STS czy Betclic – który bukmacher jest lepszy?

Na legalnym polskim rynku funkcjonuje kilkunastu bukmacherów, wśród których możemy wymienić m.in. Betclic i STS. Czy zastanawiasz się, którego z nich wybrać – STS czy Betclic? Jak prezentują się ich oferty powitalne? Który z nich – Betclic czy STS – ma więcej promocji dla doświadczonych graczy? W poniższym tekście porównujemy obu bukmacherów, zestawiamy ze sobą ich bonusy startowe oraz stałe. Prezentujemy także informacje na temat angażowania się we wsparcie sportu w Polsce. Kto robi to aktywniej? Betclic czy STS? Przeczytaj nasz tekst, a pomoże Ci on odpowiedzieć na pytanie, jaki bukmacher jest lepszy – STS czy Betclic.

STS czy Betclic – bonusy dla nowych graczy 

Betclic czy STS – który z nich posiada bogatszą ofertę startową? Jesteśmy przekonani, że właśnie takie pytanie zadajesz sobie w momencie, gdy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z obstawianiem zakładów. Obaj bukmacherzy przygotowali stosowne promocje dla użytkowników takich jak Ty. Jeden z nich oferuje w sumie trzy bonusy startowe, drugi zaś może pochwalić się najwyższą promocją w swojej kategorii. Informacje z tej części artykułu z pewnością pomogą Ci wybrać Twojego pierwszego bukmachera – czy będzie to STS czy Betclic

Betclic czy STS? Promocje startowe bukmachera STS 

STS kod promocyjny

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, jeden z bukmacherów ma do zaoferowania trzy bonusy powitalne. Jest nim STS. Czy Betclic mu dorównuje, o tym dowiesz się z dalszej części tekstu. Natomiast w STS, czyli u największego bukmachera na rynku, łączna wartość oferty dla nowych graczy to 1460 zł. Składają się na nią: 

  • Freebet w wysokości 29 zł; 
  • Cashback w wysokości 231 zł; 
  • Bonus od depozytu w wysokości do 1200 zł. 

Co zrobić, aby je otrzymać? Wystarczy, że podczas rejestracji w witrynie internetowej STS użyjesz vouchera promocyjnego o treści MEGABONUS. Jeśli chcesz, możesz kliknąć w jeden z banerów znajdujących się na tej stronie, co pozwoli Ci przenieść się tam już teraz. Tymczasem, by przybliżyć się do odpowiedzi, jaki bukmacher jest lepszy – Betclic czy STS, analizujemy startową ofertę STS-u.  

STS Freebet 29 zł 

Nazwa freebet pochodzi z języka angielskiego, gdzie oznacza darmowy zakład. Jednym z bukmacherów, którzy proponują go swoim graczom, jest STS. Czy Betclic także ma go w swojej ofercie? Nie, choć niewykluczone, że w przyszłości się pojawi.

Natomiast freebet w STS w wysokości 29 złzostanie dodany do Twojego konta, gdy skutecznie ukończysz rejestrację. Musisz wykonać nim trzykrotny obrót, stawiając kupony, których minimalny kurs całkowity to 1.91. Wliczone zostaną do niego tylko wygrane, więc wymagana łączna stawka to 87 zł (29 zł x 3). Po skutecznym dokonaniu obrotu pieniądze będziesz mógł wypłacić na konto lub przeznaczyć na dalszą grę. 

Cashback STS 231 zł 

Słowo cashback też pochodzi z angielskiego i choć tłumaczymy je jako zwrot gotówki, to w przypadku zakładów bukmacherskich, mówimy o zwrocie stawki przegranego zakładu. Kto posiada lepszy cashback – STS czy Betclic? O tym przekonasz się już niedługo. Teraz musisz wiedzieć, że STS gwarantuje go w wysokości do 231 zł. 

zobacz również:  Obstawanie meczy online - gdzie obstawiać mecze?

Co zrobić, by skorzystać z tej promocji? Dokonaj wpłaty własnych środków na konto, a później postaw zakład. Maksymalny zwrot, czyli 231 zł, otrzymasz gdy zagrasz za minimum 262,50 zł. To efekt 12% podatku od gier hazardowych funkcjonującego w Polsce. 

Zakład bez ryzyka, bo tak również nazywamy cashback, dotyczy w STS wyłącznie pierwszego kuponu. Wygrasz pieniądze, gdy Twój typ będzie poprawny. W przypadku pomyłki, STS zwróci Ci stawkę, nie domagając się od Ciebie dokonania obrotu. 

