Obstawianie Euro 2024. Gdzie obstawiać mistrzostwa Europy?

Jeśli interesuje cię obstawianie Euro 2024, to w tym artykule szczegółowo wyjaśniamy jak to zrobić. Prezentujemy szczegóły oferty bukmacherów i krok po kroku wyjaśniamy jak wygląda obstawianie mistrzostw Europy w Niemczech.

Gdzie obstawiać Euro?

Gdzie obstawiać mecze Euro? Można to zrobić u legalnych bukmacherów z ofertą na obstawianie Euro 2024. Przygotowaną na turniej ofertę znajdziemy u wszystkich operatorów, a poniżej prezentujemy listę najwyższej ocenianych przez graczy bukmacherów.

BukmacherzySprawdź ofertę
SuperbetSprawdź
FortunaSprawdź
STSSprawdź
BetclicSprawdź
forBETSprawdź

Którzy operatorzy na obstawianie meczów Euro są najlepszym wyborem? Każdy ze wskazanych bukmacherów ma swoje atuty. Poniżej przedstawiamy, czym kierować się wybierając swojego bukmachera na obstawianie Euro 2024.

Euro obstawianie – jak wybrać bukmachera?

Czym kierować się przy wyborze bukmachera na obstawianie mistrzostw Europy 2024? Przygotowaliśmy kilka porad dla początkujących graczy, którzy nie wiedzą jeszcze gdzie obstawiać Euro 2024.

Dostępność oferty 

im więcej dostępnych rynków typów, tym lepiej. W końcu chodzi o to, aby gracze mieli szeroki wybór tego, co chcą obstawiać. 

Obstawianie Euro 2024 - oferta zakładów

Najlepsi bukmacherzy na obstawianie Euro przygotowują nawet po kilkaset kursów na dany pojedynek, mają ofertę długoterminową i przy okazji poszczególnych spotkań oferują obstawianie meczy Euro na żywo.

Wysokość kursów

Obstawianie mistrzostw Europy 2024 warto rozpocząć od porównania kursów w ofercie różnych operatorów. Ich wysokość bezpośrednio przekłada się bowiem na możliwe wygrane. 

Euro obstawianie - kursy na mecz

Kto na obstawianie Euro przygotował najwyższe kursy na rynku? To wcale nie jest jednoznaczne, bowiem wiele zależy od wybranego rozstrzygnięcia. Przykładowo: dla jednego meczu wyższy kurs na wygraną jednej z drużyn może przygotować Superbet, a drugiej STS. Dlatego też jeśli chcemy zawsze mieć pewność, że wybieramy obstawianie wyników Euro 2024 po najwyższym kursie, to warto zarejestrować się u kilku różnych operatorów.

Dostępne promocje

Część graczy decyzję o wyborze bukmachera na obstawianie Euro może uzależniać od dodatkowych benefitów. Mowa tu o dostępnych bonusach i promocjach, które oferują legalni operatorzy.

Ofertę promocyjną można podzielić na dwie części: bonusy powitalne i stałe lub czasowe promocje dla zarejestrowanych graczy, dostępne na obstawianie meczy Euro 2024. 

Przykładowo: powitalny pakiet promocji na Euro przygotował forBET.

Euro obstawianie z bonusami

Aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji mobilnej obstawianie Euro dostępne jest z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Dlatego tak ważne jest, aby wybrany operator dysponował niezawodną i intuicyjną aplikacją mobilną.

Najlepsze aplikacje mobilne zapewniają dostęp do pełnej oferty typów, szybkiego zawierania zakładów czy wielu opcji wpłat i wypłat. Tym mogą pochwalić się niemal wszyscy legalni bukmacherzy, którzy od dłuższego czasu mocno stawiają na rozwój aplikacji. W czołówce najlepiej ocenianych produktów wyróżniają się Superbet, STS czy Betclic.

Zwracając uwagi na wskazane punkty, można wybrać najlepszego dla siebie operatora na obstawianie meczy Euro. Warto pamiętać, że wybór zależy od subiektywnych upodobań, zatem każdy z typerów może kierować się nieco innymi aspektami.

Obstawianie Euro krok po kroku

Co zrobić, aby obstawianie Euro było możliwe? Opisujemy krok po kroku proces zawierania zakładów na mecze podczas turnieju o piłkarskie mistrzostwo Europy. 

