Najlepsze aplikacje bukmacherskie – Ranking 2023 + recenzje

Coraz więcej typerów korzysta z usług bukmacherów na urządzeniach mobilnych. Dlatego też operatorzy, aby ułatwić korzystanie z oferty, stworzyli aplikacje bukmacherskie. Którzy bukmacherzy przygotowali je dla graczy? Jaka jest najlepsza aplikacja bukmacherska? Odpowiedzi znajdziecie w tekście.

Aplikacja bukmacherska

Wraz ze wzrostem zainteresowania typowaniem zakładów na urządzeniach mobilnych, aplikacja bukmacherska stała się ważnym elementem oferty bukmacherów. Mowa tu zarówno o początkujących graczach, dla których aplikacja może być pierwszą formą kontaktu z zakładami, jak i “starych wyjadaczach” ceniących sobie komfort korzystania z usług w dowolnym miejscu i czasie.

Czym cechują się najlepsze aplikacje bukmacherskie 2023? O tym właśnie dowiecie się z lektury tego tekstu, na podstawie przygotowanego rankingu aplikacji. Skupiliśmy się na najważniejszych funkcjonalnościach, które powinny być dostarczane w ramach aplikacji bukmacherskich. 

Przy ocenie aplikacji warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak m.in. dostęp do pełnej oferty zakładów, przyjazny interfejs, płatności, dodatkowe treści czy też dedykowane użytkownikom mobilnym bonusy bukmacherskie. 

Najlepsze aplikacja bukmacherska 2023 – ranking

Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie w Polsce? W naszym rankingu przedstawiamy, którzy bukmacherzy zdaniem graczy oferują najlepszy produkt na urządzenia mobilne. Ranking powstał w oparciu o porównanie najważniejszych funkcjonalności, które bukmacherzy proponują w swoich aplikacjach.

Najlepsza aplikacja bukmacherska – Superbet

Zdaniem graczy najlepszą aplikację bukmacherską dostarcza obecnie Superbet. Wśród największych atutów, dostarczonego przez tego bukmachera produktu, warto wymienić przede wszystkim sprawność i niezawodność działania, a także ogólną funkcjonalność.  

Aplikacja bukmacherska Superbet

Wpisując podczas rejestracji w Superbet kod promocyjny można uzyskać specjalny pakiet bonusowy dla czytelników Bet.pl. Obowiązuje on rzecz jasna przy typowaniu zakładów w aplikacji.

Na co mogą liczyć gracze, którzy ściągną na smartfona aplikację od Superbet? Tym, co powinno być najbardziej istotne, jest dostęp do pełnej oferty zakładów. Dziś to już standard, ale warto choć raz o nim wspomnieć prezentując najlepsze aplikacje bukmacherskie 2023. W Superbecie to jeden z atutów, ale wcale nie jedyny.

Największe zalety aplikacji Superbet:

 • Transmisje meczów
 • Dostęp do statystyk
 • Powiadomienia PUSH
 • Szybkie płatności
 • Historia kuponów
 • Bonus w aplikacji
 • Platforma społecznościowa SuperSocial
 • Logowanie biometryczne lub FaceID

Od strony wizualnej Superbet w swojej aplikacji bukmacherskiej postawił na prostotę i funkcjonalny interfejs. Dzięki temu poruszanie się po aplikacji jest wygodne i bardzo intuicyjne, co na pewno warto docenić.

Bukmacher użytkownikom aplikacji pozwala także śledzić transmisje wybranych transmisji sportowych w streamingu na żywo, a jedną z ciekawszych innowacji jest “SuperSocial”, czyli platforma pozwalająca śledzić kupony innych graczy.

Nie bez znaczenia dla użytkowników mobilnych jest szybkość działania. W aplikacji Superbet słowo “szybko” odnosi się do wielu kluczowych funkcji. Logowanie, płatności, typowanie zakładów – każdą z tych czynności z poziomu aplikacji możemy wykonać w kilka sekund. Dodatkowy atut, który warto wspomnieć, to bonus dla nowych graczy już za samo pobranie i zalogowanie się do aplikacji. 

