Clout MMA kod promocyjny Fortuna | Jaki kod na Clout MMA 2?

Gdzie założyć konto z kodem promocyjnym Clout MMA? Kod promocyjny i bonusy powitalne na wszystkie gale tej federacji dostępne są wyłącznie w Fortunie. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat darmowego kodu promocyjnego na Clout MMA 2.

Clout MMA kod promocyjny Fortuna

Jaki jest kod promocyjny Clout MMA 2 w Fortunie? Dostępny na galę Clout MMA kod promocyjny Fortuna ma treść FORTUNAMAX. Wpisane wskazanego kodu w formularzu rejestracyjnym pozwala odebrać bonusy powitalne o łącznej o wartości 640 PLN. Kod promocyjny gwarantuje najwyższy pakiet na start u bukmachera.

Clout MMA kod promocyjnyFORTUNAMAX
Clout MMA bonus 640 PLN

Aby wykorzystać kod promocyjny FORTUNAMAX na Clout MMA 2 w Fortunie należy założyć konto. Bezpośrednio do formularza rejestracyjnego przeniesiemy się klikając w poniższy przycisk lub baner widoczny na stronie.

Clout MMA kod promocyjny Fortuna – bonus na galę

Założenie konta w Fortunie z kodem promocyjnym Clout MMA aktywuje bonus powitalny 640 PLN złożony z zakładów bez ryzyka 600 PLN i darmowych zakładów 40 PLN.

Środki z tytułu bonusu powitalnego mogą być wykorzystane na obstawianie Clout MMA. Fortuna to jedyny bukmacher w Polsce z kursami bukmacherskimi na gale federacji Clout MMA oraz na Prime MMA. Rejestracja z kodem promocyjnym na Prime MMA gwarantuje taki sam bonus powitalny w Fortunie.

Co daje kod promocyjny do Fortuny? Przede wszystkim wyższą wartość bonusu niż w standardowej ofercie, dzięki dodatkowemu darmowemu zakładowi 15 PLN.

Dla czytelników Bet.pl pakiet powitalny wynosi 640 PLN i jest to najwyższy dostępny bonus na start w Fortunie, jaki możesz otrzymać na polskim rynku.

Na każdego nowego użytkownika po rejestracji z kodem FORTUNAMAX czekają:

 • zakłady bez ryzyka 100, 200 i 300 PLN na pierwsze trzy kupony
 • darmowe zakłady (freebety) 40 PLN, które zostaną przyznane w formie punktów lojalnościowych
Clout MMA kod promocyjny

Gdzie wpisać Clout MMA kod promocyjny Fortuna?

Jak założyć konto u tego bukmachera i gdzie chcąc obstawiać Clout MMA kod mamy wpisać? Specjalny Clout MMA kod promocyjny Fortuna należy wykorzystać w formularzu rejestracyjnymi i wpisać go w trzecim kroku rejestracji. 

Pokazujemy proces założenia konta krok po kroku, ze szczególnym naciskiem na to, kiedy trzeba wpisać kod promocyjny.

Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym Clout MMA

Przy założeniu konta w Fortunie nowi użytkownicy skorzystają z dwóch sposobów rejestracji:

 • przez logowanie do banku – duża część danych zostanie wpisana automatycznie
 • przez wypełnienie formularza – wszystkie dane należy wpisać ręcznie

W tym tekście pokażemy rejestrację w Fortunie w tej drugiej wersji, oczywiście z uwzględnieniem kodu promocyjnego. Po kiknięciu w poniższy przycisk zostaniesz przekierowany bezpośrednio do formularza rejestracyjnego składającego się z czterech etapów.

Krok 1

Na pierwszej stronie trzeba podać dane dotyczące konta gracza, które pozwolą nam założyć konto i logować się na nie w przyszłości. Są to:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • Kod PIN 
Clout MMA kod - rejestracja krok 1

Po wpisaniu wszystkich danych klikamy „Dalej” i przechodzimy do kolejnego kroku.

Krok 2

W drugim kroku Fortuna wymaga od nas wpisania podstawowych danych osobowych, takich jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer PESEL
Clout MMA kod - rejestracja krok 2

Wpisane dane pozwolą na identyfikację użytkownika.

Krok 3

Trzecia strona formularza rejestracyjnego jest kluczowym miejscem do odebrania bonusu i wpisania kodu promocyjnego. To właśnie w tym kroku powinniśmy umieścić nasz na Clout MMA darmowy kod promocyjny o treści: FORTUNAMAX.

Clout MMA kod - rejestracja krok 3 z kodem promocyjnym

Do otrzymania pełnego bonusu powitalnego wymagane jest wpisanie kodu oraz zaakceptowanie regulaminu oferty powitalnej. Zrobimy to poprzez zaznaczanie odpowiedniego okienka z regulaminem bonusu na start. 

Krok 4

Jeśli wpisaliśmy poprawnie nasz kod promocyjny na Clout MMA, to pozostaje nam ostatni krok formularza rejestracyjnego.  Składa się z on z dobrowolnych zgód marketingowych, potwierdzenia, że mamy ukończone 18 lat, podaliśmy poprawne dane i akceptujemy regulamin. Fortuna wymaga od nas wskazania źródła dochodu.

