Darmowe gry u bukmachera – co to i jak z nich korzystać?

Darmowe gry u bukmacherów, jak na przykład koła fortuny, czy przewidywanie wyników wybranych przez operatora spotkań, cieszą się coraz większą popularnością ze strony typerów. Dlaczego ten rodzaj aktywności przyciąga graczy? Na czym polegają darmowe gry w zakładach bukmacherskich? Zostańcie z nami!

Czym są darmowe gry u bukmachera?

Darmowe gry u bukmacherów to swego rodzaju promocje dostępne dla zarejestrowanych użytkowników, które nie wymagają wpłaty depozytu. W ramach takiej aktywności można otrzymać bonus albo freebet.

Darmowe gry u bukmachera są atrakcyjne przede wszystkim dlatego, że wystarczy założyć konto u danego operatora, by móc regularnie korzystać z przygotowanej przez niego aktywności i zgarnąć bonus.

Jakie są rodzaje darmowych gier u bukmacherów?

Jeszcze do niedawna darmowe gry u bukmacherów były uważane za innowacyjny produkt. Aktualnie coraz więcej firm stara się wprowadzić je do swojej oferty. Możliwość regularnego korzystania z nich znajdziemy m.in. w STS i Superbet.

BukmacherNazwa grySprawdź
STSWizjoner, OdkrywcaSprawdź
SuperbetSuperSpin, SuperGameSprawdź
ETOTOTyper, BonusomatSprawdź
ComeOnSpinOn, Szybka SzóstkaSprawdź

Chciałoby się powiedzieć, że ile firm, tyle rozwiązań. Mamy bowiem do czynienia z dość popularnymi kołami fortuny, które polegają na wirtualnym zakręceniu kołem, a niektóre pola skrywają jakąś nagrodę. Istnieją także gry stricte typerskie, polegające na obstawieniu dokładnego wyniku meczu albo i takie, w których to bukmacher wybiera zdarzenie, które ukrywa pod kartą, która wymaga odkrycia. Jeśli okaże się trafione, to gracz, otrzymuje dedykowany bonus.

Poniżej opisujemy kilka gier od czołowych bukmacherów działających w Polsce.

Darmowa gra w STS – Wizjoner

wizjoner sts darmowa gra

Wizjoner jest darmową grą dla zweryfikowanych użytkowników bukmachera STS i polega na typowaniu wyników meczów. Im więcej poprawnych rezultatów przewidzi gracz, tym większy otrzyma bonus. Za sześć dobrze obstawionych typów, z których składa się pełna kolejka gry, można otrzymać nawet 150 tys. PLN do podziału.

 • 6 poprawnych typów – pula 150 000 PLN
 • 5 poprawnych typów – 500 PLN
 • 4 poprawne typy – 100 PLN
 • 3 poprawne typy – 10 PLN
 • 2 poprawne typy – 5 PLN
 • 1 poprawny typ – 2 PLN

Darmowa gra w Superbet – SuperSpin

superspin superbet darmowa gra

SuperSpin w Superbet to loteria, która polega na zakręceniu kołem. Znajduje się na nim osiem pól, z czego aż siedem zawiera jakąś nagrodę. Co istotne dla typerów, można brać w niej udział codziennie, a nowe podejście odblokowuje się zaraz po północy. 

 • Brak wygranej
 • Sport Bonus
 • Gry Karciane Bonus
 • LIVE Sport Bonus
 • Sport Freebet 
 • SuperBets Bonus
 • Wirtualne Bonus
 • Nagroda Dnia

Darmowe gry u bukmacherów – jakie jeszcze są dostępne?

Wizjoner i SuperSpin to dwie najbardziej wyróżniające się gry u legalnych bukmacherów. To jednak nie wszystko, co przygotowano dla typerów. Gdzie jeszcze możliwe jest wzięcie udziału w darmowej grze?

 • SuperGame w Superbet
 • Odkrywca w STS
 • SpinOn w ComeOn
 • Szybka Szóstka w ComeOn
 • Typer ETOTO
 • Bonusomat w ETOTO

Jak grać w darmowe gry u bukmacherów?

