Betters to bukmacher, który stosunkowo niedawno pojawił się na rynku. Z tego artykułu dowiesz się więcej o samym operatorze, szczegółach jego oferty i promocjach. Przedstawimy jak działa w Betters aplikacja mobilna i jakie systemy płatności oferuje bukmacher.

Betters bukmacher

Betters zakłady bukmacherskie online przyjmuje na polskim rynku od 2021 roku. Właśnie wtedy wyszedł do graczy ze swoją ofertą, co było możliwe dzięki uzyskaniu zezwolenia na legalne prowadzenie działalności. 

Funkcjonujący pod nazwą Betters bukmacher jest marką zarządzaną przez spółkę SILESIA Entertainment sp. z.o.o. Jak możemy wyczytać na stronie bukmachera, jego celem jest “zapewnienie maksymalnego komfortu gry i możliwość przeżywania emocji na najwyższym poziomie”. 

Rejestrując konto w Betters – po kliknięciu w przycisk – z kodem MECZYKI, możemy uzyskać najwyższy bonus powitalny. W tym bonus bez depozytu.

Betters bukmacher

Betters zakłady bukmacherskie – czym się wyróżnia?

Wśród kilkunastu legalnych bukmacherów na polskim rynku, każdy stara się wyróżnić czymś, co przyciągnie do niego graczy. Opisywany operator nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Czego możemy oczekiwać po ofercie? Opisujemy poniżej.

Bonusy na start

Graczom, którzy założą konto w Betters bukmacher pozwala uzyskać różnorodny bonus na start. W skład promocji wchodzą:

 • Cashback do 200 PLN
 • Boost bonus 50%
 • Freebet bez depozytu 10 PLN

Szczegóły promocji na start od bukmachera opisujemy w dalszej części tekstu.

Betters zakłady – rodzaje kuponów

Po założeniu konta w Betters zakłady bukmacherskie będziemy mogli typować na kilka sposobów. Poza oczywistymi wyborami, jak SINGIEL (zakład pojedynczy) czy KOMBI (zakład wielokrotny, akumulowany) dostępne są też zakłady SYSTEM i BET BUILDER (kilka zakładów w ramach jednego meczu.

Betters zakłady bukmacherskie

W tym miejscu warto wspomnieć, że w Betters przez jakiś czas mogliśmy zawierać zakłady KONTROFERTA i ŁAŃCUCH. Była to spora innowacja, z której jednak operator – przynajmniej na razie – zrezygnował. Szkoda, bowiem na pewno wyróżniał się tym na tle konkurencji.

Betters stałe promocje

Każdy legalny bukmacher, a do takich należy Betters, ma swoje własne podejście do kwestii stałych promocji. W ofercie tego operatora możemy znaleźć kilka wyróżniających się produktów:

 • Raisebet – promocja pozwalająca uzyskać wyższe o nawet 120% wygrane na kuponach wielokrotnych
 • Serwujemy emocje – wtorkowy zwrot w formie freebetu za kupony na tenis
 • Tygodniówka – freebety za regularną grę
 • Happy Hours – dodatkowe bonusy i promocje w wyznaczonych godzinach

Wiele z dostępnych form promocji znajdziemy również u innych bukmacherów, ale warto docenić, że Betters przygotował bardzo różnorodną ofertę promocyjną, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Betters opinie

Duże znaczenie przy wyborze bukmachera mają recenzje innych graczy. Jakie wśród nich Betters opinie zebrał do tej pory? Operator nie jest w gronie najpopularniejszych w kraju, ale ma swoje grono zaufanych klientów. W tabeli poniżej prezentujemy największe plusy i minusy Betters.

PlusyMinusy
Dobra oferta na popularne dyscyplinyBrak transmisji na żywo
Zróżnicowany bonus na startMały wybór gier karcianych
Bonusy w stałej oferciePrzeciętna oferta na dyscypliny niszowe
Płatności błyskawiczne

Jedną z najmocniejszych stron bukmachera jest rozbudowana oferta na najpopularniejsze dyscypliny sportu, takie jak piłka nożna czy tenis. Warto pochwalić w tym zakresie nie tylko zakłady przedmeczowe, ale także udostępniane przez Betters zakłady live, które u niektórych operatorów ograniczają się jedynie do najprostszych rynków. W tym przypadku zakres rynków jest o wiele większy. 

Nie jest jednak tak, że cała oferta Betters została równomiernie przygotowana. Mniej popularne dyscypliny często są ograniczone do podstawowych rynków zakładów. I to zarówno w przypadku oferty live, jak i tej przedmeczowej. Dość sporym mankamentem jest także brak jakichkolwiek transmisji w formie streamingu. Ograniczony jest także wybór gier karcianych. W Betters zakłady z tej kategorii znajdziemy na zaledwie trzy tytuły. Lepiej sytuacja wygląda w przypadku esportu, co można ocenić na plus.

Pozytywnie ocenimy także ofertę bonusową bukmachera Betters. Mowa tu zarówno o promocjach na start, które będzie okazja opisać szerzej, jak i puli bonusów dla wszystkich graczy. 

Na koniec warto jeszcze docenić dostępne formy płatności. W Betters wypłaty i wpłaty odbywają się błyskawicznie ze strony bukmachera, a do dyspozycji graczy jest większość popularnych systemów transakcyjnych. Wszystkie w pełni bezpieczne.