 1. Wybierz operatora z listy legalnych bukmacherów
 2. Zarejestruj się na stronie wybranego bukmachera
 3. Podczas rejestracji wpisz kod bonusowy dostępny na Bet.pl aby uzyskać najwyższy bonus powitalny
 4. Wpłać depozyt na konto w serwisie
 5. Znajdź ofertę typów na obstawianie Euro 2024 na stronie lub w aplikacji bukmachera
 6. Kliknij w wybranych kurs, aby dodać zdarzenie do kuponu
 7. Wybierz stawkę swojego zakładu i zaakceptuj kupon
 8. Czekaj na rozstrzygnięcie zdarzenia

Obstawianie mistrzostw Europy 2024 – porady

Jeśli wiemy już gdzie obstawiać Euro, to warto jeszcze poznać kilka praktycznych porad, które ułatwią skuteczne typowanie zdarzeń. 

Analiza statystyk

Podstawą skutecznego typowania, także jeśli chodzi o obstawianie Euro, jest dobra analiza przedmeczowa. Zacząć ją można od kwestii statycznych. Dzięki temu dostaniemy obraz tego, jak obie drużyny radzą sobie na boisku, jaki styl gry preferują i w związku z tym jakie zdarzenia mogą okazać się najlepsze do typowania.

Euro obstawianie na bazie statystyk

Pamiętajmy bowiem, że obstawianie meczy Euro nie ogranicza się wyłącznie do przewidywania wyników. Gracze mogą obstawiać liczbę goli, rzutów rożnych, kartek i wiele więcej.

Przewidywane składy

Elementem dobrej analizy meczowej jest również dobra znajomość możliwości kadrowych poszczególnych drużyn. Często zdarza się bowiem, że potencjalny faworyt nagle traci kilku kluczowych graczy, co może przełożyć się ostatecznie na wynik meczu.

Wykluczenia z gry poszczególnych zawodników mogę być znane wcześniej, np. gdy powodem absencji jest wykluczenie za kartki lub dłuższa walka z kontuzją. Zdarza się jednak, że urazy przytrafiają się piłkarzom tuż przed meczem i nie zawsze da się je przewidzieć wcześniej. Jeśli chodzi o mecze Euro obstawianie można poprzedzić też analizą terminarza pod kątem przewidywanych składów. W przypadku np. ostatnich meczów fazy grupowej niektóre zespoły mogą zdecydować się na zmiany i wpuszczenie na boisko zawodników rezerwowych. 

Forma drużyn

Zdarza się, że faworyci do triumfu w całej imprezie kompletnie rozczarowują od samego początku. Nie zawsze zatem warto sugerować się wyłącznie potencjałem danej drużyny, ale przede wszystkim prezentowaną przez nią formą.

Działa to również w drugą stronę. W przeszłości rewelacjami turniejów o mistrzostwo Europy były m.in. Dania, Grecja czy Islandia lub Walia. Początkowo na te drużyny nikt nie stawiał, a dwie pierwsze ostatecznie cieszyły się nawet z wygranej w całej imprezie.

Porównanie kursów

Przy okazji Euro obstawianie zakładów dostępne jest u wielu bukmacherów, a każdy z nich może przygotować nieco inne kursy na te same zdarzenia. Warto więc wspomniane kursy ze sobą porównywać, aby móc wybrać najkorzystniejszy – czyli najwyższy – dla gracza.

Porównanie kursów na obstawianie mistrzostw Europy 2024 może pozwolić nie tylko zyskać większe wygrane, ale zasugeruje nam jakie rozstrzygnięcia są zdaniem analityków najbardziej prawdopodobne, co także może pomóc w dobrej analizie zakładów.

Korzystanie z promocji

Czy warto korzystać z bonusów na obstawianie Euro? Jak najbardziej. Skoro bukmacher daje nam taką szansę, to zawsze warto z niej skorzystać i zwiększyć swoje szanse na wygraną lub zniwelować ryzyko utraty środków.

Zazwyczaj za takimi promocjami nie kryją się żadne ukryte haczyki, poza warunkami obrotu bonusem. Dlaczego zatem na obstawianie mistrzostw Europy 2024 w ogóle są dostępne dedykowane promocje? Ma to związek z tym, że każdy operator chce przyciągnąć do siebie graczy. Skoro wszyscy mają podobną ofertę samych typów, to bonusy mogą okazać się w tym przypadku kluczowe. Prześciganie się operatorów na promocje, to natomiast dobra informacja dla samych typerów, którzy mogą skorzystać z większej liczby bonusów.

Obstawianie meczów Euro 2024 – co można obstawiać?

