Freebet na Mistrzostwa Świata 2022 | Darmowy zakład Mundial u bukmacherów

U legalnych bukmacherów można otrzymać freebet na Mundial 2022. Dziękie temu gracz ma szansę typować mecze Mistrzostw Świata, bez konieczności używania środków własnych. Którzy bukmacherzy freebet na Katar 2022 przygotowali? Jaka jest wartość bonusów? Czy wśród promocji na start znalazły się także inne bonusy? Wszystko to opisujemy w tekście. 

Freebet Mundial – Darmowy zakład na Katar 2022

Rejestrując się u legalnych bukmacherów gracze mają szansę otrzymać bonusy powitalne, w tym freebet na Katar 2022. W tabeli poniżej prezentujemy, którzy bukmacherzy oferują darmowe zakłady i jaka jest ich wartość. 

BukmacherWartość freebetuSprawdź bonus
Fortuna30 PLNczytaj więcej
Superbet 35 PLNczytaj więcej
Totalbet39 PLNczytaj więcej
PZBuk50 PLNczytaj więcej
LVBet20 PLNczytaj więcej
Totolotek25 PLNczytaj więcej

Freebet na mistrzostwa świata dostępny jest dla nowych graczy. Poniżej prezentujemy dokładne zasady działania bonusów u bukmacherów.

Freebet Mistrzostwa Świata – Fortuna

Darmowy zakład na Mundial przygotował bukmacher Fortuna. Konto można założyć TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI. 

Wartość freebetu na Mundial to 30 zł, które można przeznaczyć na dowolne zakłady z oferty sportowej, w tym na obstawianie Mistrzostw Świata 2022. Bonus dostępny jest bez depozytu, czyli bez wpłaty własnej. Wystarczy poprawna rejestracja konta z naszym kodem. Bukmacher nie wymaga obrotu bonusem, nie określa także kursu minimalnego kuponu, czy liczby zdarzeń. 

Fortuna kod promocyjny

Poza freebetem na start dostępne są także inne bonusy powitalne, a cały pakiet promocyjny ma wartość 830 zł. Z każdej z promocji możemy skorzystać typując zakłady na Mistrzostwa Świata 2022.

Freebet Katar 2022 – Superbet

W ofercie Superbet jest dostępny freebet na Mundial. Rejestracja poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym MECZYKI pozwala uwolnić ten, a także pozostałe bonusy z oferty powitalnej.

Freebet na Katar w kwocie 35 zł otrzyma gracz, który po założeniu konta wpłaci minimum 50 zł. Bonus można aktywować na kuponie o kursie nie mniejszym niż 1.60. Nie jest wymagany obrót bonusem, co oznacza, że wystarczy zagrać za jego wartość, czyli 35 zł. Na Mistrzostwa Świata darmowy zakład jest dostępny, tak jak na pozostałe zdarzenia z oferty sportowej. Możemy zatem z freebetu skorzystać także np. na obstawianie koszykówki, hokeja czy każdej innej dyscypliny.

Superbet kod promocyjny

Ponadto w pakiecie na start znalazły się ponusy o wartości 1520 zł. Cały zestaw ma więc wartość 1555 zł.

Sprawdź także: Superbet czy STS?

Freebet Mundial 2022 – Totalbet

Totalbet pozwala uzyskać kilka darmowych zakładów na Mistrzostwa Świata graczom, którzy zarejestrują się TUTAJ przy użyciu kodu promocyjnego o treści MECZYKI. 

Łączna wartość freebetów to 39 zł, które podzielono na kilka zakładów. Darmowe zakłady o wartości 20 zł i 10 zł można otrzymać za samą rejestrację konta. Następne cztery freebety, po 5 zł każdy, gracz otrzyma za: akceptację zgód marketingowych podczas rejestracji, pierwszą wpłatę, pierwszy kupon zagrany ze środków własnych i pierwszy kupon na sporty wirtualne. Bonusów nie można dzielić, a minimalny kurs kuponu w każdym przypadku to 2.00. Wygraną nie trzeba obracać. Freebety o wartości 39 zł dostępne są bez depozytu, przy prawidłowej rejestracji z naszym kodem. 

Totalbet kod promocyjny

Darmowe zakłady na Mundial to nie jedyna promocja powitalna u bukmachera. Gracz może uwolnić także premię od depozytu. W sumie wartość bonusów to 5239 zł. 

Sprawdź także:

Freebet Mistrzostwa Świata 2022 – PZBuk

Kolejnym bukmacherem z freebetem na Mundial jest PZBuk. Jeśli chcemy założyć konto u bukmachera wystarczy kliknąć w TEN LINK

Darmowy zakład na Katar 2022 ma wartość 50 zł i jest to bonus z depozytem. Aby go otrzymać, należy dokonać wpłaty na konto o takie samej lub wyższej kwocie, jak wartość samego freebetu. Bonusem nie trzeba obracać, wystarczy zagrać za wartość darmowego zakładu. W tym przypadku PZBuk wymaga, aby kupon składał się z dwóch lub więcej zdarzeń, a każde z nich powinno mieć kurs 1.40 lub wyższy. 

PZBuk kod promocyjny

Łączna wartość bonusów powitalnych u tego bukmachera, bo freebet nie jest jedyną promocją na start, wynosi 1050 zł. 

Freebet Mundial – LVBet

Dla rejestrujących się w LVBet graczy, którzy mogą uczynić to np. klikając w TEN LINK, bukmacher przygotował promocje powitalne, w tym freebet na Mistrzostwa Świata.

Freebet o wartości 20 zł przyznawany jest w kwocie 1 zł z mnożnikiem x20. Darmowy zakład na Mistrzostwa Świata może zostać aktywowany na kuponie z minimum trzeba zdarzeniami o minimalnym kursie zdarzenia 1.25, a kuponu 2.50. Bonus przyznawany jest bez depozytu. Wygraną należy obrócić dwukrotnie po kursie co najmniej 2.00, na kuponach zawierających zdarzenia z trzema ścieżkami rozstrzygnięcia. 

Ponadto w LVBet można otrzymać kilka innych bonusów na start, a całkowita wartość powitalnym promocji to 3353 zł. 

Freebet Katar 2022 – Totolotek

Na Mistrzostwa Świata darmowy zakład przygotował także bukmacher Totolotek. Dostępny będzie po rejestracji TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI.

Żeby uwolnić freebet o wartości 25 zł należy w pełni zweryfikować konto gracza i potwierdzić chęć udziału w promocji. Bonus przyznawany jest bez depozytu. Darmowy zakład można przeznaczyć na wytypowanie kuponu o kursie 2.00 lub wyższym. Bonusem trzeba obrócić dwukrotnie, czyli zagrać w sumie za 50 zł po wspomnianym kursie. 

W Totolotku dostępne są także inne bonusy w pakiecie powitalnym dla nowych graczy. W sumie wartość premii na start to 574 zł.

Czytaj więcej

Nie znaleziono wpisów

Sorry, no other posts related this article.