Gry karciane zakłady bukmacherskie – jak obstawiać gry karciane?

Gry karciane zakłady bukmacherskie dają typerom namiastkę kasyna internetowego i są alternartywą od typowania tradycyjnych sportów. W poniższym poradniku typera sprawdzamy, na czym polega obstawianie Bet Games, a także jaki jest najlepszy na gry karciane bukmacher z polską licencją. 

Zakłady bukmacherskie na gry karciane u legalnych bukmacherów

Każdy oferujący zakłady na gry karciane bukmacher musi posiadać aktualną licencję od Ministerstwa Finansów, tylko wówczas tego typu rozrywka będzie legalna oraz zgodna z polskim prawem.

Ofertę na gry karciane ma w swoim portfolio większość legalnych operatorów, natomiast w naszych oczach najlepiej zaprezentowała się oferta dostępna w Superbet, STS oraz Fortunie.

Bukmacher z grami karcianymiBonus powitalnySprawdź
STS760 PLNSprawdź
Superbet3755 PLNSprawdź
Fortuna335 PLNSprawdź

Gry karciane zakłady bukmacherskie – co to jest?

Jak zapewne wiecie na mocy ustawy hazardowej Poker oraz inne gry hazardowe nie mogą pojawiać się w ofercie legalnych bukmacherów, a monopol na tego typu rozrywkę ma Totalizator Sportowy. Fakt, że klienci legalnych operatorów sami nie mogą wcielić się w rolę graczy przy karcianym stole nie oznacza wcale, że nie mogą typować wyników toczonej rozgrywki. 

Gry karciane obstawianie polega na typowaniu partii, która właśnie się odbywa przy stole. Typować można nie tylko triumfatora danego rozdania, ale także rozmaite scenariusze w jego trakcie (np. jakiego koloru kartę wyciągnie za moment krupier). 

Od razu rozwiewamy wszelkie wątpliwości – tak, gry karciane zakłady bukmacherskie są w 100% legalne, o ile odbywają się na stronie licencjonowanego operatora z naszego aktualnego rankingu bukmacherów

Rodzaje gier karcianych w ofercie legalnych bukmacherów

Ilu bukmacherów, tyle pomysłów na ofertę zakładów w sekcji Bet Games. Każdy oferujący gry karciane bukmacher opakowuje w kursy inne gry, natomiast najczęściej pojawiające się tytuły to m.in.:

 • Poker – najpopularniejsza gra karciana pod słońcem, w sekcji Bet Games obecna zazwyczaj w wersji Texas Hold’em. Zadanie typera polega na wskazaniu gracza (ręki), który okaże się górą w danym rozdaniu, a także zwycięskiego układu kart.
 • Indyjski Poker – różnice polegają na tym, że na stole leżą tylko 3 karty, a przy stole siedzi 2 graczy. Poza tym rozgrywka przebiega dość podobnie, a typer może wskazać zwycięską rękę oraz układ.
 • Polski Poker – sformułowanie “polski” jest tutaj dość umowne, gdyż sama rozgrywka nie różni się od klasycznego Pokera, natomiast graczy przy stole obsługuje polskojęzyczny krupier, co stanowi spore ułatwienie dla wielu typerów.
 • Blackjack – prawdopodobnie druga najpopularniejsza gra karciana na świecie. Rozgrywka toczona jest pomiędzy krupierem oraz graczem, a celem gry jest zebranie kart o wartości zbliżonej maksymalnie do 21. Dostępne zakłady to typy na triumfatora rozgrywki oraz liczbę kart potrzebną do zakończenia partii.
 • Bakarat – gra dość zbliżona do Blackjacka, a celem rozgrywki jest zebranie kart o wartości zbliżonej maksymalnie do 9. Typować można triumfatora (krupier lub gracz), ale także kolor następnej karty, więcej kart czerwonych lub czarnych na stole, itd.
 • Wojna – trudno o mniej skomplikowaną grę karcianą, niż wojna. Rozgrywka toczy się pomiędzy krupierem oraz graczem, a wygrywa ten, który wyciągnie wyższą kartę (remis oznacza wojnę). Dostępne rynki kursowe to m.in. triumfator danej partii, kolor oraz wartość następnej karty, itd.
Rodzaje gier karcianych

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na gry karciane? Instrukcja krok po kroku

Gry karciane obstawianie nie różni się w diametralny sposób od typowania meczów piłki nożnej, tenisa oraz sportów walki. Całe przedsięwzięcie sprowadza się do kilku błyskawicznych kroków, które nie powinny potrwać dłużej, niż kilka minut. 

