Iga Świątek zakłady bukmacherskie. Jak obstawiać Igę Świątek?

Iga Świątek to najlepsza polska tenisistka, której mecze cieszą się sporym zainteresowaniem. Również typerzy decydują się na obstawianie meczów Igi Świątek. Zakłady bukmacherskie są dostępne u czołowych, legalnych bukmacherów. Gdzie i jak obstawiać mecze Igi Świątek? Wszystko opisujemy poniżej. 

Iga Świątek zakłady bukmacherskie

Obstawianie meczów Igi Świątek możliwe jest u czołowych, legalnych operatorów. Wśród nich są choćby polecani przez typerów operatorzy, tacy jak STS, Fortuna, Superbet czy Betclic.

BukmacherWartość bonusuSprawdź bonus
STS760 PLNSprawdź
Fortuna335 PLNSprawdź
Superbet3755 PLNSprawdź
Betclic50 PLNSprawdź

W przypadku Igi Świątek zakłady bukmacherskie znajdziemy na poszczególne mecze tenisistki, ale także na turnieje i wiele więcej. O szczegółach piszemy w kolejnych akapitach.

Iga Świątek zakłady bukmacherskie – co obstawiać?

Jeśli chodzi o mecze Igi Świątek zakłady bukmacherskie dostępne są u wszystkich, czołowych polskich bukmacherów. Zakłady bukmacherskie na Igę Świątek dotyczą oczywiście konkretnej dyscypliny, czyli obstawiania tenisa. Stąd bogata oferta dziwić nie powinna, bowiem tenis jest jedną z najpopularniejszych wśród typerów dyscyplin sportu.

Czego zatem dotyczą w przypadku Igi Świątek zakłady bukmacherskie? Jak wygląda oferta na mecze i co jeszcze możemy obstawiać?

Iga Świątek zakłady bukmacherskie przedmeczowe

Na obstawianie Igi Świątek zakłady bukmacherskie dostępne są przed poszczególnymi meczami. Gracze mogą zatem typować zdarzenia typowe dla spotkań tenisowych, takie jak: rozstrzygnięcie spotkania, dokładny wynik, handicap gemowy i setowy z udziałem Świątek czy wiele innych zdarzeń, które dotyczą spotkania tenisowego. Na każdy mecz gracze mogą znaleźć około kilkudziesięciu kursów na Igę Świątek. 

Iga Świątek zakłady przedmeczowe

Iga Świątek zakłady bukmacherskie na żywo

Bukmacherzy oferują także na mecze, które gra Iga Świątek obstawianie na żywo. Zakłady live na tenisa są powszechnie dostępne w ofercie czołowych bukmacherów. Obstawiać można m.in.:

  • Wynik całego meczu
  • Wynik poszczególnych setów
  • Wynik pojedynczych gemów
  • Kto wygra kolejnego gema?
  • Ile będzie piłek w gemie?
  • Czy będzie przełamanie w danym gemie?

Zakłady na żywo proponowane są na niemal wszystkie mecze rozgrywane przez Igę Świątek. Obstawianie tego typu rynków wiąże się z dynamiczną zmianą kursów, co w przypadku specyfiki tenisa możemy łatwo zaobserwować.

Iga Świątek obstawianie zakładów turniejowych/sezonowych

W przypadku Igi Świątek obstawianie całych turniejów, a nawet rozstrzygnięć w skali sezonu, jest kolejną z możliwości. Zazwyczaj typy na Igę Świątek zakładające np. jej potencjalną wygraną w danym turnieju/awans do jego finału pojawiają się tuż przed jego startem. Dużo wcześniej może być dostępna oferta na turnieje wielkoszlemowe.

Zakłady bukmacherskie na Igę Świątek to, jak już wspomnieliśmy wyżej, typy na rozstrzygnięcia w skali całego sezonu.

Iga Świątek zakłady bukmacherskie na sezon

Tego rodzaju oferta dostępna jest w przypadku niektórych sportowców, czego przykładem mogą przygotowane swego czasu kursy na Erlinga Haalanda w STS. Iga Świątek zakłady bukmacherskie na indywidualne rozstrzygnięcia również ma wystawione u tego operatora.

Iga Świątek obstawianie – gdzie obstawiać mecze?

Na obstawianie meczów Igi Świątek ofertę mają czołowi bukmacherzy. Wśród nich gracze najchętniej wybierają takich operatorów jak STS, Superbet, Fortuna czy Betclic.

Iga Świątek zakłady bukmacherskie w STS

Obstawianie Igi Świątek w STS jest dostępne zarówno w przypadku typów meczowych, na żywo jak i sezonowych. Ten operator przygotował także specjalną zakładkę „Iga Świątek”, gdzie udostępnia dedykowane zakłady na wyniki najlepszej polskiej tenisistki.

