Superbet czy STS – który bukmacher lepszy?

Bukmacherzy STS i Superbet przygotowali dla swoich klientów rozbudowaną ofertę na start. W STS oferowane są bonusy powitalne o łącznej wartości 1510 zł, natomiast w Superbet do 584 zł. Obie firmy mają również promocje dla stałych graczy. W niniejszym tekście przyjrzymy się im bliżej i szczegółowo omówimy każdą z nich. Zapraszamy do lektury.

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z obstawianiem zdarzeń sportowych często stoją przed dylematem, którego bukmachera wybrać do gry. Jedni kierują się ofertą i kursami, inni z kolei zwracają uwagę na interfejs oraz funkcjonalność strony internetowej. Większość graczy baczną uwagę zwraca również na bonusy oraz promocje. W tym tekście skupimy się, jak na tym polu wypadają STS i Superbet.

STS czy Superbet – bonusy na start

STS to firma, która od wielu lat znajduje się na pozycji lidera wśród bukmacherów działających w Polsce. Duży wpływ prawdopodobnie ma na to przygotowana przez nią oferta powitalna. Promocje dla klientów widnieją także u bukmachera Superbet. Oparte są one w głównej mierze na dwóch bonusach: zakładzie bez ryzyka oraz bonusie od depozytu. Można się szczegółowo się z nimi zapoznać, bo różnią się od siebie zarówno wysokością, jak i warunkami obrotu. Poniżej znajdziecie analizę poszczególnych promocji na start dostępnych w STS-ie oraz Superbecie.

STS –  bonusy powitalne do 1460 zł

STS czy Superbet - bonusy i promocje STS

STS przygotował dla swoich nowych klientów potrójny pakiet powitalny o łącznej wartości do 1460 zł:

 • freebet w wysokości 29 zł
 • zakład bez ryzyka w wysokości do 231 zł
 • bonus od depozytu do 1200 zł

Promocje te przeznaczone są dla tych użytkowników, którzy podczas rejestracji wpiszą w odpowiednim miejscu specjalny kod promocyjny oraz zaznaczą checkbox „Chcę otrzymać swój bonus powitalny”. Aby założyć konto w STS, można przenieść się na stronę internetową tego bukmachera np. za pomocą jednego z widocznych w tym artykule banerów. Wszystkie te promocje łączą się ze sobą, a ich szczegółowy opis znajdziecie poniżej.

STS freebet w wysokości 29 zł

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład, który daje graczom możliwość obstawienia kuponu bez konieczności angażowania własnych środków. Jedynym wymogiem w przypadku tej promocji jest dokonanie obrotu przed dokonaniem wypłaty. STS oferuje obecnie taki bonus w wysokości 29 zł

Jedyne co trzeba zrobić, to dokonać rejestracji użytkownika z użyciem vouchera STS. Po pozytywnej weryfikacji konta, w ciągu maksymalnie 3 dni na konto bonusowe zostanie zasilone dodatkowymi środkami na grę. Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji, tutaj również obowiązuje trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91. Zaliczane są do niego tylko i wyłącznie wygrane kupony.

STS zakład bez ryzyka w wysokości do 231 zł

Drugim elementem opcji powitalnej dla nowych graczy jest zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 200 zł. Mogą na niego liczyć użytkownicy, którzy podczas rejestracji użyją specjalnego kodu promocyjnego. Zostanie on automatycznie przyznany po złożeniu pierwszego depozytu. Jeżeli nasz pierwszy zakład będzie rozliczony jako przegrany, wówczas STS zwróci nam kwotę stawki zakładu (po odliczeniu należnego podatku).

Dodatkowo po przejściu procesu rejestracji na koncie bonusowym gracza zostanie przelane dodatkowe 31 zł. Środki te należy trzykrotnie obrócić przed wypłatą, z zastrzeżeniem że liczą się tylko kupony wygrane z minimalnym kursem 1.91. Po spełnieniu wszystkich warunków zostaną one automatycznie przypisane do konta depozytowego.