 1. Wybierz jednego z operatorów z naszego rankingu i załóż konto gracza.
 2. Wykorzystaj kod promocyjny dla czytelników Bet.pl podczas rejestracji, a otrzymasz wyższy bonus na start. 
 3. Wpłać depozyt i skorzystaj z oferty promocyjnej dla nowych graczy. 
 4. Na stronie bukmachera odwiedź sekcję oferującą zakłady bukmacherskie na gry karciane (odnajdziesz ją na jednej z górnych belek). 
 5. Wybierz interesującą Cię grę i kliknij na button z kursem obok zakładu. 
 6. Podaj stawkę kuponu i obstaw zakład. 
 7. Trafiłeś? Chwilę później wygrana kwota pojawi się na głównym saldzie depozytowym, a środki możesz wypłacić do banku lub przeznaczyć na dalszą grę. 

Jak wybrać najlepszego bukmachera do gier karcianych?

Gry karciane zakłady bukmacherskie dostępne są w ofercie większości polskich operatorów, natomiast jak to w życiu bywa w jednych firmach oferta prezentuje się bardziej, a w innych mniej okazale. Czym powinien cechować się najlepszy bukmacher do gier karcianych? My w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na trzy parametry jakie powinien posiadać oferujący gry karciane bukmacher. 

 • Liczba gier dostępnych w ofercie bukmachera – im szerszy wachlarz gier tym łatwiej o dobrą zabawę w sekcji Bet Games. 
 • Jakość produktów dostępnych w lobby Bet Games – podczas rejestracji zwracamy uwagę na liczbę opcji kursowych przypisanych do konkretnej gry, a także wygląd samego lobby. 
 • Stoły z polskojęzycznymi krupierami – obstawianie gier karcianych będzie znacznie bardziej komfortowe, jeśli będziemy mieli do czynienia z polskojęzycznym krupierem. 

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na gry karciane?

Gry karciane zakłady bukmacherskie ma obecnie w swojej ofercie większość legalnych operatorów z polskiego rankingu. Nie oznacza to jednak, że obstawianie gier karcianych w każdej z firm będzie przebiegało w równie komfortowych okolicznościach. My w trakcie naszych testów wzięliśmy pod lupę ofertę wszystkich operatorów, a jeśli zastanawiacie się jaki jest najlepszy bukmacher do gier karcianych, to zwycięzcami naszych testów zostały firmy STS, Superbet i Fortuna. 

Dlaczego STS to najlepszy bukmacher na gry karciane zakłady bukmacherskie?

Zakłady na gry karciane w STS dostępne są w sekcji Bet Games na górze strony. STS to pierwszy oferujący gry karciane bukmacher w Polsce, a do dyspozycji typerów jest obecnie 5 gier. 

 • Oferta na Poker, Polski Poker, Wojnę, Poker 6+ oraz Bakarat. 
 • Jeden ze stołów oferuje grę z polskim krupierem. 
 • Samouczek wyjaśniający zasady każdej gry. 

Dlaczego Superbet to najlepszy bukmacher na gry karciane zakłady bukmacherskie?

Gry karciane obstawianie w Superbet dostępne jest w sekcji GRY na górze strony bukmachera. Do dyspozycji typerów są trzy tytuły, a także przydatny samouczek wyjaśniający krok po kroku jak obstawiać zakłady na gry karciane w Superbet.

 • Oferta na Wojnę, Blackjacka oraz Poker. 
 • Dostęp do samouczka wyjaśniającego zasady poszczególnych gier.
 • Możliwość typowania zakładów jednym kliknięciem. 

Dlaczego Fortuna to najlepszy bukmacher na gry karciane zakłady bukmacherskie?

Obstawianie gier karcianych umożliwia także czeski gigant. Zakłady na gry karciane w Fortunie dostępne są w osobnej sekcji Bet On Games, a do dyspozycji typerów są trzy gry. 

 • Oferta na Dragon Tiger (Wojnę), Poker oraz Bakarat. 
 • Samouczek objaśniający reguły poszczególnych gier. 
 • Wysokie limity na grę (stawki w Pokerze aż do 50 tysięcy PLN).  

