Ekstraklasa kursy bukmacherskie | Ekstraklasa obstawianie

Na mecze Ekstraklasy kursy bukmacherskie znaleźć można w ofercie legalnych bukmacherów. O tym jakie zakłady na Ekstraklasę bukmacherzy przygotowali dla graczy i co obstawiać, piszemy w tym tekście. Prezentujemy faworytów według dostępnych kursów.

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na mistrzostwo

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na mistrzostwo, wystawione przez czołowych bukmacherów, ma już od pewnego czasu. W sezonie 2023/2024 jest kilka drużyn, które uznawane są za faworytów do tytułu. Obserwując dostępne na Ekstraklasę zakłady bukmacherskie kursy wskazują na Legię Warszawa (kurs 2.85), Lecha Poznań (3.00) i Raków Częstochowa (4.75)

Ekstraklasa kursy bukmacherskieKursy na tytuł mistrza Polski
Legia Warszawa2.85 w Superbet
Lech Poznań3.00 w STS
Raków Częstochowa4.75 w Fortunie

Ekstraklasa kursy bukmacherskie dostępne na 19.07. Kursy mogą się zmieniać w trakcie sezonu.

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na mistrzostwo

W przypadku rozgrywek takich, jak Ekstraklasa obstawianie tytułu mistrzowskiego możliwe jest przez cały sezon. W zależności od rozstrzygnięć w poszczególnych meczach, kursy będą się zmieniać. Największe szanse na sukces bukmacherzy dają jednak Legii Warszawa, której największym rywalem powinien być Lech Poznań. W gronie głównych kandydatów do tytułu jest aktualny mistrz kraju, Raków Częstochowa. 

Jakie Ekstraklasa kursy bukmacherskie wystawione ma na pozostałe zespoły? Trzeba przyznać, że pozostałe drużyny mają – przynajmniej w opinii bukmacherów – dużo mniejsze szanse na tytuł. Najbliższej faworytów plasuje się Pogoń Szczecin.

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na króla strzelców

Obstawianie mistrza kraju to nie jedyne sezonowe zakłady, które udostępnili bukmacherzy. Ekstraklasa ma wystawione kursy bukmacherskie na króla strzelców rozgrywek. W gronie faworytów wymieniani są Marc Gual (kurs 3.00), Mikael Ishak (kurs 4.25), Jesus Imaz (kurs 7.50) czy Kamil Grosicki (kurs 10.0).

Ekstraklasa kursy bukmacherskieKursy na króla strzelców
Marc Gual3.00 w Fortunie
Mikael Ishak4.00 w Superbet
Jesus Imaz7.50 w STS
Kamil Grosicki7.50 w Betclic

Ekstraklasa kursy bukmacherskie dostępne na 19.07. Kursy mogą się zmieniać w trakcie sezonu.

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na tytuł króla strzelców

To, kto zdobędzie tytuł króla strzelców, jest kolejnym rynkiem na jakie Ekstraklasa zakłady bukmacherskie ma już wystawione u czołowych bukmacherów. W poprzednim sezonie najwięcej goli w lidze zdobył Marc Gual, który teraz zamienił Jagiellonię Białystok na Legię Warszawa. Występując w silniejszej drużynie, powinien znów być faworytem. 

Gdzie znajdziemy możliwość typowania tego rodzaju zakładów? Bukmacherzy zazwyczaj umieszczają kursy na króla strzelców w zakładce “Ekstraklasa zakłady bukmacherskie – specjalne” lub “Ekstraklasa zakłady bukmacherskie – król strzelców”. 

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na spadek

Ekstraklasa zakłady na typowanie spadkowiczów również ma wystawione u bukmacherów. Kto ma największe szanse na spadek z ligi? Głównym kandydatem do tego jest Puszcza Niepołomice z wystawionym kursem 1.50. W gronie ekip, dla których krótką przygodą ma być Ekstraklasy bukmacherzy wymieniają także Ruch Chorzów (kurs 2.50). i ŁKS Łódź (kurs 2.50). 