STS – bonus na start do 1200 zł

W STS bonus na start dla nowych graczy może wynieść    1200 zł. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę maksymalnie do takiej kwoty. Aby tak się stało, trzeba dokonać rejestracji, np. przechodząc do niej poprzez kliknięcie jednego z dostępnych na tej stronie bannerów. Podczas zakładania konta należy również pamiętać o zaznaczeniu opcji „Chcę otrzymać swój bonus startowy”. Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty. W przypadku, gdy wyniesie ona mniej niż 1200 zł, zostanie podwojona do wysokości depozytu, np. wpłata 250 zł = bonus 250 zł.

Przyznane środki zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym i przed wypłatą należy dokonać ich trzykrotnego obrotu, po minimalnym kursie wynoszącym 1.91. Przy maksymalnym bonusie wynoszącym 1200 zł wymagane więc będzie postawienie zakładów o łącznej stawce 3600 zł. Istotne jest to, że do obrotu nie są wliczane następujące kupony:

 • przegrane,
 • Maxikombi,
 • zawierające zakład bezpieczny
 • wypłacone w opcji Cash-out
 • zawierające Hit dnia,
 • rozliczone jako zwrot (po kursie 1.0)

Bonus powitalny pojawi się na koncie gracza automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty. Aby zagrać za te środki należy przed puszczeniem kuponu kliknąć na okienko „Bonus”. W przeciwnym razie taki zakład nie będzie zaliczony do obrotu. W zakładce Moje Konto użytkownik może w każdej chwili sprawdzić za jaką kwotę musi jeszcze zagrać , żeby spełnić warunki promocji.

Jak widać STS przygotował dość rozbudowaną ofertę powitalną dla nowych klientów. Jak na tym polu wygląda Superbet? Tutaj gracze również mogą znaleźć kilka bonusów. Przyjrzyjmy się im zatem bliżej.

Superbet – bonusy powitalne

Bonusy i promocje Superbet

Superbet przygotował ofertę powitalną dla nowych użytkowników w wysokości 1554 zł. Składa się ona z:

 • freebetu 34 zł
 • cashbacku do 1300 zł
 • bonusu od depozytu do 200 zł
 • bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej 20 zł

W dalszej części artykułu znajdziecie szczegółowy opis wszystkich tych bonusów.

Superbet – freebet 34 zł

Pierwszą częścią oferty powitalnej jest freebet, czyli darmowy zakład w wysokości 34 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? W pierwszej kolejności należy założyć konto w Superbet, przechodząc na stronę bukmachera klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów. Podczas procesu rejestracji konieczne jest również zaznaczenie okienka, że chcemy skorzystać z tej promocji.

Drugi krok to dokonanie pierwszego depozytu na kwotę nie mniejszą niż 50 zł. Jeżeli oba te warunki zostaną spełnione, wówczas Superbet przyzna freebet w wysokości 34 zł, który należy zaakceptować w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania. 

Przyznane środki trafią na konto bonusowe i przed ich wypłatą konieczne jest wykonanie jednokrotnego obrotu. Można np. zagrać jeden kupon ze stawką 34 zł z tym, że minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być niższy niż 1.60. Na wykonanie obrotu gracz ma 3 dni.

Superbet – cashback do wysokości 1300 zł

Superbet oferuje również swoim graczom tzw. „Tydzień bez ryzyka”. Jest to promocja zbliżona do cashbacku i pozwala odzyskać do 1300 zł przeznaczonych na grę. Wysokości bonusu to równowartość sumy stawek zakładów klienta pomniejszona o jego wygrane, podatek od gier oraz przyznane bonusy. Dla lepszego zobrazowania sytuacji posłużmy się przykładem:

 • Suma stawek (obrót): 1000 zł
 • Suma stawek wygranych: 500 zł
 • Suma podatków od gier: 100 zł
 • Przyznane i wykorzystane bonusy: 200 zł
 • Kwota bonusu: 1000 zł – 500 zł – 100 zł – 200 zł = 200 zł

W tym przypadku bonus cashback wyniesie 200 zł. Przed wypłatą należy dokonać czterokrotnego obrotu. Zaliczane są do niego kupony z co najmniej 2 zdarzeniami o minimalnym kursie 1.30 dla każdego z nich oraz 1.80 dla kursu łącznego. Grając zakłady systemowe minimalny kurs na zdarzenie wynosi 1.50. Aby aktywować ten bonus należy najpierw skorzystać z promocji „Bonus od pierwszego depozytu”, którą omawiamy poniżej.