Miejsce 2. – aplikacja bukmacherska STS 

Kolejną aplikacją bukmacherską, która zasługuje na słowa uznania, jest ta dostarczona przez STS. Czołowy polski operator dba o swoich mobilnych użytkowników i pozwala ich korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu internetowego na urządzeniach przenośnych z poziomu aplikacji.

Aplikacja STS - panel gracza
Aplikacja bukmacherska STS - lista zakładów

STS postawił na prostotę, którą połączył jednak z dostępem do swojej pełnej oferty. Dostępność funkcji nie przytłacza, bowiem po odświeżeniu warstwy wizualnej, korzystanie z aplikacji bukmacherskiej STS jest bardzo intuicyjne. 

Atuty aplikacji bukmacherskiej STS:

 • Wysyłanie zakładów jednym kliknięciem
 • Transmisje meczów
 • Pełna oferta zakładów
 • System powiadomień PUSH
 • Szybkie płatności
 • Dostęp do statystyk
 • Bet Booster

W nowej odsłonie aplikacji STS widać, że bukmacher wsłuchał się w głosy swoich klientów. Aplikacja mobilna wygląda czytelnie, działa sprawnie i jest na bieżąco aktualizowana. Gracze mogą korzystać ze wszystkich funkcjonalności znanych z serwisu internetowego, a poruszanie się po poszczególnych zakładach przebiega w sposób bardzo sprawny.

Już na ekranie głównym zobaczymy wszystkie najważniejsze treści: dostępne rynki zakładów, aktualne saldo konta czy też sekcje “Moje Kupony”. Po kliknięciu w przycisk w prawym górnym rozwijamy panel, gdzie znajdziemy wszystkie pozostałe zakładki. Począwszy od ustawień, przez dostęp do darmowych gier, płatności, obsługę klienta, promocję i wiele więcej.

Przy porównaniu aplikacji Superbetu i STS warto też sprawdzić, który z tych bukmacherów wypada lepiej w całościowej ocenie produktu. Przygotowaliśmy specjalną analizę, w którym odpowiadamy na pytanie: Superbet czy STS – który bukmacher jest lepszy?

Miejsce 3. – aplikacja bukmacherska forBET

Wśród wyróżniających się, najlepszych aplikacji bukmacherskich 2023, warto docenić również tę przygotowaną przez forBET. Bukmacher postawił na to, aby wszystkie kluczowe funkcje były dostępne zawsze pod ręką. I to największy atut tej aplikacji.

Aplikacja bukmacherska forBET - panel użytkownika
Aplikacja forBET - strona główna

Po zalogowaniu się gracze od razu zobaczą panel, który pozwala wybrać zakłady z najpopularniejszych kategorii (Dzisiaj, Ulubione, Gry karciane i Wirtualne). Ponadto jednym kliknięciem może przejść do sekcji promocji, Betmarketu, kontaktu z supportem czy też opcji “Szybki kupon”.

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji forBET:

 • Logowanie biometryczne
 • Możliwość skorzystania z bonusów powitalnych
 • Przejrzysty panel główny
 • Szybkie płatności
 • Kontakt z obsługą klienta
 • Statystyki meczowe
 • Historia kuponów
 • Bet Market
 • Powiadomienia PUSH

ForBET być może nie stworzył aplikacji, która zapiera dech w piersiach swoim designem, ale co do sprawnego interfejsu nie można mieć większych zarzutów. Intuicyjne poruszanie się między kolejnymi zakładkami warto pochwalić, choć pewnie część graczy nieco inaczej ustawiłaby hierarchię przycisków, które powinny znaleźć się na głównym panelu. Gdyby gracze sami mogli dostosować jego kształt do indywidualnych potrzeb, to ocena byłaby jeszcze lepsza. 

Na koniec warto docenić również opcję ustawienia trybu ciemnego w aplikacji forBET, co przy może spotkać się ze sporym entuzjazmem ze strony części graczy, których przytłacza podstawowa kolorystyka dominująca u tego bukmachera.