Ekstraklasa kursy bukmacherskieKursy na spadek z Ekstraklasy
Puszcza Niepołomice1.50 w Fortunie
Ruch Chorzów2.50 w Superbet
ŁKS Łódź2.50 w Superbet
Stal Mielec2.50 w STS

Ekstraklasa kursy bukmacherskie dostępne na 19.07. Kursy mogą się zmieniać w trakcie sezonu.

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na spadek

Jeden z bukmacherów dokładnie taki sam kurs, jak w przypadku ŁKS-u Łódź i Ruchu Chorzów wystawił na ewentualny spadek w wykoaniu Stali Mielec (kurs 2.50). W gronie ekip zagrożonych spadkiem z Ekstraklasy zakłady bukmacherskie wskazują także na Koronę Kielce (kurs 3.00) czy w dalszej kolejności Wartę Poznań (kurs 5.00) i Jagiellonię Białystok (kurs 5.00). 

Ekstraklasa kursy bukmacherskie na utrzymanie

Kto po sezonie będzie mógł powiedzieć, że zostaje u niego Ekstraklasa? Obstawianie utrzymania w rozgrywkach dostępne jest dla większości ligowych zespołów, za wyjątkiem faworytów ligi w sezonie 2023/2024. 

 • Górnik Zabrze
 • Radomiak
 • Zagłębie Lubin
 • Śląsk Wrocław
 • Widzew Łódź
 • Cracovia
 • Jagiellonia
 • Warta Poznań
 • Korona Kielce
 • Stal Mielec
 • Ruch Chorzów
 • ŁKS Łódź
 • Puszcza Niepołomice

Analogicznie jak w przypadku poprzednich kursów, tak i na tę ofertę, kursy bukmacherskie powinny zmieniać się w trakcie sezonu. 

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie na mecze

Zaprezentowane wyżej zakłady na Ekstraklasę to propozycje na całe rozgrywki, czyli zaklasyfikowane najczęściej w zakładkach “Ekstraklasa zakłady sezonowe”. Poniżej prezentujemy jednak, na jakie rynki Ekstraklasa kursy bukmacherskie ma wystawione w przypadku poszczególnych meczów. 

Oferta rzecz jasna może różnić się nieco, w zależności od pomysłowości konkretnego bukmachera. Ekstraklasa – w przypadku każdego rozgrywanego spotkania – może jednak liczyć na typy dotyczące:

 • Wyniku meczu (zakład 1-X-2)
 • Zakładów podwójnej szansy
 • Zakładów na daną połowę meczu
 • Zdarzeń na rzuty rożne (m.in. powyżej/poniżej, typy dla każdej z drużyn)
 • Typów na rzuty karne (m.in. powyżej/poniżej, typy dla każdej z drużyn)
 • Liczby kartek w meczu/połowie (m.in. powyżej/poniżej, typy dla każdej z drużyn)
 • Liczby goli 
 • Zdobywców bramek (drużyny lub indywidualnie)
 • Zakładów indywidualnych na zawodników (gole, kartki, asysty, celne strzały itp.)

I to tylko przykładowe zestawienie tego, jakie Ekstraklasa kursy bukmacherskie ma przygotowane dla u bukmacherów, którzy oferują obstawianie Ekstraklasy. 

W kolejnych akapitach prezentujemy ofertą, która na Ekstraklasę bukmacherzy przygotowali dla swoich graczy. Skupiliśmy się na tych operatorach, który są polecani przez użytkowników i oferują bonusy oraz promocje na obstawianie Ekstraklasy.

Ekstraklasa kursy bukmacherskie a faworyci

Czy dostępne na mecze Ekstraklasy kursy bukmacherskie zawsze oddają faktycznych faworytów rozgrywek? W polskiej lidze niespodzianki są na porządku dziennym, co oznacza, że czasem można trafić na bardzo okazyjne kursy na mecze Ekstraklasy.

Zazwyczaj też jest stosunkowo niewiele meczów, na które Ekstraklasa kursy bukmacherskie ma wystawione ze skrajnie dużą przewagą jednej z drużyn. Co często można obserwować w przypadku np. topowych lig europejskich. 

