Cashback na Mundial u bukmacherów | Zakład bez ryzyka Katar 2022

Na zbliżające się Mistrzostwa Świata cashback jest bonusem, który oferują czołowi bukmacherzy. Zakład bez ryzyka na Mundial 2022 pozwala odzyskać stawkę zakładu, gdy wytypowany z bonusem kupon okaże się przegrany. Który bukmacher ma cashback na Katar 2022? Jaka jest wartość bonusów u poszczególnych bukmacherów? Piszemy o tym w tym tekście. 

Cashback na Mistrzostwa Świata – zakład bez ryzyka na Mundial

Zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata dostępny u jest u wielu legalnych bukmacherów. Rejestrując konto można uzyskać bonus powitalny, o wartości podanej w tabeli poniżej. 

BukmacherWartość cashbackuSprawdź bonus
STS100 PLNSprawdź
Fortuna600 PLNSprawdź
Superbet1300 PLNSprawdź
Betclic200 PLNSprawdź
Fuksiarz500 PLNSprawdź
eWinner110 PLNSprawdź
PZBuk1000 PLNSprawdź
Betfan600 PLNSprawdź
LVBet333 PLNSprawdź

Bonusy bukmacherskie na mundial o podanych wartościach dostępne są po rejestracji z kodami promocyjnymi, które znajdziesz na naszej stronie. 

STS – cashback Mistrzostwa Świata 2022

Dla nowych graczy cashback na Mundial ma STS. Bonusy powitalne na obstawianie mistrzostw świata będą dostępne, gdy podczas rejestracji gracz wpisze kod bonusowy o treści MEGABONUS. 

STS kod promocyjny

Zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata ma wartość 100 zł. Obowiązuje on na pierwszy kupon w historii konta gracza. Bonus można przeznaczyć na typowanie zdarzeń z oferty sportowej. Jeśli pierwszy kupon będzie przegrany, a gracz otrzyma zwrot stawki, wówczas należy dokonać trzykrotnego obrotu środkami bonusowymi po kursie 1.91 lub wyższym. Do obrotu zaliczają się wygrane kupony. Aby uzyskać pełny zwrot należy zagrać za 113.64 zł, bowiem bukmacher potrąci 12% obowiązkowego podatku od gier. 

Pełna wartość bonusów powitalnych w STS, przy rejestracji z naszym kodem, wynosi 1640 zł. 

Fortuna – cashback Mundial

Fortuna zakład bez ryzyka na Katar 2022. Nowe konto można założyć po kliknięciu w TEN LINK, a bonusy pozwala uwolnić kod bonusowy. Jego treść to MECZYKI.

Fortuna kod promocyjny

Cashback można otrzymać, jeśli pierwszy kupon w historii konta będzie rozstrzygnięty jako przegrany. Maksymalny zwrot wynosi 600 zł. Fortuna bierze na siebie kwotę podatku. W przypadku zwrotu stawki, gracz powinien bonusem obrócić jeden raz. Zarówno sam zakład bez ryzyka, jak i późniejszy bonus, nie ma mają określonego kursu minimalnego i liczby zdarzeń. Tu gracz ma dowolność.

W sumie wartość bonusów powitalnych od Fortuny to maksymalnie 640 zł i poza zakładem bez ryzyka obejmuje jeszcze darmowy zakład na mistrzostwa świata

Superbet – cashback Katar 2022

Dla rejestrujących się w Superbet z kodem MECZYKI, dostępny jest powitalny cashback na Mistrzostwa Świata w Katarze. 

Superbet kod promocyjny

Bonus różni się od podobnych mu promocji, które w ofercie mają pozostali bukmacherzy na mundial. W przypadku Superbet cashback obowiązuje na cały pierwszy tydzień gry, zatem jest to tydzień bez ryzyka. Maksymalnie można otrzymać zwrot do 1300 zł z kodem promocyjnym na mundial. Bukmacher zwrot wyliczy według wzoru (suma stawek klienta – suma wygranych – suma podatków od gier – przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu), a zwrotem należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.80 lub wyższym.

Superbet na start proponuje kilka bonusów powitalnych, a łączna wartość promocji to 1554 zł. 

Betclic – cashback Mistrzostwa Świata

Gracze rejestrujący się w Betclic mogą uzyskać powitalny cashback. Mundial można typować u tego bukmachera. Aby aktywować bonus należy wpisać kod promocyjny o treści MECZYKI. 