Miejsce 4. – aplikacja bukmacherska Fortuna

Wśród czołowych aplikacji bukmacherskich nie można pominąć Fortuny. Jeden z liderów rynku legalnych zakładów w Polsce zadbał o użytkowników mobilnych, stawiając przede wszystkim na aspekty funkcjonalności. 

Aplikacja bukmacherska Fortuna - konto gracza
Aplikacja Fortuny - strona główna

Co do samego kształtu, aplikacja bukmacherska Fortuny wpisuje się w ogólny trend zauważalny wśród tego typu produktów dostępnych na rynku. Na spory plus warto odnotować stabilność działania, a także dostęp do tego, co jest najważniejsze – wygodnego typowania, transmisji i płatności.

Mocne strony aplikacji bukmacherskiej Fortuny:

 • Szybkie wysyłanie kuponów
 • Płatności
 • Dostęp do promocji
 • Transmisje meczów w trybie pełnoekranowym
 • Powiadomienia PUSH
 • Strefa Kuponów
 • Statystyki i zapowiedzi meczów
 • Historia kuponów

Fortuna być może nie zachwyca warstwą wizualną, ale cechuje się bardzo szerokim spektrum oferowanych opcji. Wysyłanie kuponów jednym kliknięciem, dostęp do pełnej oferty, meczowe transmisje czy możliwość pełnej kontroli nad własnym kontem – to na pewno duże atuty aplikacji mobilnej tego bukmachera.

Dodatkowo, po wprowadzeniu szeregu aktualizacji, aplikacja Fortuna praktycznie nie notuje wpadek w swoim działaniu. Jest zatem bardzo funkcjonalnie i stabilnie. 

Miejsce 5. – aplikacja bukmacherska Betclic

Na piątej lokacie w naszym rankingu najlepszych aplikacji 2023 znalazł się Betclic. W tym przypadku atutem jest odpowiednie zrównoważenie przyjemnego dla oka designu, z równie sprawnym działaniem samej aplikacji.

Aplikacja Betclic
Zakład w aplikacji Betclic

Sporym atutem aplikacji Betclic, jest możliwość skorzystania z wyróżniających go produktów z poziomu aplikacji. Mowa tu choćby o produktach takich, jak “Dodaj zakład” czy “Anuluj zakład”. Kolejnym sporym plusem jest stabilne działanie, co od zawsze było mocną stroną aplikacji tego bukmachera.

Najważniejsze funkcjonalności aplikacji Betclic:

 • Pełna oferta zakładów pre-match i live
 • Dostęp do historii kuponów
 • Transmisje na żywo
 • Historia kuponów
 • Powiadomienia PUSH
 • Statystyki
 • Szybkie płatności

Betclic w niektórych aspektach ma jeszcze miejsce do poprawy. Chociaż aplikacja jest intuicyjna, to – w przeciwieństwie do kilku innych aplikacji – nie wszystko mamy podane na głównym panelu. Mimo wszystko, sprawne działanie rekompensuje ten aspekt i pozwala szybko przejść do wybranej przez nas sekcji. Od strony wizualnej, co już wspomnieliśmy na wstępie, wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Polecamy: valuebet – co to jest i jak obliczyć?

Polecane aplikacje bukmacherskie

Wymienione wyżej w rankingu najlepszych aplikacji bukmacherskich 2023 produkty, to rzecz jasna nie jedyne aplikacje dostępne na rynku. Poniżej prezentujemy inne, godne uwagi i przygotowane przez legalnych bukmacherów aplikacje bukmacherskie.

Aplikacja bukmacherska ETOTO

ETOTO postawił na prostotę, ale podaną w ładnym stylu. Gracze korzystający z aplikacji bukmacherskiej mają możliwość uzyskania również bonusów, dedykowanych wyłącznie na tej platformie.

Aplikacja bukmacherska ETOTO

Wśród mocnych stron aplikacji ETOTO należy wskazać szybkość działania, odświeżanie zakładów co sekundę czy też obstawianie jednym przyciskiem. To wszystko składa się na naprawdę dobry produkt, który powinien przypaść do gustu graczom.

