Goplusbet zakłady bukmacherskie działają na polskim rynku od 2022 roku. Czy warto grać w Goplusbet? Poznaj recenzję bukmachera Goplusbet, opinie graczy oraz aktualną ofertę.

Goplusbet zakłady bukmacherskie

Goplusbet zakłady bukmacherskie działają w Polsce od 2022 roku. Czy Goplusbet jest bezpieczny? Tak, ponieważ posiada odpowiednie zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Licencja czyni go legalnym bukmacherem. Obstawianie w Goplusbet może odbywać się w internecie oraz punktach stacjonarnych.

Po rejestracji w Goplusbet na nowych graczy czeka najwyższy bonus powitalny na rynku. Oferta zawiera trzy promocje i wynosi maksymalnie 230 PLN. Jedną z jest bonus bez wpłaty 30 PLN, który zostanie aktywowany po użyciu kodu promocyjnego MECZYKI. 

Goplusbet kod promocyjny

Bukmacher próbując pozycjonować się jako “Sponsor Polskiego Sportu”, współpracuje z Wisłą Kraków i Go+Bet Rally Team. Ambasadorem marki Goplusbet jest Radosław Majdan. 

Goplusbet bukmacher – czym się wyróżnia?

Goplusbet jest jednym z najnowszych polskich bukmacherów. Czym firma wyróżnia się na tle innych, bardziej doświadczonych operatorów? Dlaczego nowi gracze mieliby obstawiać akurat w Goplusbet?

Edytor kuponów 

Zagrałeś kupon i chciałbyś coś w nimi zmienić? W Goplusbet jest to możliwe. Wszystko dzięki “Edytorowi kuponów”, który pozwala:

 • Dodać zdarzenia
 • Zamienić zdarzenia
 • Usunąć zdarzenia
 • Zmienić typ zakładów
 • Zwiększyć stawkę kuponu
Goplusbet edytor kuponów

Z opcji skorzystamy, jeśli dla wszystkich nierozliczonych zdarzeń na kuponie aktywny jest cash-out. 

Podobne narzędzia są dostępne u innych polskich bukmacherów (np. w Betclicu), ale edytor kuponów w Goplusbet jest najbardziej rozwinięty i daje graczowi największe pole manewru. 

Goplusbet opinie 

Jakie są o Goplusbet opinie wśród graczy? Czy Goplusbet jest bezpiecznym bukmacherem, u którego warto obstawiać?

Poniżej przedstawiamy tabelkę z zaletami i wadami operatora zebrane na podstawie recenzji użytkowników oraz naszych własnych wniosków. 

ZaletyWady
Bonus powitalnyMała liczba transmisji sportowych
Rozbudowana oferta zakładówWarunki obrotu bonusów startowych
Edytor kuponówAplikacja mobilna
Podwyższone kursy 

Goplusbet wyróżnia się promocją na start, która zbiera pozytywne opinie za jej wysokość oraz rozbudowanie. Gracze jako atut wymieniają też edytor zakładów, który daje możliwość zmian na kuponie po obstawieniu. Jako kolejne plusy wyróżniane są oferty dla stałych klientów (w tym podwyższone kursy) i kompleksowa oferta zakładów na najważniejsze dyscypliny sportowe.

Wady? Największą z nich jest bardzo mała liczba transmisji sportowych. Dużo “zamieszania” wprowadzają też warunki obrotowe bonusów startowych, które są różne dla każdej z czterech promocji powitalnej. Gracze narzekają dodatkowo na działanie aplikacji mobilnej i nie zbiera ona najlepszych opinii. 

Goplusbet legalny bukmacher 

“Czy Goplusbet to legalny bukmacher?”. Widząc reklamy marki, podobne pytania mogą zadawać sobie osoby mniej zaznajomione w rynku bukmacherskim. Uspokajamy – Goplusbet zakłady bukmacherskie są firmą działającą zgodnie z polskim prawem, co czyni typowanie legalne i bezpieczne z perspektywy użytkownika.