Po wypełnieniu wszystkich okienek i sprawdzeniu poprawności wszystch danych klikamy w “Zarejestruj” i mamy utworzone konto tymczasowe. Ten rodzaj konta daje ograniczone funkcje w korzystaniu z funkcjonalności bukmachera (możemy obstawiać i korzystać z bonusów przez 30 dni, ale nie zlecimy wypłaty środków z konta).

Aby zweryfikować konto wystarczy zamieścić w panelu gracza skany dokumentu tożsamości. Po pozytywnej weryfikacji ze strony pracowników Fortuny nasze konto gracza uzyska status “stałego”.

Jak wykorzystać bonus za Clout MMA kod promocyjny?

Jak możemy wykorzystać bonusy za Clout MMA kod promocyjny Fortuna na typowanie walk? 

Do skorzystania z bonusu w Fortunie potrzebujemy dokonać wpłaty na konto gracza i zweryfikować nasze konto. W ten sposób aktywujemy zakład bez ryzyka na pierwszy kupon i darmowe zakłady w wysokości 40 PLN (20 PLN za pełną weryfikację, 15 PLN za depozyt i kod FORTUNAMAX i 5 PLN za udostępnienie kuponu) 

Jeśli nasz debiutancki kupon będzie przegrany, to otrzymamy zwrot do 100 PLN. Po 72 godzinach od rejestracji otrzymamy kolejny zakład bez ryzyka (do 200 PLN), a po 144 godzinach trzeci (do 300 PLN).

Zakłady na Clout MMA znajdują się w zakładce MMA -> Clout MMA.

Clout MMA kod - zakłady w ofercie

Kolejnym krokiem jest wybranie zakładów z oferty kursowej na Clout MMA. Przykładowo, tak wyglądają kursy na poszczególne walki na stronie internetowej Fortuny:

Clout MMA 2 kod na obstawianie zakładów

Klikniecie w wybrany kurs spowoduje automatyczne umieszczenie go naszym kuponie gracza. Przykładowy kupon na Clout MMA może wyglądać tak:

Kupon w fortunie na Clout MMA 2 z kodem

Przy pierwszym zakładzie możemy zagrać np. za 100 PLN z salda głównego i jeśli przegramy kupon, to dostaniemy zwrot do 100 PLN. Inną opcją jest skorzystanie z darmowego zakładu 40 PLN, który wykorzystujemy wpisując kwotę (np. 40 PLN) i wybierając okienko “Do zapłaty 5600 punktów” (1 PLN to równowartość 140 punktów).

Clout MMA – oferta Fortuna

Ofertę bukmacherską na Clout MMA posiada wyłącznie Fortuna. Jakie możliwości w zakresie zakładów na Clout MMA 2 daje ten bukmacher? Podstawowe rynki obejmują:

 • Zwycięzca walki (typ 1 lub 2)
 • Sposób zakończenia walki (KO lub TKO, poddanie lub wygrana na punkty)
 • Czas trwania walki
 • W której rundzie zakończy się walka

Specjalny na Clout MMA darmowy kod promocyjny do Fortuny aktywuje bonus powitalny dla graczy typoujących całą ofertę zakładów, w tym także Clout MMA lub nawet na obstawianie KSW.

Co ważne, Fortuna nie ma w swojej ofercie kursów na Fame MMA. Wyłączność na zakłady tej federacji posiada Betclic i tylko u niego jest możliwe obstawianie Fame MMA.

Clout MMA 2 – karta walk

Na Clout MMA 2 zobaczymy łącznie 12 pojedynków:

 • Daniel Omielańczuk – Denis „Bad Boy” Załęcki – boks w małych rękawicach
 • Marcin „El Testosteron” Najman – Adrian Cios – MMA – BONUS FIGHT
 • Denis Labryga – Kamil Minda – K-1 w małych rękawicach
 • Małgorzata “Gosia Magical” Zwierzyńska vs. Nikita Alokin – MMA
 • Tomasz Sarara – Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach
 • Albert Sosnowski – Remigiusz „Remi” Gruchała – boks w małych rękawicach
 • Rafał „Boro” Borkowski – 10 rywali – prolog Akademii CLOUT CHASER
 • Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Lizak” Lizakowski – MMA
 • Toni Chaplin – Marcel „Gawronek” Gawroński – MMA (zasady semi-pro)
 • Katarzyna „Laluna” Alexander – Agnieszka Bobek – K-1 w małych rękawicach
 • Konrad Karwat – Krzysztof „Fericze” Ferenc – MMA
 • Mariusz „Super Mario” Sobczak – Błażej „Skrzypas” Skrzypek – MMA

Polecamy: bonusy bukmacherskie na mistrzostwa świata

Clout MMA 2 – informacje o wydarzeniu

Gala Clout MMA 2 odbędzie się w sobotę 28 października w Płocku.  Na drugą odsłonę tej federacji organizatorzy zaplanowali 12 pojedynków. Clout MMA 2 będzie można obejrzeć na żywo w systemie Pay Per View.

Partnerem gali jest Fortuna, która jako jedyny bukmacher w Polsce posiada kursy na Clout MMA. Darmowy kod promocyjny FORTUNAMAX wpisany w rejestracji pozwala na odebranie bonusu na start do 640 PLN. Kod promocyjny gwarantuje najwyższy pakiet powitalny w Fortunie na polskim rynku.

Dodaj komentarz