Najwyższe wygrane u bukmachera – największe wygrane kupony

Wysokie wygrane, to coś o czym po cichu marzy każdy gracz u bukmachera. Jakie są największe wygrane u bukmachera i jak można je osiągnąć? Przykłady i porady prezentujemy w tym artykule.

Największe wygrane u bukmacherów

Operatorzy nie ukrywają informacji o tym, jakie są najwyższe wygrane u bukmacherów. Stąd możemy sprawdzić najbardziej wartościowe kupony, które zostały zagrane u czołowych przedstawicieli branży. Kto mógł cieszyć się z najwyższych wygranych? Przykłady opisujemy poniżej.

STS najwyższe wygrane

Jakie są najwyższe wygrane u bukmachera STS? W 2019 roku jeden z graczy ograł bukmachera na blisko 1 250 000 PLN. Wytypował wówczas łącznie 5 trafionych kuponów, a stawka każdego z nich wynosiła średnio zaledwie 3 PLN.

Najwyższe wygrane u bukmachera STS

W tym przypadku warto zwrócić uwagę przede wszystkim na całkowity kurs trafionego kuponu. Ten wyniósł aż 104919.61. Dlatego też z pojedynczego zakładu gracz mógł wygrać blisko 250 000 PLN. 

Na wspomnianym kuponie gracz w sumie umieścił w sumie 25 zdarzeń. Wartość kursów poszczególnych z nich wahała się od 1.25 do 4.15, jednak tylko trzy zdarzenia przekroczyły kurs 2.00. 

Superbet najwyższe wygrane

Najwyższe wygrane u bukmachera Superbet zapewne są dopiero przed nami, bowiem na tle konkurencji to wciąż dość młody bukmacher. Jednak u operatora już teraz wielu graczy może pochwalić się wysokimi wygranymi.

Wśród takich wygranych jest przypadek z 2023 roku, gdy jeden z typerów wygrał ponad 334 000 PLN na jednym kuponie, który składał się z 21 zdarzeń. Stawka tego kuponu wyniosła 15 PLN a jego kurs całkowity to 15198.68. 

Co ciekawe, kupon ten nie byłby trafiony gdyby nie oferta “Super Przewaga”. W ramach tej promocji gracze mogą liczyć na rozstrzygnięcie kuponu jako wygrany, gdy w trakcie meczu zaistnieje określony wynik. Dla piłki nożnej to dwie bramki przewagi i właśnie taki wynik uratował aż trzy zdarzenia na wspomnianym kuponie. 

Najwyższe wygrane u bukmachera Superbet

“Uratowane” przez bonus Superbetu mecze stanowiły pojedynki Antwerpii z Szachtarem Donieck (od 2:0 do 2:3), TCS z Olympiakosem (od 0:2 do 2:2) oraz Interu Mediolan z Bologną (od 2:0 do 2:2).

Fortuna najwyższe wygrane

Najwyższe wygrane u bukmachera Fortuna na jednym kuponie padły w 2022 roku, ale to w roku 2019 jeden z graczy miał najlepszą passę na kilku zakładach, dzięki czemu wygrał łącznie aż 3 960 526 PLN.

W sumie gracz, który uzyskał największą wygraną u bukmachera Fortuna zagrał dziewięć kuponów. Nie na wszystkich umieścił dokładnie te same zdarzenia, chociaż swój “najlepszy” kupon powielił czterokrotnie i z każdego z nich wygrał aż 582 588 PLN.

Najwyższe wygrane u bukmachera Fortuna

Typer na swoich kuponach umieścił różne mecze rozgrywane w ramach Ligi Europy. Kurs całkowity kuponów z najwyższą wygraną w Fortunie wyniósł 5516.94.

Kolejne wygrane kupony gracza opiewały na kwoty 327 405 PLN na dwóch kuponach, 310 355 PLN na kolejnych dwóch kuponach i 354 689 PLN. 

Betclic najwyższe wygrane

Najwyższe wygrane u bukmachera Betclic możemy obserwować już na pojedynczych kuponach. Taką wygraną zanotował m.in. Norbert, czyli jeden z typerów Betclica, którego wygraną pochwalił się sam bukmacher w mediach społecznościowych.

Gracze postawił 100 PLN na kupon o kursie całkowitym 9299.28. Ostatecznie dało to wygraną w wysokości 735 339 PLN po odjęciu podatku.

