Bukmacher Betway pojawił się na polskim rynku w 2023 roku. Obecnie jednak produkt czekają spore zmiany, a dla graczy oznacza to odświeżoną i ulepszoną ofertę. W tym tekście przedstawiamy bliżej, jakim bukmacherem jest Betway. 

Betway bukmacher

Oferowane przez Betway zakłady bukmacherskie można legalnie typować w wielu miejscach na świecie. To międzynarodowa, dobrze znana marka, która od 2023 roku obecna jest takżę w Polsce. Obecnie operator swoją działalność zawiesił, co argumentuje chęcią poprawy produktu.

Jak możemy przeczytać na stronie operatora: “Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby poprawić nasz produkt. Pomimo tego, że przez cały czas ulepszaliśmy stronę, nadszedł czas na kompletną zmianę – ta może dokonać się wyłącznie kiedy strona nie będzie aktywna.” 

Oznacza to, że bukmacher Betway planuje powrócić wkrótce z ulepszoną odsłoną swojej oferty.

Betway zakłady bukmacherskie – czym się wyróżnia?

Czy tym, co do tej pory oferował Betway bukmacher wyróżniał się na polskim rynku? Raczej nie. Oferta przed zawieszeniem działalności nie była niczym wyjątkowym. 

Mowa tu zarówno o dostępnej witrynie internetowej, ofercie zakładów czy promocji i innych produktów. Nie dziwi zatem, że operator postanowił przedefiniować swój produkt. Możemy się spodziewać, że w odświeżonej wersji Betway będzie już mógł pochwalić się czymś ciekawym i innowacyjnym.

Tym bardziej, że jak już wspomnieliśmy, Betway zakłady bukmacherskie oferuje już w wielu państwach i jest firmą o sporej popularności i dużych doświadczeniu w branży. Kibice mogą kojarzyć Betway choćby ze względu na sponsoring uznanych zespołów. Obecnie Betway współpracuje z takimi klubami jak choćby hiszpańskie Atletico Madryt, angielskie Brighton & Hove Albion i West Ham United czy też niemiecki Werder Brema.

Betway opinie

W tym momencie wystawiając Betway opinie musimy pamiętać o tym, że bukmacher planuje sporo zmian w swojej działalności. Dlatego też warto skupić się na kwestiach, które najprawdopodobniej zostaną poprawione w najbliższym czasie, a także przypomnieć o tym, co pierwotnie nie wyszło Betway najlepiej.

Bonus powitalny

Nowym graczom zarejestrowanym w Betway bukmacher do tej pory nie przyznawał bonusu na start. To na pewno spora rysa na ocenie całego produktu tego operatora w Polsce. O ile bonus powitalny nie jest jedynym wyznacznikiem wyboru bukmachera, o tyle cała konkurencja pamięta o tym, aby w jakiś sposób “przywitać” gracza po rejestracji. 

Nawet jeśli miałaby być to promocja o niezbyt dużej wartości, to sam fakt jakiegokolwiek braku bonusu na start nie przedstawiał Betway w najlepszym świetle. Tu poprawa na pewno będzie wskazana.

Strona internetowa i aplikacja

Odbiór designu strony internetowej to kwestia mocno subiektywna. Nie da się jednak ukryć, że na tle wielu innych bukmacherów Betway nie wyróżniał się niczym ciekawym. Prosta witryna, bez znaków charakterystycznych. Z jednej strony można by pochwalić operatora, za nie udziwnianie na siłę jej wyglądu, ale z drugiej przez braki w ofercie witryna wydawała się być pusta.

Należy także oczekiwać, że w przyszłości będzie dostępna dla graczy zarejestrowanych w Betway aplikacja mobilna. W obecnych czasach, gdy większość zakładów zawierana jest online, to absolutna konieczność.

Stałe promocje

To kolejny element, który musi poprawić Betway. Zakłady bukmacherskie u tego operatora nie były wsparte akcjami promocyjnymi, co mogło mieć wpływ na decyzje typerów o zachowaniu dystansu względem tego operatora.