Sprawdź również: STS czy Betclic – którego bukmachera wybrać?

Promocje na gry karciane zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na gry karciane nie są aż na tyle popularne, aby legalni operatorzy oferowali specjalne bonusy dedykowane ekspertom od typowania Bet Games. Spośród wszystkich firm oferujących gry karciane bukmacher LV Bet jest jedyną firmą, która oddaje w ręce graczy specjalną promocję dedykowaną “karciankom”. 

 1. Wejdź na stronę www.LVBET.pl i załóż konto w tej firmie. 
 2. W sekcji WPŁATA zaznacz opcję “Powitalne 600 PLN na Gry & Wirtualki”.
 3. Dokonaj depozytu 20 PLN lub więcej. 
 4. Otrzymasz bonus 100% od wpłaconej kwoty aż do 600 PLN. 
 5. Darmowe środki wymagają obrotu 6x po kursie minimalnym 1.50 (do obrotu zaliczane są tylko zakłady z sekcji Bet Games oraz Sportów Wirtualnych). 

Zakłady bukmacherskie na gry karciane – czym kierować się w trakcie typowania?

Gry karciane zakłady bukmacherskie mają być w pierwszej kolejności dobrą zabawą, natomiast znając życie każdy z Was chciałby wypracować jakieś profity w budżecie. Gry karciane obstawianie stanie się znacznie mniej skomplikowane, jeśli wcielicie w życie trzy poniższe wskazówki.

 • Poznaj dokładnie reguły gry – bez tego nie radzimy rozpoczynać typowania, gdyż nie będzie to opłacalne. Na szczęście najlepsi bukmacherzy udostępniają graczom samouczki objaśniające zasady w danej grze, warto także uważnie słuchać krupiera, który na bieżąco tłumaczy to, co dzieje się na stole. 
 • Zacznij zabawę bez angażowania środków finansowych – obserwowanie gry bez stawiania zakładów i wyciąganie wniosków na przyszłość to najlepsza szkoła typowania gier karcianych. Niektórzy bukmacherzy umożliwiają wersję DEMO, dzięki której można zagrać bez pieniędzy zanim wpłacicie depozyt i rozpoczniecie grę na serio. 
 • Rozpoczynając grę zaczekaj na nowe rozdanie – odwiedzając lobby danej gry zauważycie, że zazwyczaj na stole toczy się rozpoczęta partia. Nie dołączaj do gry w środku rozdania, lecz zaczekaj na kolejną rozgrywkę, dzięki czemu będziesz miał lepszy przegląd sytuacji. 

Czy warto obstawiać zakłady na gry karciane?

Gry karciane obstawianie może stanowić przyjemną odskocznię od klasycznych zakładów sportowych i według nas właśnie w takich kategoriach należy to traktować, jako dobrą zabawę. Nie oznacza to rzecz jasna, że gry karciane zakłady bukmacherskie nie mogą okazać się opłacalne i zagwarantować graczowi profitów w budżecie w dłuższej perspektywie. 

Jest to scenariusz jak najbardziej realny, natomiast pamiętajcie, że zabawa będzie legalna tylko wówczas, gdy oferujący gry karciane bukmacher będzie posiadał polską licencję (komplet takich firm odnaleźć można w naszym rankingu). 

FAQ

Na czym polegają gry karciane zakłady bukmacherskie?

To możliwość typowania wyników popularnych gier karcianych. Typer sam nie uczestniczy w rozgrywce, a jedynie obstawia jej wynik oraz rozmaite scenariusze w jej trakcie. 

Czy zakłady bukmacherskie na gry karciane są zgodne z prawem?

Tak, nowelizacja ustawy hazardowej zabrania legalnym bukmacherom obsługiwania gier kasynowych, natomiast klienci licencjonowanych firm mogą typować wyniki toczącej się przy stole rozgrywki. 

Jaki jest najlepszy bukmacher do gier karcianych w 2024 roku?

W trakcie naszych testów przeprowadzonych w marcu 2024 wzięliśmy pod lupę ofertę wszystkich firm obsługujących zakłady Bet Games. Według nas najlepsza oferta dostępna jest u bukmacherów STS, Superbet, Fortuna.