Nie powinieneś mieć żadnych problemów z cashbackiem u bukmachera STS. Czy Betclic również ma nieskomplikowane warunki? O tym dowiesz się w dalszej części naszego tekstu. 

STS bonus od depozytu do 1200 zł 

W ramach tej promocji, Twoja pierwsza wpłata do depozytu zostanie podwojona przez bukmachera STS. Czy Betclic również posiada taki bonus startowy? Nie, ale tak jak w przypadku freebetu, niewykluczone, że kiedyś się on tam pojawi. 

Jak łatwo wyjaśnić promocję bonus od depozytu w STS? Przelej 1200 zł, a od STS-u dostaniesz drugie 1200 zł i łącznie będziesz miał 2400 zł na grę. W ten sposób możesz w pełni wykorzystać ten bukmacherski bonus.

Aby pieniądze były gotowe do wypłaty, dokonaj trzykrotnego obrotu kwotą bonusu. Jeśli wpłaciłeś 1200 zł i taki też wręczono Ci bonus, zagraj za 3600 zł (1200 zł x 3). Do obrotu zaliczają się jedynie wygrane zakłady, a ich kurs minimalny to 1.91. To warunki bliźniaczo podobne do tych, jakie poznałeś już przy freebecie. 

STS czy Betclic? Bonusy na start w Betclic 

Betclic kod promocyjny

Szukając odpowiedzi na tytułowe pytanie kto – czy Betclic czy STS – jest lepszym bukmacherem, należy dokładnie przyjrzeć się ofercie dla nowych graczy proponowanej przez Betclic. Tam na start przygtowano jeden bonus powitalny – cashback w wysokości 550 zł, najwyższy na polskim rynku bukmacherskim. Aby móc z niego skorzystać, wpisz w odpowiednim miejscu podczas rejestracji voucher promocyjny o treści MECZYKI

Cashback Betclic 200 zł 

Czy to zakład bez ryzyka przygotowany przez STS czy Betclic, jego podstawowe zasady pozostają niezmienne. W przypadku niepowodzenia, na Twoje konto zostaną zwrócone pieniądze przeznaczone na zakład. Jak to wygląda u bukmachera Betclic, oferującego największy cashback w Polsce? 

zobacz również:  Fortuna czy Betclic - który bukmacher jest lepszy?

Twój pierwszy kupon wysłany po użyciu kodu promocyjnego, o jakim wspominaliśmy wcześniej, nie może mieć kursu niższego niż 1.14. Jeśli trafisz – pieniądze są Twoje. Gdy przegrasz, otrzymasz zwrot, do wspomnianych 550 zł. Aby dostać pełny cashback, w związku z podatkiem od zakładów bukmacherskich, wyślij zakłady za minimum 625 zł. 

Cashback w Betclic podlega ośmiokrotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni. Wymagany obrót w przypadku maksymalnego zwrotu przegranej stawki wynosi zatem w sumie 4400 zł. 

Który Twoim zdaniem bukmacher oferuje lepszy bonus powitalny? Betclic czy STS?

Betclic czy STS – inne bonusy 

Pomocy w odpowiedzi, jaki bukmacher jest lepszy – STS czy Betclic – może udzielić analiza bonusów dla stałych klientów. Oczywiście, decyzja co do tego, który Twoim zdaniem bukmacher – Betclic czy STS – posiada lepszą ofertę bonusową stałą, jest wyłącznie Twoją opinią.

STS czy Betclic – stałe promocje w STS 

STS kod promocyjny

STS daje Ci możliwość zaproszenia do gry znajomych, a co za tym idzie – zdobycia dodatkowych środków na grę. Wystarczy, że po zalogowaniu przejdziesz do sekcji “Zaproś kumpla”, klikniesz “Zaczynamy”, a następnie złożysz dowolny depozyt i obrócisz nim za kwotę 25 zł z kursem minimalnym 1.85. To działanie aktywuje link, który możesz wysłać do maksymalnie sześciu znajomych. Każdy z Was otrzyma od STS 50 zł, gdy zaproszony wpłaci przynajmniej 50 zł i dokona obrotu za 500 zł o kursie minimum 1.85. Za trzeciego i za szóstego kolegę w Twojej drużynie dodane są dodatkowe 20 zł – w sumie 340 zł. 