Czy możemy spodziewać się stałych i czasowych bonusów w ofercie Betway w przyszłości? Trudno stwierdzić to jednoznacznie, ale wydaje się, że operator dostrzegł w tym zakresie potrzeby zmiany oferty. Być może obok samych akcji bonusowych pokusi się też np. o wprowadzenie transmisji TV, co byłoby sporym atutem.

Sponsoring

O Betway opinie pochlebne mogliby wyrazić kibice niektórych zespołów, gdyby bukmacher zaangażował się w sponsoring sportu. Wielu operatorów wchodząc na polski rynek decyduje się na taki krok. Póki co Betway nadal kojarzy się wyłącznie z drużynami zagranicznymi.

Betway bukmacher - sponsoring

Czy zmieni się to w przyszłości? W tej chwili nie wiele na to wskazuje, ale kto wie jak sytuacja będzie wyglądała w przyszłości. 

Betway legalny bukmacher

Czy Betway jest legalny? Gracze mogą się nad tym zastanawiać, bowiem obecnie bukmacher zawiesił swoją działalność. To jednak sytuacja przejściowa, a Betway zakłady bukmacherskie online może oferować w Polsce w 100% legalnie.

Bukmacher Betway to marka należąca do GM Gaming Limited, działająca w Polsce przez przedstawiciela, którym jest Gaming in Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Zwycięskiej 20A/204, 53-033 Wrocław.

Opinie o bonusie powitalnym Betway

Jak już wspomnieliśmy, graczom zarejestrowanym w Betway bukmacher nie oferował do tej pory powitalnego bonusu. To może się zmienić za jakiś czas.

Obserwując jak bukmacher działa na zagranicznych rynkach, kwestia pojawia się bonusu powitalnego jest bardzo prawdopodobna. Co do jego kształtu trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość.

Betway zakłady bukmacherskie – oferta

Jakie Betway zakłady bukmacherskie przygotował dla swoich graczy? W tej dziedzinie bukmacher Betway opinie dotychczas zbierał mieszane. Z jednej strony rzucało się w oczy, że produkt nie jest w pełni dopracowany i brakowało w pierwotnej ofercie np. gier karcianych. Z drugiej zaś jeśli chodzi o ofertę sportową, to bukmacher przygotowywał zakłady na wszystkie najważniejsze rozgrywki.

Betway zakłady bukmacherskie

Gracze mieli możliwość obstawiania również zakładów na żywo czy też sportów wirtualnych. Można więc stwierdzić, że w tym zakresie Betway nie wyróżniał się negatywnie i był to jeden z aspektów, które można uczciwie ocenić jako solidny element produktu tej marki.

Betway kursy bukmacherskie

Kursy u bukmachera Betway nie wyróżniały się specjalnie od konkurencji. Można stwierdzić, że w obecnych czasach żaden operator nie proponuje ani specjalnie wyższych, ani mocno zaniżonych kursów.

Dlatego też typując w Betway zakłady bukmacherskie, mogliśmy to robić po kursach mieszczących się w średniej rynkowej. Biorąc jednak pod uwagę wysokość podatku od gier, rzuca się w oczy fakt, że w Betway bukmacher nie dał graczom okazji gry o wyższe wygrane poprzez promocje.

Operator nie proponował póki co żadnej z popularnych form bonusowych: gry bez podatku, wyższych kursów na wybrane zdarzenia czy bonusów za kupony akumulowane. Typerzy chętnie korzystają z tego typu promocji, które pozwalają im na podwyższenie kursów podczas gry.

Jak założyć konto w Betway?

W tym momencie bukmacher Betway zawiesił możliwość rejestracji nowych graczy. Ta opcja powinna jednak powrócić za jakiś czas. Jak wówczas będzie wyglądała w Betway rejestracja konta?

Proces ten przedstawimy na podstawie tego, jak przebiegał on do tej pory. Trudno bowiem sądzić, aby akurat w tej kwestii nastąpiły duże zmiany. Rejestracja u bukmachera była w końcu prosta i przejrzysta.

W Betway bukmacher przygotował formularz, w którym należało wypełnić najważniejsze informacje na dwóch stronach formularza.