Betclic kod promocyjny

Bonus zostanie uwolniony, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany. Wówczas maksymalny zwrot o wartości 200 zł trafi do gracza. Należy pamiętać o 12% podatku. Betclic bonus przyznaje w formie freebetu, czyli darmowych zakładów. Minimalny kurs zakładu z freebetu to 2.14. Wygraną nie trzeba dodatkowo obracać.

Cashback do 200 zł, przyznawany po rejestracji z naszym kodem promocyjnym, to flagowa promocja powitalna w Betclicu. 

Fuksiarz – cashback Mundial 2022

Kolejnym bukmacherem z cashbackiem na Katar 2022 jest Fuksiarz. Do uzyskania bonusu powitalnego będzie wymagany kod promocyjny o treści MECZYKI. 

Fuksiarz kod promocyjny

Na start gracz może otrzymać 50% zwrotu stawki pierwszego zakładu do 500 zł, jeśli kupon będzie rozliczony jako przegrany. Pełny zwrot będzie można otrzymać przy stawce 1137 zł. Ponownie trzeba bowiem pamiętać o podatku. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, ale kupon objęty cashbackiem powinien spełnić wymogi regulaminu. Powinny na nim znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia, a kurs każdego z nich to 1.20 lub więcej.

Powitalny cashback to podstawowy bonus powitalny u bukmachera Fuksiarz, dostępny po rejestracji z kodem bonusowym. 

eWinner – cashback Mundial

U bukmachera eWinner dostępny jest powitalny cashback na Mistrzostwa Świata. Rejestracja z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonusy dla nowych graczy.

eWinner kod promocyjny

Cashback obowiązuje na pierwszy kupon w historii konta, a maksymalnie można otrzymać zwrot do 110 zł. Bukmacher taki zwrot przyzna, gdy stawka kuponu wyniesie dokładnie 125 zł. W przypadku zakładu bez ryzyka gracz ma dowolność, co to liczby zdarzeń i kursu minimalnego kuponu. Bonusem nie trzeba także obracać.

Wszystkie promocje powitalne w eWinner mają łączność wartość 610 zł, po rejestracji z naszym kodem. 

PZBuk – cashback Mistrzostwa Świata

Bonus bez ryzyka dostępny jest po rejestracji w PZBuk. Wśród promocji dostępny jest zakład bez ryzyka na Mundial. 

PZBuk kod promocyjny

Co ważne, PZBuk przyzna zwrot za pierwszy przegrany kupon, bez względu na to, który z kolei będzie on w historii konta. Wartość bonusu to 1000 zł. Zakład bez ryzyka powinien składać się z dwóch lub więcej zdarzeń, a każde z nich musi mieć kurs 1.40 lub wyższy. Takie same zasady dotyczą także obrotu bonusem. Wymagany jest jednokrotny obrót.

Suma wszystkich bonusów na start, które dostępne są z naszym kodem bonusowym, wynosi 1050 zł.

Betfan – cashback Katar 2022

W Betfan dostępny jest zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata. Rejestracja z kodem MEGABONUS pozwala uwolnić promocje powitalne dla nowych graczy do wykorzystania w zakładach na mundial

Betfan kod promocyjny

Bonus na zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon. Minimalna stawka to 50 zł, a maksymalny zwrot w przypadku rozliczenia zakładu jako przegrany wynosi 600 zł. Pamiętać trzeba o stawce 12% podatku. Kurs minimalny i liczba zdarzeń zakładu bez ryzyka nie jest określona, ale bukmacher wymaga obrotu bonusem. Kurs kuponu powinien wynieść 3.80 lub więcej, a na samym kuponie powinny być co najmniej trzy zdarzenia. Wystarczy jeden obrót środkami bonusowymi. 

Wszystkie bonusy na start mają łączną wartość 1600 zł, pod warunkiem rezerwacji z naszym kodem promocyjnym. 

LVBet – cashback Mundial 

LVBet proponuje bonusy powitalne, po rejestracji. Wśród przygotowanych promocji dostępny jest zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Świata. 

LVBet kod promocyjny

Cashback o wartości 333 zł dostępny jest przy okazji trzeciej wpłaty. Po dokonaniu depozytu, wytypowany kupon zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Minimalny kurs kuponu wynosi 1.75. Ewentualnym cashbackiem należy obrócić jeden raz, ponownie po kursie 1.75 lub wyższym. 

Pakiet powitalny od LVBet składa się z kilku bonusów, a łączna wartość promocji to 3353 zł.