Goplusbet licencję nr PA11.6831.11.2021 na oferowanie zakładów bukmacherskich otrzymał dokładnie 29 listopada 2021 roku. Co warte odnotowania, Goplusbet jest bukmacherem z zezwoleniem na internet (strona oraz aplikacja mobilna) oraz na działalność w punktach naziemnych.

Goplusbet zakłady bukmacherskie - licencja od Ministerstwa

GO BET Sp. z o.o. znajduję się w KRS pod numerem 0000635110, a jej siedziba mieści się przy ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie. Kapitał zakładowy spółki wynosi 2 000 000 PLN. 

Opinie o bonusie powitalnym Goplusbet

W najwyższym na rynku bonusie powitalnym Goplusbet opinie wyrobimy sobie o trzech promocjach:

 • bonus od pierwszego depozytu do 200 PLN 
 • bonus bez depozytu z kodem 30 PLN

Bukmacher postawił na zróżnicowany zestaw, jakim jest bonus od pierwszego depozytu, freebet.

Minusy? Różne warunki obrotowe promocji, co może być problematyczne dla mniej doświadczonych użytkowników zakładów bukmacherskich. Do tego dochodzą wymagania obrotowe, które nie należą do najłatwiejszych.

Oferta zakładów bukmacherskich w Goplusbet

Zakłady bukmacherskie Goplusbet, jak ma to miejsce na całym świecie, skupiają się w znacznej większości na piłce nożnej. Liczba zdarzeń na spotkanie piłkarskie w topowych ligach przekracza 400, co jest wartością robiącą wrażenie.

Goplusbet bukmacher - oferta zakładów

Oferta na pozostałe sporty jest mniej rozbudowana, natomiast zawiera wszystkie kluczowe opcje zakładów. 

Goplusbet, poza „zwykłym” sportem, proponuje swoim użytkownikom gry karciane (blackjack, poker i wojna) i sporty wirtualne. 

W Goplusbet użyjemy Betbuilder, czyli kreatora zakładów w obrębie jednego spotkania. Narzędzie dostępne jest dla sześciu dyscyplin sportowych. 

Inną funkcjonalnością jest Dream Bet. Co to takiego? To możliwość zgłoszenia zakładu przez formularz na stronie. Jeśli propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie, to “nasz” kurs znajdzie się w ofercie zakładów Goplusbet.

Na polu zakładów bukmacherskich wypada bardzo dobrze. Liczba dostępnych opcji jest bardzo wysoka, a narzędzia w postaci Betbuildera i Dream Bet jeszcze ją poszerzają. Jedno jest pewne: w Goplusbet zagramy wszystko, co będziemy chcieli i za to należy się duży plus bukmacherowi.  

Kursy bukmacherskie

Analizując wysokość przeliczników na najpopularniejsze ligi piłkarskie, Goplsubet znajdował się górnej połówce firm. W praktyce oznacza to, że kursy bukmachera są średnio wyższe niż u przeciętnego operatora na polskim rynku.

Goplusbet proponuje dodatkowo podwyższone kursy w zakładce “Top Kursy” oraz specjalne oferty promocje podnoszące wartość przeliczników na akumulowane zakłady (np. Go Boosters).

Goplusbet zakłady bukmacherskie - go boosters

Wysokość kursów bukmacherskich Goplusbet wypada solidnie na tle pozostałych podmiotów na rynku. Połączenie stosunkowo niskiej marży kursowej oraz dodatkowych ofert promocyjnych tworzy optymalne warunki dla typujących, którzy szukają wysokich przeliczników. 

Jak założyć konto w Goplusbet?

W Goplusbet założenie nowego konta wymaga przejścia przez nas darmowego formularza rejestracyjnego, która składa się z dwóch kroków. Formularz możemy wypełnić na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Pierwszy krok zawiera pola dotyczące konta gracza:

 • imię i nazwisko
 • adres e-mail
 • nazwa użytkownika
 • hasło
 • kod promocyjny (np. MECZYKI)

Jeśli użyjemy przy rejestracji kodu MECZYKI, to aktywujemy wyższy bonus bez depozytu i jego wartość wyniesie wówczas 30 PLN. 