Należy pamiętać, że darmowe gry u bukmacherów są przewidziane przede wszystkim dla zarejestrowanych, a często też i dla zweryfikowanych użytkowników, czyli dla takich, którzy posiadają konto stałe. To gracze, którzy przeszli proces weryfikacji, przesyłając skan dokumentu tożsamości do operatora.

Jak grać w darmowe gry u bukmacherów? Warto mieć na uwadze, że liczy się regularność. Z aktywności, które proponuje operator, można zazwyczaj korzystać codziennie. Zwiększa to szansę na otrzymanie bonusu lub freebetu. Niektóre z gier działają w sposób losowy, lecz niektóre opierają się na typowaniu wyników – a do tego przyda nam się dobra analiza, znajomość rozgrywek sportowych i trochę szczęścia.

Czym się różnią darmowe gry od obstawiania za freebety

Początkujący typerzy mogą zastanawiać się, czym różnią się darmowe gry u bukmacherów od obstawiania za freebety. Przede wszystkim przy darmowej grze – nie mamy pewności, że konkretnego dnia na pewno otrzymamy bonus. W niektórych przypadkach nie wiemy także, co to będzie. W STS mogą to być np. środki na konto depozytowe, a w Superbet bonus na konkretną kategorię zakładów (sportowe, karciane, wirtualne, czy na żywo). 

Aby otrzymać freebet u bukmachera, trzeba też zazwyczaj spełnić określone warunki. Niewielu operatorów decyduje się przyznać środki na grę czy freebet bez depozytu już za samą rejestrację. Ponadto, aby “uwolnić freebet”, trzeba za niego zagrać. 

Czy warto korzystać z darmowych gier u bukmacherów?

Darmowe gry u bukmachera, jak sama nazwa wskazuje, nic nie kosztują. Wymagają tylko założenia konta, a to zrobimy u operatora w zaledwie kilka minut. Niektóre z gier polegają na większej losowości, jak na przykład kręcenie kołem z bonusami. W innych natomiast będziemy musieli podać dokładne wyniki spotkań, które wybierze operator.

Darmowe gry przyciągają typerów, którzy często mają konto u więcej niż jednego bukmachera. Tym samym zwiększają swoją szansę na zdobycie codziennej nagrody po wykorzystaniu bonusu powitalnego dla nowych graczy.

Zastanówmy się jeszcze, czy bukmacher zyskuje na udostępnianiu graczom darmowych gier. Na pewno taką aktywnością może zwiększyć ich lojalność, a także budować swój wizerunek i pozytywny PR. 

Darmowe typowanie u bukmachera – podsumowanie

darmowe gry u bukmacherów

Branża bukmacherska w Polsce stale się rozwija i szuka innowacyjnych rozwiązań, które przyciągną nowych graczy. Darmowe gry u operatorów stale zyskują na popularności i to tylko kwestia czasu, by coraz więcej firm decydowało się na wprowadzenie ich do swojej oferty. 

Dla typerów są atrakcyjne, ponieważ nie wymagają wpłaty depozytu, a tylko założenia i często zweryfikowania swojego konta. Czytelnicy portalu Bet.pl uważają, że najlepsze darmowe gry znajdziemy w STS i Superbet.

Co w przypadku Fortuny, która także zalicza się do czołówki bukmacherów w Polsce? Tam na ten moment nie znajdziemy darmowej gry z bonusami, lecz operator ten zyskuje w oczach klientów innymi promocjami, jak np. możliwością obstawiania Clout MMA z kodem promocyjnym.

Darmowe gry u bukmachera – co to jest?

Darmowa gra u bukmachera to swego rodzaju promocja, w której zarejestrowany typer może otrzymać bonus lub freebet w ramach aktywności przewidzianej przez operatora. Może to być np. typowanie wyników meczów lub kręcenie kołem.

Jakie są rodzaje darmowych gier u bukmachera?

W zakładach bukmacherskich popularnością cieszą się gry polegające na kręceniu kołem, typowaniu wyników meczów, czy odkrywaniu kart ze zdarzeniami (jeśli się spełnią, gracz otrzyma bonus).

Czy darmowe typowanie u buka się opłaca?

Darmowe gry u bukmachera nie wymagają wpłaty depozytu. Można wziąć w nich udział już po samej rejestracji i weryfikacji konta u danego operatora. Jest to więc korzystyna promocja dla typerów, którzy regularnie biorą w niej udział.