Superbet – bonus od pierwszego depozytu do 200 zł

Każdy klient, który poprawnie przeszedł proces rejestracji, może liczyć na bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 200 zł. Zostanie on przyznany, jeżeli dokonamy depozytu w ciągu 14 dni od akceptacji promocji. W przeciwnym razie traci się szanse na podwojenie swoich środków. Minimalna wpłata wynosi w tym przypadku 20 zł. Jeżeli będzie niższa, wówczas bonus nie zostanie przyznany.

Przyznane środki muszą zostać jednokrotnie obrócone w ciągu tygodnia. Na kuponie należy umieścić co najmniej 2 zdarzenia z minimalnym kursem 1.30 dla każdego z nich i minimalnym kursem łącznym 1.80. W przypadku zakładów systemowych (kupon składający się z kombinacji kilku typów, tworzących tak zwane bloki)  kurs na pojedyncze zdarzenie nie może być niższy niż 1.50. Do obrotu zaliczają się zarówno kupony wygrane, jak i przegrane. Po spełnieniu wszystkich warunków, środki zostaną automatycznie przelane z konta bonusowego na depozytowe, skąd będzie można je wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

STS czy Superbet – porównanie bonusów na start

Powyżej opisaliśmy pełną ofertę powitalną, przygotowaną przez STS i Superbet. Różnią się one od siebie kilkoma elementami – głównie wysokością oraz warunkami obrotu. Większą wartość mają bonusy oferowane przez STS – dodatkowo bukmacher ten oferuje środki na grę bez konieczności dokonywania depozytu. Z kolei w Superbet łatwiej dokonamy wymaganego obrotu. Możemy założyć, że każdy gracz znajdzie coś dla siebie zarówno w jednej, jak i drugiej firmie. 

STS czy Superbet – promocje dla stałych klientów

Obaj bukmacherzy oferują również promocje dla stałych klientów, które nie są związane z rejestracją konta. Poniżej znajdziecie ich szczegółowy opis.

STS stałe promocje – Cashback 50 zł

W ciągu tygodnia gracz ma możliwość przystąpić do dwóch etapów promocji – od poniedziałku do czwartku oraz od piątku do niedzieli. W tym czasie należy zawrzeć zakłady z konta depozytowego na dowolne zdarzenie przedmeczowe lub LIVE. Kurs oraz stawka nie mają tutaj znaczenia. W przypadku rozliczenia kuponów jako przegrane, gracz otrzyma 20% cashback, liczony od łącznej sumy stawek w danym etapie. W pierwszym etapie można otrzymać maksymalnie 30 zł, a w drugim 20 zł.

STS stałe promocje – Zaproś Kumpli 340 zł

STS nagradza również za polecenia. Jeżeli gracz zaprosi swoich kumpli do gry u tego bukmachera, wówczas może liczyć na dodatkowe środki. W pierwszej kolejności należy jednak uzyskać specjalny link rejestracyjny, z którego znajomi będą mogli przejść do procesu zakładania konta. W tym celu trzeba dokonać dowolnego depozytu i obrócić go za łączną kwotę 25 zł po minimalnym kursie 1.85

Po spełnieniu tych warunków link zostanie aktywowany, a użytkownik za każdego nowego gracza może otrzymać 50 zł (pod warunkiem, że dokona on wpłaty 50 zł i obrotu na sumę 500 zł po minimalnym kursie 1.85). Maksymalnie można polecić 6 znajomych – za trzeciego i szóstego dodatkowo można otrzymać 20 zł, czyli łączny bonus może tutaj wynieść 340 zł. Przed wypłatą tych środków wymagany jest ich trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.

STS stałe promocje – Pewne 20 zł

STS przygotował również promocję dla miłośników sportów wirtualnych. Każdy gracz, który ze swojego konta depozytowego postawi zakład SOLO lub AKO z minimalnym kursem ogólnym 1.91 i okaże się on przegrany, może liczyć na zwrot stawki do wysokości 20 zł. Liczą się kupony obstawione w ciągu jednej doby. Aby otrzymać maksymalny bonus, należy postawić kupon za stawkę 22,73 zł, ponieważ odejmowany jest od niej podatek (22,73 zł – 12% podatku = 20 zł).