W drugim kroku mamy do wypełnienia następujące pola:

 • obywatelstwo
 • PESEL
 • wskazanie źródła dochodu
 • ustalenie dziennych i miesięcznych limitów
 • numer telefonu
 • kod SMS
 • zgody (m.in. akceptacja regulaminu)

Ukończenie formularza rejestracyjnego utworzy nam konto tymczasowe z ograniczonymi funkcjami (np. bez możliwości wypłaty). Do aktywacji konta stałego niezbędne jest wgranie dokumentu tożsamości i wypełnienie wszystkich danych osobowych w profilu gracza. 

Goplusbet aplikacja mobilna

Goplusbet aplikacja mobilna dostępna jest na dwa kluczowe systemy operacyjne:

 • iOS –  w App Store
 • Android – do ściągnięcia ze strony mobilnej Goplusbeta

Dlaczego warto obstawiać w aplikacji? Według samego bukmachera: “Z aplikacją mobilną GO+Bet możesz obstawiać swoje ulubione zakłady w autobusie, na spacerze czy gdziekolwiek pójdziesz. Wygodnie i szybko! Bądź zawsze dobrze poinformowany, korzystaj od ręki z nowych bonusów i nie przegap wysokich kursów.”

Goplusbet obsługa klienta

Z pomocy w Goplusbet skorzystamy przez:

 • formularz kontaktowy
 • czas z konsultantem (od 8:00 do 23:00)
 • sekcję pytań i odpowiedzi dotyczącą rejestracji, konta, zakładów oraz wpłat i wypłat

Gdyby bukmacher chciał poprawić się w tym zakresie, mógłby uruchomić dodatkową infolinię dla graczy. Dużym plusem byłoby też rozszerzenie działania czatu i dostępność konsultantów przez całą dobę. 

Obsługa klienta w Goplusbet spełnia rynkowe standardy i użytkownicy szukający pomocy nie zostaną z pustymi rękami. 

Goplusbet metody płatności 

W Goplusbet wpłaty i wypłaty przebiegają bezproblemowo i na tym polu nie można mieć zbyt wiele do zarzucenia bukmacherowi.

Wpłaty realizowane są przez Przelewy24, BLIK i GooglePay. Minimalna kwota depozytu wynosi 2 PLN, a od wszystkich transakcji nie pobierane są żadne prowizje. Środki powinny zostać zaksięgowane na koncie do 15 minut od dokonania transakcji. Wpłat można dokonywać jedynie z rachunku bankowego przypisanego do konta gracza.

W Goplusbet wypłaty są realizowane ekspresowo przez Przelewy24. Czas zaksięgowania środków na koncie bankowym od chwili zlecenie wypłaty to ok. 15 minut. Jej minimalna wartość to 20 PLN, podczas gdy jednorazowo najwięcej wypłacimy 50 000 PLN. Co ważne, wypłatę środków można zlecić wyłącznie rachunek bankowy podany w profilu gracza. Chcąc zmienić numer rachunku, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Goplusbet zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Goplusbet jest legalnym bukmacherem działającym na polskim rynku od 2022 roku. Oferta powitalna dla nowych graczy składa się z pakietu o wartości 230 PLN. Jest to najwyższy bonus na start u tego operatora.

Czy warto grać w Goplusbet? Opinie są w większości pozytywne, jako plusy wskazując zróżnicowaną promocję startową i rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich.

Goplusbet jest stosunkowo młodym bukmacherem, ale firma mocno stawia na rozwój i dzięki swoim działaniom przekonuje do siebie coraz większą liczbę nowych klientów.

FAQ

Czy Goplusbet bukmacher jest legalny?

Tak, Goplusbet otrzymał zezwolenia na oferowanie zakładów wzajemnych, co czyni go legalnym bukmacherem.

Czy u bukmachera Goplusbet warto grać?

Opinie o Goplusbet są pozytywne. Jako główne atuty wymienia się ofertę powitalną i zakłady bukmacherskie.

3,0 rating

Dodaj komentarz