Od STS-u masz też szansę dostać bonus na sporty wirtualne. We wspomnianej akcji biorą udział wyłącznie kupony z pierwszych 20 zł wydanych na ten rodzaj gry w ciągu doby. Obstaw zakłady z kursem minimalnym kursem 1.90 na “wirtuale”, a jeśli nie trafisz, dostaniesz równowartość przegranych stawek do 20 zł na konto bonusowe. Podlegać one będą trzykrotnemu obrotowi (kurs minimalny 1.91). 

W STS-ie masz możliwość otrzymać również 20 zł na wirtualne gry karciane. Do wyboru bukmacher daje Ci wojnę, pokera lub bakara. Postaw na któreś z nich kupon z kursem minimalnym 1.90, a gdy powinie Ci się noga, na konto depozytowe równowartość stawek przegranych kuponów do 20 zł zwróci Ci właśnie bukmacher STS. Czy Betclic ma lepsze stałe promocje? Oceń sam, czytając kolejny fragment niniejszego artykułu.

zobacz również:  Ekstraklasa kursy bukmacherskie | Ekstraklasa obstawianie

Betclic czy STS – promocje dla doświadczonych u bukmachera Betclic

Betclic kod promocyjny

Obstawiając bukmacherskie “taśmy” w Betclic, w ramach promocji Multi+, masz szansę na powiększenie wygranej. Jak to zrobić? Ułóż kupon z minimum pięcioma zdarzeniami, do których wejść mogą także wydarzenia live, o kursie nie niższym niż 1.20. Możesz zwiększyć swój zysk od 7% (w przypadku pięciu zdarzeń) do nawet 50%, jeśli na kuponie umieścisz 14 i więcej typów. 

Będąc aktywnym klientem w Betclic, masz możliwość dołączenia do grona użytkowników VIP. Zyskasz w ten sposób dostęp do ofert premium, upominki, zaproszenia na wydarzenia sportowe, nowe promocje i nowinki technologiczne o wiele wcześniej niż inni. Co zrobić, by nim zostać? To bukmacher musi wystosować specjalne zaproszenie, a jednym z głównych czynników jest lojalność, zaangażowanie i aktywność. Spełniając te trzy warunki, przybliżasz się do otrzymania tego statusu. 

Betclic stałym klientom proponuje również cashout, czyli opcję wcześniejszego zamknięcia zakładu oraz wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia. To może mieć wpływ na Twoją ocenę tego, który bukmacher jest lepszy – STS czy Betclic?

STS czy Betclic – wsparcie polskiego sportu 

Fani polskiego sportu mogą kierować się podczas wyboru bukmachera także tym, kto w jaki sposób wspiera ich ulubione drużyny. Który z nich – Betclic czy STS – robi to aktywniej? Przyjrzymy się temu bliżej.

STS to oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski, oraz Jagiellonii Białystok, Pogoni Szczecin, Cracovii, Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin, a także polskiej ligi siatkówki. Prowadzi fundację Sport Twoją Szansą, wspierającą polskie talenty sportowe. 

Betclic to natomiast oficjalny sponsor siatkarskiej kadry narodowej, sponsor główny Piasta Gliwice oraz FAME MMA. 

Wielu fanów wybiera bukmachera, kierując się sympatiami klubowymi. STS czy Betclic – na którego z nich się zdecydujesz? 

Betclic czy STS – którego bukmachera wybrać? 

Który bukmacher jest lepszy – Betclic czy STS? Odpowiedź pozostawiamy Tobie. Grając u legalnych podmiotów, a oba posiadają stosowne licencje, masz pewność wypłaty wygranych i bezpieczeństwa środków w depozycie. Swoją decyzję podejmij bazując więc na faktach na temat ich oferty. 

STS proponuje nowym użytkownikom trzy bonusy startowe o łącznej wartości 1460 zł. To freebet (29 zł), cashback (231 zł) i bonus od depozytu (1200 zł). Betclic oferuje cashback, będący najwyższym na rynku (550 zł). Obie firmy troszczą się o swoich stałych graczy i wspierają polski sport, przeznaczając znaczne środki na sponsorowanie drużyn i reprezentacji. 

Czy znasz już odpowiedź na pytanie, który bukmacher jest lepszy – STS czy Betclic? 

Data publikacji: 6 maja 2021 @ 07:45

Dodaj komentarz