Najwyższe wygrane u bukmachera Betclic

Na tym kuponie zadziało się naprawdę sporo, bowiem gracz typował zarówno zdarzenia z piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej czy nawet boksu. Ostatecznie rozpiętość kursów wynosiła od 1.06 do 2.23.

Najwyższe wygrane u bukmacherów na kuponie

Jak widać na powyższych przykładach, gracze osiągają najwyższe wygrane u bukmacherów typując zazwyczaj kilka kuponów. Skąd taki model gry? Wynika on z prostej zależności, że bukmacherzy w Polsce mają limity maksymalnej wygranej z jednego kuponu.

BukmacherNajwyższa wygrana z kuponu
STS500 000 PLN
Superbet650 000 PLN
Fortuna601 000 PLN
Betclic800 000 PLN

Najwyższą wygraną u bukmachera z jednego kuponu można cieszyć się w Betclicu. Jest to kwota 800 000 PLN. Wśród topowych operatorów najmniejszą kwotą z jednego kuponu możemy uzyskać w STS i wynosi ona 500 000 PLN. To nadal bardzo wysoka wygrana, ale wyraźnie niższa od tej oferowanej w Betclicu.

Najwyższe wygrane u bukmachera a podatki

Wpływ na największe wygrane u bukmachera mają też podatki. W jakiej wysokości podatki trzeba odprowadzać grając u bukmacherów? Mówimy tu o dwóch opłatach:

  • 12% obowiązkowego podatku od gier (czasem bukmacher w ramach promocji bierze go na siebie)
  • 10% podatku od wygranych powyżej 2280 PLN

Jak trafić największe wygrane u bukmachera?

Przedstawione w pierwszej części artykułu najwyższe wygrane u bukmacherów to często element szczęścia. W końcu takie kupony trafiają się dość rzadko. Mimo wszystko można choćby spróbować zwiększyć swoje szanse na wygraną, dzięki skorzystaniu z kilku porad.

Rozsądnie dobieraj zdarzenia

Największe wygrane u bukmachera padają na kuponach wielokrotnych. I to takich, które składają się z naprawdę wielu typów. Dlatego trzeba rozsądnie je dobierać. Przede wszystkim analizując czy dany kurs warty jest w ogóle umieszczenia na kuponie. Gracze mogący pochwalić się najwyższymi wygranymi u bukmachera rzadko kiedy typują też zdarzenia po bardzo wysokich przelicznikach, a raczej stawiają na dość pewne zdarzenia zwiększając swoje szanse na wygraną.

Korzystaj z promocji bukmachera

Bukmacherzy oferują różne promocje, które pozwalają uzyskać wyższe wygrane na kuponach wielokrotnych. Nie bez znaczenia dla graczy są też takie oferty, jak choćby dostępna w Superbecie “Super Przewaga”. Również inne promocje np. freebet Betclic, zakład bez ryzyka Fortuny itp. to szansa na to, aby grać o naprawdę wysokie wygrane przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka utraty własnych środków.

Bądź cierpliwy

Nie za pierwszym razem uda się trafić najwyższą wygraną u bukmachera. Jeśli jednak naszym celem jest zagranie i trafienie naprawdę spektakularnego kuponu, to nie ma co poddawać się po jednej nieudanej próbie. Co więcej, z każdej z nich możemy wyciągnąć wnioski i sprawdzić, czy lepiej idzie nam typowanie zakładów na wyniki meczu czy może inne zdarzenia, co pozwoli w przyszłości skonstruować kupon idealny.

Najwyższe wygrane u bukmachera – podsumowanie

Najwyższe wygrane u bukmacherów, to kupony opiewające na nawet kilkaset tysięcy złotych. Gracze często, aby móc ograć bukmachera na jeszcze większe sumy, grają kilka takich samych kuponów.

Na uzyskanie najwyższej wygranej z pojedynczego kuponu pozwala Betclic, który limit ustalił na 800 000 PLN. Jednak odpowiednio dzieląc stawki na kilka kuponów, gracze mogą wygrać jeszcze więcej typując te same zdarzenia.

FAQ

Jaka jest najwyższa wygrana u bukmachera?

Najwyższą wygraną odnotował bukmachera Fortuna, którego typer wygrał 3 960 526 PLN na łącznie dziewięciu kuponach. Kilka z nich gracz zagrał kilkukrotnie. 

U którego bukmachera są najwyższe wygrane z jednego kuponu?

Największe wygrane u bukmachera z jednego kuponu możemy znaleźć w Betclicu. Ten operator limit ustalił na 800 000 PLN.