazwyczaj grając za niską stawkę – np. 2 PLN. 

Jednak wielu operatorów ma również boosty bukmacherskie w swojej stałej ofercie. W tym przypadku nie możemy liczyć na aż tak wysokie kursy, ale i tak są one atrakcyjnie niż te dostępne w stałej ofercie. 

Jak wybrać najlepszy boost bukmacherski?

Boosty bukmacherskie różnią się między sobą nie tylko wysokością kursu, ale także innymi elementami. Jak zatem wybrać najlepszy boost bukmacherski? Pod uwagę warto wziąć kilka czynników:

 • Jaka jest wymagana wpłata minimalna, aby skorzystać z boostu bukmacherskiego?
 • Jakie są dodatkowe wymogi aby skorzystać z oferty (np. zgody marketingowe)?
 • Czy boost bukmacherski wyklucza się z elementami bonusu powitalnego?
 • Jaka jest minimalna stawka zakładu z boostem?
 • Jaki jest obrót wygraną za zakład z boostem bukmacherskim?

Dopiero znając wszystkie kryteria możemy zdecydować, że dana oferta to najlepszy boost bukmacherski.

Boosty bukmacherskie w codziennej ofercie

Jak już wspomnieliśmy, boosty bukmacherskie to nie tylko bardzo wysokie kursy dostępne dla nowych graczy, ale też codzienna oferta skierowana do typerów mających już konto u danego operatora.

Czym charakteryzują się tego rodzaju boosty? Wśród wyróżników znajdziemy:

 • Kursy podwyższone o średnio 20-30%
 • Oferta dotyczy zazwyczaj najbardziej popularnych zdarzeń
 • Możliwe ograniczenia w łączeniu kilku boostów na jednym kuponie
 • Możliwe ograniczenia w maksymalnej wysokości stawki
 • Brak obrotu wygraną za zakłady z boostem bukmacherskim

Gdzie znajdziemy boosty bukmacherskie w codziennej ofercie? W STS dostępne są one w ramach takich zakładów jak “Hit Dnia” czy “Superoferta”. 

Fortuna wyższe kursy przygotowała m.in. w ramach zakładów AKO o nazwie “Mistrzowski Boost”. Z kolei “Turbokurs!” na podobnych zasadach przygotował dla wszystkich swoich użytkowników forBET. 

Zbliżoną ofertę wyższych kursów na określone zakłady ma zresztą niejeden nowy bukmacher i kilku doświadczonych już operatorów. To jedna z najbardziej popularnych promocji bukmacherskich.

Boost bukmacherskie – jak obrócić?

Jak obrócić boostem bukmacherskim? Każdy z bukmacherów ma swoje własne zasady co do obrotu, ale kluczowy będzie tutaj podział na:

 • Boost bukmacherski w ramach powitalnej akcji specjalnej
 • Boost bukmacherski w ramach stałej oferty zakładów

Boosty bukmacherskie w ramach promocji powitalnych dla nowych graczy często wiążą się z wymogami obrotu. Bukmacher może – ale nie musi – określić konkretne warunki kursowe czy liczbę zdarzeń na kuponie.

Boost bukmacherski w stałej ofercie pozwala zwiększyć wygraną kuponu bez wymogu obrotu, choć możliwe są ograniczenia np. w wysokości stawki.

Boosty bukmacherskie – podsumowanie

Podsumowując, boosty bukmacherskie to w dużym skrócie wyższe kursy na wybrane zdarzenia w ofercie, aniżeli te dostępne w standardowej ofercie. Najlepsze boosty bukmacherskie cechuje nie tylko wysoki kurs, ale także przystępne warunki skorzystania z oferty.

Poza boostami dla nowych graczy, operatorzy mają także podwyższone kursy w stałej ofercie. Nie są one aż tak wysokie jak w przypadku tych proponowanych na start, ale również gwarantują potencjalnie wyższe wygrane.

FAQ

Który bukmacher ma najlepsze boosty bukmacherskie?

Zdaniem graczy najlepsze boosty bukmacherskie znajdziemy w STS, Superbecie, Fortunie i forBET.

Gdzie znaleźć boosty bukmacherskie?

Boosty bukmacherskie oferuje wielu legalnych operatorów. Powitalnych promocji z wysokimi kursami warto szukać przy okazji topowych wydarzeń sportowych, a codzienna oferta boostów także proponowana jest przez niektórych bukmacherów.