Wiemy już gdzie obstawiać Euro 2024, ale warto przyjrzeć się jeszcze dostępnym rynkom typów. 

Najważniejsze zakłady stanowić będzie oferta przedmeczowa. Na obstawianie meczy Euro dostępnych jest nawet kilkaset kursów dla pojedynczego spotkania. Od podstawowych typów na wskazanie zwycięzcy meczu, przez zakłady na poszczególne połowy, aż po wyniki z handicapem, liczbę goli, kartek czy rzutów rożnych.

Euro obstawianie - oferta na mecze

Rozszerzenie oferty przedmeczowej stanowią zakłady na obstawianie Euro na żywo. Bukmacherzy przygotowują tego typu propozycje na wszystkie mecze, czyli w sumie na 51 spotkań zaplanowanych podczas turnieju w Niemczech. Na Euro obstawianie live będzie dostępne dopiero w trakcie samych mistrzostw, ale możemy już teraz założyć, że oferta różnorodnych rynków będzie bardzo szeroka.

Co jeszcze przygotowali bukmacherzy na obstawianie Euro? Warto wspomnieć o typach długoterminowych, czyli np. wskazaniu zwycięzcy turnieju, króla strzelców czy choćby drużyn, które awansują do konkretnej fazy zmagań (finał, półfinał, wyjście z grupy itp.). 

Euro obstawianie długoterminowe

Wszystkie pozostałe zakłady można nazwać ofertą specjalną na obstawianie Euro. W tej kategorii znajdują się pozostałe rynki, które trudno zaliczyć do kategorii opisanych wyżej. Mogą być to zarówno zakłady na poszczególne drużyny, jak i też bardziej ogólne zagadnienia dotyczące mistrzostw Europy w Niemczech.

Euro 2024 – terminarz i informacje

Obstawianie wyników Euro 2024 jest już możliwe u legalnych bukmacherów. Mistrzostwa Europy w Niemczech potrwają od 14 czerwca do 14 lipca, a tytułu mistrzowskiego bronią Włochy.

W turnieju wezmą udział 24 drużyny, a wśród nich gospodarze turnieju, czyli Niemcy. Zdaniem analityków bukmacherskich to jedni z faworytów całej imprezy. Ponadto wśród drużyn uznawanych za głównych kandydatów do wygranej w Euro wskazywane są reprezentacje Anglii, Francji, Hiszpanii czy Portugalii. 

Podział na grupy wygląda następująco:

 • Grupa A: Niemcy, Węgry, Szkocja, Szwajcaria
 • Grupa B: Hiszpania, Albania, Chorwacja, Włochy
 • Grupa C: Anglia, Dania, Słowenia, Serbia
 • Grupa D: Francja, Austria, Holandia, baraż A (Polska, Walia, Finlandia, Estonia)
 • Grupa E: Belgia, Rumunia, Słowacja, baraż B (Izrael, Bośnia i Hercegowina, Ukraina, Islandia)
 • Grupa F: Portugalia, Turcja, Czechy, baraż C (Gruzja, Grecja, Kazachstan, Luksemburg)

Pełny skład turnieju znany będzie po marcowych barażach, gdzie wyłonieni zostaną ostatni trzej finaliści Euro 2024.

Euro obstawianie – podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się gdzie obstawiać Euro 2024, to wśród polecanych operatorów wyróżniają się Superbet, Fortuna, STS, Betclic i forBET. Mają one najszerszą ofertę zakładów na obstawianie Euro 2024 i przygotowały na turniej ciekawe promocje.

W przypadku obstawiania meczy Euro warto pamiętać, że skuteczne typowanie powinno być poprzedzone dobrą analizą, a także porównaniem kursów u legalnych operatorów. Na mistrzostwa Europy 2024 obstawianie możliwe jest zarówno w ramach oferty typów przedmeczowych, długoterminowych, jak i zakładów na żywo.

FAQ

Gdzie obstawiać mecze Euro 2024?

Mecze Euro 2024 obstawiać można u legalnych bukmacherów. Wśród polecanych operatorów znajduje się m.in. Superbet, czyli najlepiej oceniany operator przez użytkowników Bet.pl.

Co można obstawiać na Euro 2024?

W ofercie bukmacherów na obstawianie Euro 2024 znalazły się zakłady przedmeczowe, długoterminowe czy też specjalne. Ponadto podczas turnieju dostępne będzie też obstawianie meczy Euro na żywo.

Dodaj komentarz