Betway bukmacher - rejestracja

Jak wyglądało to w praktyce? Pierwsza strona formularza Betway zawierała następujące rubryki:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Numer PESEL
 • Obywatelstwo
 • Data urodzenia
 • Waluta 

Następnie bukmacher Betway prosił o wypełnienie danych adresowych i tych służących do logowania się w serwisie:

 • Adres
 • Miasto
 • Województwo
 • Kod pocztowy
 • Nazwa użytkownika 
 • Hasło

Co pod tym względem może się zmienić? Wydaje się, że poza stroną graficzną rewolucji w zakresie rejestracji w Betway nie będzie. Możliwe, że bukmacher przygotuje dla typerów kod promocyjny, którego wpisanie pozwoli uzyskać bonusy na start. O tym przekonamy się za jakiś czas.

Betway aplikacja mobilna

Zarejestrowanym w Betway bukmacher dotychczas nie zaoferował aplikacji mobilnej, co na pewno jest sporym błędem. To produkt, który jest dziś podstawą działalności legalnych bukmacherów, ze względu na spore zainteresowanie typowaniem zakładów na urządzeniach mobilnych.

Nie ma wątpliwości, że w Betway aplikacja mobilna prędzej czy później będzie dostępna. W tym momencie trudno jednak ocenić jej jakość. Pewne przypuszczenia możemy mieć na bazie aplikacji bukmachera, która dostępna jest na rynkach zagranicznych.

Betway aplikacja mobilna

W App Store aplikacja Betway oceniana jest na 4.7/5 na bazie blisko 33 tysięcy głosów. Można zatem mieć nadzieję, że wprowadzona dla polskich typerów aplikacja również zyska pozytywne oceny.

Betway obsługa klienta

W Betway opinie, pytania czy reklamacje możemy zgłaszać do Obsługi Klienta. Istnieje kilka form kontaktu z bukmacherem:

 • Chat online
 • Kontakt mailowy
 • Formularz kontaktowy

Jak informuje operator, dział Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00.

Dodatkowo na stronie Betway bukmacher zamieścił FAQ, gdzie znajdziemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Betway metody płatności

Jak wyglądają w Betway wypłaty i wpłaty? Pod tym względem od samego początku bukmacher prezentował się bardzo solidnie. 

Formy płatności w Betway:

MetodaOpłatyCzas przetwarzania
Visa CardBrakNatychmiast
MastercardBrakNatychmiast
Przelewy24BrakNatychmiast
Rapid TransferBrakNatychmiast
Much BetterBrakNatychmiast
EcoPayzBrakNatychmiast
MifinityBrakNatychmiast
NetellerBrakNatychmiast
SkrillBrakNatychmiast
PaysafecardBrakNatychmiast
Skrill 1-tapBrakNatychmiast

Obecnie w Betway wypłaty środków na rachunek bankowy można bez problemu zlecać do 31 stycznia 2024. Po tym terminie w celu wypłaty, jeśli na koncie gracza pozostały środki, należy kontaktować się z Obsługą Klienta.

Betway bukmacher – podsumowanie

Bukmacher Betway zanotował falstart w swoim debiucie na polskim rynku, ale jego ostatnie działania wskazują na to, że w przyszłości możemy oczekiwać bardziej dopracowanego produktu ze strony operatora.

Warto zaznaczyć, że w Betway zakłady bukmacherskie – czyli najważniejszy element całej oferty – można było uznać za solidne. Na pewno bukmacher musi popracować nad kwestią dostępnych promocji, stworzeniem aplikacji mobilnej i poszerzeniem dostępności rynków typów. Jeśli to zrobi, to w przyszłości o Betway opinie powinni się poprawić. Póki co operator zawiesił działalność, a my będzie informować na bieżąco o jego kolejnych ruchach.

FAQ

Czy Betway jest legalny w Polsce?

Tak. Bukmacher Betway może działać w Polsce w pełni legalnie, na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów. 

Kiedy Betway w Polsce?

Betway zakłady bukmacherskie w Polsce zaczął oferować w 2023 roku. Na początku 2024 zawiesił jednak działalność w celu poprawy swojego produktu dla graczy. Na ten moment dokładna data powrotu Betway nie jest znana.

1,0 rating

Dodaj komentarz