Iga Swiątek zakłady w STS

Iga Świątek zakłady bukmacherskie w Fortunie 

Na obstawianie Igi Świątek przygotował też operator Fortuna, czyli kolejny z czołowych legalnych bukmacherów w Polsce.

Bukmacher pozwala obstawiać wszystkie mecze Igi Świątek. Dostępne są zatem zdarzenia na turnieje wielkoszlemowy, czy też kursy na WTA Finals, ale również oferta na turnieje mniejszej rangi lub mecze reprezentacji z udziałem tenisistki.

Iga Świątek zakłady w Fortunie

Iga Świątek zakłady bukmacherskie w Superbet

Bukmacher z oferta na obstawianie Igę Świątek to także Superbet. Sytuacja wygląda tu analogicznie jak u wielu innych operatorów. Wyróżnikiem oferty Superbetu jest „Super Przewaga” na mecze tenisowe, w tym te z udziałem Igi Świątek. Jeśli wytypowany przez nas zawodnik lub zawodniczka wygra seta 6:0, to bez względu na końcowy wynik mecz typ na zwycięzcę (1-2) będzie rozstrzygnięty jako wygrany.

Iga Świątek zakłady w Superbet

Iga Świątek zakłady bukmacherskie w Betclic

Betclic przygotował dla nowych graczy ofertę zakładów na mecze Igi Świątek, a także zakłady turniejowe czy ofertę typów na żywo. Ten operator ma bardzo rozbudowaną ofertę tenisową, zatem fani Igi Światek znajdą zakłady na wszystkie jej występy.

Iga Świątek zakłady bukmacherskie w Betclic

Jak obstawiać Igę Świątek u bukmacherów?

Co brać pod uwagę obstawiając mecze Igi Świątek? Zakłady bukmacherskie na mecze i turnieje z udziałem najlepszej polskiej tenisistki mają swoją charakterystykę, a my prezentujemy kilka praktycznych porad, jak skutecznie obstawiać mecze Igi Świątek.

Warto grać z handicapem

Kursy na zwycięstwo Igi Świątek w wielu meczach, szczególnie w początkowych rundach, nie są zbyt wysokie. Jak zatem sprawić, aby obstawiając Igę Świątek mieć szanse na wyższe wygrane? Warto wybierać typy z handicapem ujemnym na wygraną Polki. Iga Świątek często swoje mecze rozstrzyga dość pewnie, nawet wygrywając poszczególne partie 6:0 czy 6:1. Jeśli zatem czujemy, że Polka jest w dobrej formie, to można pokusić się o typowanie jej wygranej z handicapem.

Dobry wybór do zakładów live

W przypadku zakładów na żywo możemy obstawiać m.in. przełamania. Polka z racji na swój styl gry potrafi często przełamywać rywalki. To zresztą charakterystyczna cecha dla całego kobiecego tenisa, gdzie przełamania zdarzają się dużo częściej niż u mężczyzn. Na żywo możemy także „złapać” wyższe kursy na wygraną meczową Igi Świątek, gdy ta np. słabiej rozpocznie dane spotkanie a czujemy, że i tak odwróci losy meczu.

Korzystanie z promocji

Gra bez podatku, freebety, zakłady bez ryzyka i inne promocje to szansa na zwiększenie naszych wygranych lub zabezpieczenie kuponu, jeśli nie jesteśmy pewni czy w danej sytuacji obstawianie Igi Świątek jest gwarantem sukcesu.

Nawierzchnia ma znaczenie

Iga Świątek, jak zresztą każda tenisistka, ma swoje ulubione korty i takie, na których czuje się nieco gorzej. Polka świetnie radzi sobie na kortach ziemnych, co potrafiła niejednokrotnie pokazać np. na turniejach Rolanda Garrosa. Bardzo mocna jest też na kortach twardych, ale nieco gorzej radzi sobie na trawiastych. To wiedza, która pozwala skuteczniej przygotować się do typowania jej meczów.

Iga Świątek zakłady bukmacherskie – podsumowanie

Na mecze Igi Świątek zakłady bukmacherskie znajdziemy u czołowych bukmacherów. Operatorzy pozwalają typować tenisowe mecze w ramach oferty przedmeczowej czy na żywo.

Rejestrując się z kodami promocyjnymi dostępnymi na Bet.pl uzyskamy wyższe bonusy na obstawianie Igi Świątek.

FAQ

Gdzie obstawiać Igę Świątek?

Mecze Igi Świątek obstawiać możemy u wszystkich legalnych bukmacherów, a wśród polecanych przez graczy są m.in. STS, Fortuna, Superbet czy Betclic.

Jakie są zakłady bukmacherskie na Igę Świątek?

Z racji uprawianej dyscypliny sportu, na mecze Igi Świątek zakłady bukmacherskie dotyczą przede wszystkim wyniku, rozstrzygnięć gemowych czy setowych. Tenisa, w tym mecze z udziałem Świątek, można typować w ramach oferty przedmeczowej, turniejowej i na żywo.