Gdzie obstawiać Clout MMA u bukmachera? Clout MMA 3 obstawianie

Zastanawiasz się gdzie obstawiać Clout MMA? Prezentujemy jak wygląda w przypadku Clout MMA 3 obstawianie zakładów u bukmachera i opisujemy bonusy dostępne na to wydarzenie.

Clout MMA 3 obstawianie w Fortunie

W przypadku Clout MMA obstawianie walk dostępne jest wyłącznie u jednego bukmachera, którym jest firma Fortuna. Aby skorzystać z oferty na obstawianie Clout MMA 3 należy wcześniej zarejestrować konto u bukmachera.

Jeśli zrobimy to klikając w jeden z dostępnych w tekście linków lub banerów otrzymamy najwyższy bonus powitalny. Wymagany jest także Clout MMA kod promocyjny o treści FORTUNAMAX. 

Gdzie obstawiać Clout MMA?Fortuna
Clout MMA obstawianieAplikacja i strona internetowa
Bonus na obstawianie Clout MMA20 PLN z kodem FORTUNAMAX

Na obstawianie Clout MMA dostępne są wszystkie powitalne bonusy bukmacherskie od Fortuny, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem. Konto można założyć klikając w przycisk poniżej. Szczegóły poszczególnych promocji opisujemy w dalszej części tekstu.

Gdzie obstawiać Clout MMA 3?

Jak już wspomnieliśmy, obstawianie Clout MMA Fortuna oferuje jako jedyny, legalny bukmacher. Jeśli chcemy postawić kupon na walki podczas tej gali, to powinniśmy zrobić to właśnie wybierając ofertę tego bukmachera. 

Warto wiedzieć, gdzie obstawiać Clout MMA 3 w Fortunie. Pełną ofertę znajdziemy wchodząc w zakładkę Zakłady bukmacherskie -> MMA -> Clout MMA.

Clout MMA obstawianie w Fortunie

Po przejściu do tej kategorii gracz znajdzie wszystkie zakłady na obstawianie Clout MMA. Fortuna przygotowała ofertę zakładów na każdy pojedynek, który zaplanowano podczas tego wydarzenia. Gala Clout MMA 3 odbędzie się 29 grudnia 2023 roku. 

Jeżeli interesuje nas obstawianie typów na Fame MMA, to możemy to zrobić jedynie posiadając konto gracza w Betclicu.

Clout MMA obstawianie – jak obstawiać?

Jeśli wiemy już gdzie obstawiać Clout MMA, czas zaprezentować jak wygląda sam proces stawiania zakładu. Skupimy się na przykładzie obstawiania na stronie internetowej Fortuny. W przypadku Clout MMA 3 obstawianie zakładu przebiega dokładnie tak samo, jak przy typowaniu wszystkich innych zdarzeń. 

Po otwarciu zakładki z dostępną ofertą, należy zatem wybrać interesujące nas zdarzenia i kliknąć w kurs, który będzie odpowiadał przewidywanym przez nas rozstrzygnięciom.

Clout MMA 3 obstawianie

Może to wyglądać np. tak jak na powyższym obrazku. Po wyborze typów po prawej stronie witryny internetowej znajdziemy podgląd wirtualnego kuponu. Tam możemy raz jeszcze sprawdzić, czy wszystkie zdarzenia postawiliśmy zgodnie z planem.

Następnie pozostaje już tylko wybór stawki zakładu i zatwierdzenie kuponu.

Przypominamy, że na obstawianie Clout MMA 3 Fortuna przygotowała bonusy powitalne, które można odebrać przy okazji rejestracji konta z kodem promocyjnym o treści FORTUNAMAX. 

Clout MMA obstawianie – co obstawiać?

Bukmacher wystawił kursy na wszystkie walki, które zaplanowano podczas pierwszej gali nowej organizacji freakfightowej. Na Clout MMA obstawianie walk dostępne jest spośród kilku rynków. Głównym są typy na zwycięzcę każdego z pojedynków. Są to zakłady, które pojawiają się w ofercie bukmachera najszybciej, niedługo po prezentacji karty walk. 

Im bliżej do samego wydarzenia, tym ofertę na obstawianie Clout MMA 3 Fortuna będzie poszerzać. W sumie na każdą walkę dostępnych może być kilkanaście różnych zakładów, które pozwalają typować m.in.:

 • Liczbę rozpoczętych rund podczas walki
 • Walka zakończy się w danej rundzie
 • Sposób zakończenia walki (KO/TKO, decyzja lub poddanie itp.)
 • Walka zakończy się na punkty
 • Zawodnik nr 1 lub nr 2 wygra przez KO/TKO, decyzję lub poddanie
 • Zawodnik nr 1 lub nr 2 wygra na punkty
 • Walka zakończy się w 1. minucie

Dostępność poszczególnych zakładów na konkretne walki może się różnić. 