Jak widać powyżej stali klienci STS mogą starać się uzyskać dodatkowe środki na grę. Czy taką samą możliwość oferuje Superbet? Zobaczmy w jaki sposób ten bukmacher premiuje swoich graczy za lojalność.

STS czy Superbet - bonusy i promocje STS

Superbet stałe promocje – Poniedziałkowy Super Bonus 50 zł

W każdy poniedziałek gracz może zyskać dodatkowe 50 zł na grę. Wystarczy w tym dniu dokonać wpłaty właśnie w takiej wysokości i postawić singla z minimalnym kursem 1.60 lub AKO złożone ze zdarzeń z kursami powyżej 1,59. Przyznany bonus należy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.80. Użytkownik ma na to 7 dni od momentu przyznania dodatkowych środków.

Superbet stałe promocje – Więcej grasz, więcej masz 

Z kolei we wtorek obowiązuje promocja na zakłady akumulowane. Można w niej zyskać nawet do 200 zł. Aby tak się stało należy obstawić kupony AKO o minimalnym kursie łącznym 2.50, z zastrzeżeniem, że pojedyncze zdarzenie musi posiadać kurs przynajmniej 1.60. Przyznany bonus zależy od łącznej sumy stawek w tym dni:

 • stawka w przedziale 50 – 199 zł – bonus 15%
 • stawka w przedziale 200 – 299 zł – bonus 20%
 • stawka w przedziale 300 – 499 zł – bonus 25%
 • stawka powyżej 500 zł – bonus 30% aż do 200 zł

Dodatkowymi środkami należy obrócić przed wypłatą na podobnych warunkach, jak w innych promocjach.

Superbet stałe promocje – Bonus za NBA

W każdą środę i czwartek na specjalny bonus mogą liczyć miłośnicy NBA. Mogą wtedy zgarnąć dwa bonusy po 22 zł, które wystarczy tylko obrócić jeden raz. Aby skorzystać z tej promocji należy dokonać wpłaty 25 zł i postawić zakład przedmeczowy o takiej samej wartości na czwartkowe lub piątkowe mecze NBA. Kupony muszą składać się z co najmniej dwóch zdarzeń z minimalnym kursem 1.60 dla każdego z nich. Jeżeli okażą się przegrane, wówczas Superbet dopisze do konta gracza 22 zł. 

Superbet stałe promocje – Weekendowy 10% cashback

W każdy weekend można starać się o cashback do wysokości 150 zł. W tym celu należy w piątek, sobotę i niedzielę obstawiać kupony o minimalnym łącznym kursie 2.50 (1.60 dla każdego znajdującego się na nim zdarzenia). Jeżeli łączna stawka przegranych kuponów w tych dniach będzie większa niż 100 zł, wówczas Superbet zaoferuje nam 10% cashback. Przyznany bonus trzeba trzykrotnie obrócić przed wypłatą.

Superbet stałe promocje – Bonus 50 zł na Ekstraklasę

Fani Ekstraklasy mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 50 zł. Wszystko co należy zrobić, żeby go otrzymać, to typować mecze poszczególnych kolejek. Można postawić singla z kursem 1.40 lub zakład AKO, na którym znajdzie się jedno zdarzenie z najbliższej kolejki Ekstraklasy. Bonus 50 zł zostanie przyznany wówczas, gdy gracz zawrze zakłady na łączną sumę 300 zł.

Superbet bonusy i promocje

STS czy Superbet – porównanie stałych promocji

Pod względem stałych promocji bardziej rozbudowaną ofertę wydaje się mieć Superbet. Bukmacher ten przygotował dodatkowe bonusy na każdy dzień tygodnia. Z kolei STS większy nacisk kładzie na polecenia i wynagradza graczy za przyprowadzenie nowych użytkowników. Obie firmy postawiły w tej kwestii na dwie odrębne strategie. Każda z nich znajdzie zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, dlatego każdy powinien sam zdecydować o tym, która mu bardziej odpowiada.