Do aplikacji możemy zalogować się na kilka sposób: poprzez biometrię, kod pin lub podając login i hasło. Bukmacher cały czas ma pole do rozwoju swojej aplikacji, ale patrząc na dotychczasowe działania można być o to spokojnym.

Aplikacja bukmacherska LVBet

Solidną aplikacją bukmacherską może się pochwalić również LVBet. Jej atutami są szybkość działania, choć nie aż taka jak w przypadku ETOTO, a także dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji.

Aplikacja bukmacherska LVBet

Bukmacher stworzył aplikację ładną wizualnie, ale nie aż tak intuicyjną, aby znalazła się w czołówce naszego rankingu aplikacji bukmacherskich. Nie zmienia to jednak faktu, że swoją podstawową rolę – możliwość obstawiania zakładów – spełnia w sposób należyty.

Przy okazji warto wspomnieć, że LVBet to kolejny bukmacher pozwalający z poziomu aplikacji śledzić transmisje na żywo, również z wydarzeń esportowych. Gracze mogą skorzystać także z promocji dostępny tylko w aplikacji.

Aplikacja bukmacherska Fuksiarz

W przypadku Fuksiarza mamy do czynienia z dobrym interfejsem, solidnym działaniem i bardzo ciekawą ofertą w aplikacji mobilnej. Podwyższone bonusy powitalne czy też konkursy związane z typowaniem La Ligi, której Fuksiarz jest partnerem, to na pewno godne odnotowania punkty. 

Aplikacja bukmacherska Fuksiarza

Dodatkowo z poziomu aplikacji możemy określić sekcje z ulubionymi kategoriami typów, aby mieć do nich prostszy dostęp. Również portfel bonusowy został podzielony na cashbacki, freebety i inne bonusy, aby gracz miał pełną kontrolę nad dostępnymi promocjami.

Niestety, minusem Fuksiarza jest to, że w aplikacji mamy dostępu do typowania wydarzeń z części zakładów. Mowa tu o sportach wirtualnych i grach karcianych. To na pewno wymaga poprawy.

Aplikacja bukmacherska Betfan

Betfan pozwala w aplikacji obstawiać zarówno zakłady sportowe (przedmeczowe i na żywo), jak i sporty wirtualne, czy też zakłady z kategorii “Rozrywka”, będące jednym ze znaków rozpoznawczych bukmachera.

Sama aplikacja jest stabilna i działa dość dobrze, choć zdarzają się jej czasem momenty dłuższego ładowania danej podstrony. Bukmacher stworzył produkt solidny, choć bez wielkich fajerwerków. Ważne jednak, że rejestracji w Betfan możemy dokonać właśnie w aplikacji.

Aplikacja bukmacherska BetX

Jednym z młodszych bukmacherów na polskim rynku jest BetX, który postanowił szybko udostępnić swoim graczom aplikacje bukmacherską. Nie powinno to dziwić, bowiem jak wspomnieliśmy, coraz więcej zakładów zawierana jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Aplikacja bukmacherska BetX

Na pewno BetX nie zaliczył wpadki z aplikacją, ale trudno też za coś specjalnego ją wyróżnić. Przed tym bukmacherem zatem jeszcze trochę pracy nad usprawnieniem działania aplikacji, ale startuje on na pewno z solidnej pozycji. Na plus możemy odnotować bonusy, które dostępne są dla jej użytkowników.

Ranking aplikacji bukmacherskich – podsumowanie

Obecnie za najlepszą aplikację bukmacherską gracze uważają tę, którą przygotował Superbet. Na kolejnych miejscach znajdują się aplikacje do takich bukmacherów, jak choćby STS, Fortuna, forBET czy Betclic.

Wszyscy topowi bukmacherzy pozwalają korzystać ze swoich aplikacji bukmacherskich na najpopularniejszych systemach operacyjnych, którymi są Android i iOS.

Dodaj komentarz