Obstawianie Clout MMA Fortuna – rejestracja

Na wszystkie walki zaplanowane podczas gali Clout MMA 3 obstawianie umożliwia bukmacher Fortuna. W tym miejscu opisujemy jak założyć konto w Fortunie, a także odebrać bonus powitalny.

Rejestracja z kodem na obstawianie Clout MMA 

Pierwszym krokiem przy zakładu konta w Fortunie będzie kliknięcie w przycisk u góry strony, co pozwoli przenieść się do formularza rejestracyjnego. 

Fortuna rejestracja na obstawianie Clout MMA

W tym miejscu możemy zdecydować, czy wypełnimy formularz w sposób tradycyjny czy też zarejestrujemy się poprzez profil bankowy.

Na samym początku będzie trzeba również podać informacje niezbędne do logowania się w serwisie Fortuny. Są to następujące dane:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kod PIN

Kod PIN niezbędny jest do logowania się na swoje konto w punktach stacjonarnych. Nawet jeśli nie zamierzamy z nich korzystać, bukmacher wymaga aby uzupełnić to pole.

Rejestracja przez formularz na obstawianie Clout MMA

Jeśli zdecydujemy się zarejestrować poprzez tradycyjny formularz, to będziemy musieli wpisać najważniejsze informacje:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL

W tym przypadku czeka nas także uzupełnienie danych adresowych, czy też uzupełnienie w profilu konta numeru konta bankowego. 

Gdzie wpisać kod na obstawianie Clout MMA w Fortunie?

Kolejnym etapem rejestracji konta w Fortunie jest wpisanie kodu promocyjnego o treści FORTUNAMAX, który pozwoli odebrać najwyższy bonus powitalny.

Clout MMA kod na obstawianie z bonusem w Fortunie

Należy zaznaczyć checkbox, który potwierdza znajomość regulaminu bonusowego. 

Ustawienie limitów na obstawianie Clout MMA Fortuna

Ostatnim krokiem w rejestracji konta jest uzupełnienie limitów na grę, akceptacja zgód marketingowych i oświadczenie, że skończyliśmy 18 lat. Trzeba również wybrać źródło pochodzenia środków na grę.

Po wykonaniu tych kroków pozostaje już tylko kliknąć w przycisk “Zarejestruj”. Jeśli rejestrowaliśmy się poprzez tradycyjny formularz, to bukmacher będzie od nas wymagał przesłania skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem, co pozwoli potwierdzić zadeklarowane przez nas w formularzu dane. Bez pełnej weryfikacji konta można wybrać zakłady oraz rozpocząć np. od gali Clout MMA 3 obstawianie kuponów. Nie można natomiast wypłacać środków na rachunek bankowy.

Clout MMA obstawianie za bonusy

Jeśli podczas rejestracji wprowadzimy w odpowiednim miejscu kod FORTUNAMAX, to na Clout MMA 3 obstawianie będzie możliwe przy użyciu powitalnych bonusów na start. Jakie promocje przygotował bukmacher dla nowych graczy? Najwyższy pakiet powitalny składa się, z:

 • Darmowego zakładu 20 PLN bez depozytu

Bonusy przyznawane są w punktach FKP, które można wykorzystać na darmowe zakłady o konkretnej wartości na Clout MMA lub na obstawianie Prime MMA

Clout MMA 3 – karta walk

Podczas gali Clout MMA obstawianie w Fortunie możliwe jest dla każdej z dziesięciu zaplanowanych walk. Jakie pojedynki odbędą się podczas Clout MMA 3? Kartę walk prezentujemy poniżej:

 • Tomasz „Gianni” Hajto – Jakub Wawrzyniak
 • Marcin „Cesarz” Najman – Adrian Cios
 • Denis Labryga – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń: formuła Punchair
 • Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń: walka odbędzie się, jeśli Załęcki zostanie dopuszczony przez lekarzy po walce z Masiakiem
 • Denis „Bad Boy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
 • Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn
 • Wojciech Sobierajski – Grzegorz „Szuli” Szulakowski
 • Marianna Schreiber – Monika Laskowska
 • Marcin Siwy – Wasyl Hałycz
 • Mateusz Szczypior & Krystian Bajor – Marcin Szwed & Fabian Baner

Clout MMA – informacje o wydarzeniu

Federacja Clout MMA to jedna z popularniejszych organizacji na polskim rynku freakfightów. Twarzami Clout MMA są były reprezentant Polski w piłce nożnej Sławomir Peszko, a także popularna influencerka Lexy Chaplin.

Clout MMA 3 odbędzie się 29 grudnia w Warszawie. Organizatorzy zaplanowali w sumie dziewięć pojedynków podczas których rywalizować będą ze sobą gwiazdy internetu czy też sportowcy. Partnerem federacji jest bukmacher Fortuna, który przygotował zakłady na obstawianie Clout MMA.