Jak przewidzieć, czy dostępne na mecze Ekstraklasy kursy bukmacherskie oddają rzeczywiste szanse obu stron? W tym celu warto:

 • analizować statystyki meczowe
 • sprawdzać formę drużyn
 • oszacować ewentualne braki kadrowe i absencje

Na rozgrywki Ekstraklasy zakłady przygotowali legalni bukmacherzy, a ryzyko porażki można zniwelować korzystając z ich oferty bonusowej na obstawianie Ekstraklasy.

Ekstraklasa zakłady bukmacherskie – jak odebrać bonusy?

Aby skorzystać z bonusów na obstawianie Ekstraklasy należy podczas rejestracji konta skorzystać z kodów promocyjnych i linków, które pozwalają na odebranie bonusów na start dla nowych graczy.

Czytelnicy Bet.pl mogą skorzystać z dedykowanych promocji u większości legalnych bukmacherów. 

Ekstraklasa bukmacherzy – gdzie zakłady na Ekstraklasę?

Na takie rozgrywki jak Ekstraklasa kursy bukmacherskie oferują wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju. W końcu polskiego kibica powinny interesować zmagania we własnej lidze, o czym doskonale wiedzą legalni bukmacherzy. Sprawdziliśmy ofertę, którą na sezon 2023/2024 przygotowali bukmacherzy Superbet, Fortuna i STS. 

Jak wygląda obstawianie Ekstraklasy u tych bukmacherów? W przypadku ligowych zmagań na początku trzeba zarejestrować się u konkretnego z nich, u którego na mecze Ekstraklasy zakłady bukmacherskie chcemy typować.

Jeśli założymy już konto należy wybrać, gdzie chcemy obstawiać Ekstraklasę. W większości przypadków dostępne są:

 • Strona internetowa
 • Witryna mobilna
 • Aplikacja mobilna

Poniżej prezentujemy, jaką ofertę zakładów przygotowali dla typerów wspomnieni już bukmacherzy.

Superbet 

Ekstraklasa kursy bukmacherskie w Superbet ma wystawione przede wszystkim na wszystkie, zbliżające się ligowe mecze. 

Dla każdego z ligowych spotkań średnio możemy znaleźć blisko 130 zdarzeń. Ponadto Ekstraklasa zakłady w Superbet ma przygotowane na rozstrzygnięcia sezonowe. Wszystkich typów można szukać wchodząc w zakładkę Piłka nożna -> Polska -> Polska – Ekstraklasa.

Fortuna

Kolejnym bukmacherem z ofertą zakładów na Ekstraklasę jest Fortuna, czyli partner choćby warszawskiej Legii. W Fortunie również typować można ligowe mecze, a także znaleźć zakłady sezonowe. 

Dodatkowo u bukmachera znajdziemy zakłady specjalne, gdzie obstawiać można choćby takie zdarzenia jak awans beniaminka do przyszłorocznych europejskich pucharów, czy ligowy sezon Legii Warszawa bez porażki na swoim stadionie.

STS

Ekstraklasa zakłady wystawione ma również w STS. Sponsor reprezentacji Polski i partner kilku klubów z rozgrywek Ekstraklasy kursy udostępnił na wiele rynków sezonowych. Największą popularnością cieszą się jednak zakłady na mecze. 

Na każde ze spotkań, które organizuje Ekstraklasa kursy bukmacherskie w STS dostępne są na blisko 140 zdarzeń, co daje bardzo duże pole do wyboru zakładów. 

Ekstraklasa obstawianie – najważniejsze informacje

Sezon 2023/2024 w Ekstraklasie potrwa od 22 lipca 2023 do 26 maja 2024. W tym sezonie w rozgrywkach weźmie udział 18 drużyn, które w sumie rozegrają ponad 300 spotkań. Na wszystkie mecze Ekstraklasa kursy bukmacherskie ma na bieżąco wystawiane przez bukmacherów.

Tytułu mistrzowskiego broni zespół Rakowa Częstochowa, a beniaminkami w lidze są ŁKS Łódź, Ruch Chorzów a także Puszcza Niepołomice. Wśród faworytów do mistrzostwa Polski wymieniani są Legia Warszawa, Lech Poznań czy broniący tytułu Raków.

Data publikacji: 19 lipca 2023 @ 15:52

Dodaj komentarz