Betters legalny bukmacher

Warto odpowiedzieć sobie na jedno z kluczowych pytań: czy Betters to legalny bukmacher? Tak, działający na mocy zezwolenia z Ministerstwa Finansów bukmacher Betters działa w Polsce w pełni legalnie. Organizatorem zakładów wzajemnych urządzanych na stronie bukmachera Betters jest SILESIA Entertainment Spółka z o.o, z siedzibą przy ul. Menniczej 1, 43-400 Cieszyn. Numer zezwolenia: PS4.6831.7.2020 pozwala prowadzić bukmacherowi działalność online.

Betters legalny bukmacher

Ambasadorem Betters jest ceniony dziennikarz sportowy, Bożydar Iwanow. Obecnie działający pod szyldem Betters bukmacher nie jest zaangażowany w sponsoring żadnego klubu czy rozgrywek.

Opinie o bonusie powitalnym Betters

Rejestrując konto u bukmachera z kodem o treści MECZYKI możemy liczyć na pakiet powitalnych promocji na start. Ich łączna wartość to 210 PLN i boost bonus 50% po drugiej wpłacie.

Betters bonusWartość
Bonus bez depozytu (pewny bonus)10 PLN
Zakład bez ryzyka200 PLN
Boost bonus50 %

W Betters rejestracja i weryfikacja pozwala uzyskać bonus bez depozytu o wartości 10 PLN. Freebet bez wpłaty własnej jest jednak tylko jedną z promocji, którą otrzyma nowy gracz po założeniu konta.

Betters opinie o bonusie

Ponadto bonusy na start stanowią zakład bez ryzyka na pierwszy kupon, a także boost bonus 50% dostępny po drugiej wpłacie na konto.

Promocja na start w Betters opinie zbiera w większości dobre. Chociaż wartość bonusów nie jest zbyt wysoka, to sama jego różnorodność jest doceniana przez graczy.

Betters zakłady bukmacherskie – oferta

Dostępne w Betters zakłady podzielone zostały na aż sześć kategorii z dostępnymi typami. Wszystkie opisujemy poniżej.

Sport

Najważniejszą i najbardziej rozbudowaną ofertę znajdziemy na zakłady sportowe. W Betters znajdziemy ponad 20 dyscyplin sportu, a jak wspomnieliśmy już wcześniej, najpopularniejsze z nich cechują się bardzo dużą dostępnością rynków do typowania. 

Ciekawostką dla graczy może być zakładka “Zwiększone kursy”, gdzie bukmacher Betters umieszcza ofertę wybranych zakładów z kursami wyższymi, aniżeli w standardowej ofercie.

Live

Dużą popularnością cieszą się w Betters zakłady bukmacherskie na żywo. W opcji LIVE obstawiać można codziennie nawet kilkaset zdarzeń. Największą ofertą bukmacher może pochwalić się na mecze piłki nożnej, tenisa i koszykówki. 

O wiele mniej zakładów znajdziemy na sporty niszowe, takie jak hokej na lodzie, tenis stołowy, esport czy choćby łucznictwo. 

Karciane

Gracze mogą w Betters typować również gry karciane, ale ta oferta nie jest najbardziej rozbudowaną z całego portfolio bukmachera. Do wyboru mamy zaledwie trzy tytuły:

 • Blackjack
 • Poker
 • Wojna

Widzimy zatem, że symulowane gry karciane dostępne są na podstawowe rodzaje gier. Być może w przyszłości Betters zakłady w tej kategorii postanowi rozbudować, ale póki co nic na ten temat nie wiadomo.

Betters oferta na gry karciane

Virtual

Większy wybór zakładów w Betters znajdziemy w zakładce ze sportami wirtualnymi. Tutaj do wyboru są:

 • Wirtualny tenis
 • Wirtualna piłka nożna
 • Rzuty karne
 • Liga piłki nożnej
 • Wyścigi samochodowe
 • Wirtualne kolarstwo
 • Wyścigi koni
 • Wyścigi chartów

Wszystkie sporty wirtualne dostępne są przez 24h/7. Gracze mogą zatem obstawiać zakłady niemalże na żywo w dowolnym momencie.

Gonitwy

Dodatkową podstroną z zakładmi na sporty wirtualne są “Gonitwy”. Tu wyszczególnione mamy po prostu wyścigi koni i wyścigi psów. Na wirtualnym starcie w każdym wyścigu staje 6 koni lub psów, a gracz może na podstawie dostępnych statystyk analizować szanse w poszczególnych gonitwach.

Esport

Ostatnią podstroną z zakładami bukmacherskimi w Betters jest esport. Co ciekawe, kursy na poszczególne zdarzenia w rozgrywkach znajdziemy też w zakładach “Sport” czy też w sekcji zakładów na żywo, na wybrane rynki.

Jeśli jednak chcemy zapoznać się wyłącznie z ofertą esportową w sposób najbardziej uporządkowany, to dedykowana sekcja, którą przygotował bukmacher Betters będzie na pewno przydatna.

Betters kursy bukmacherskie

Gracze zakładając konto u danego operatora biorą pod uwagę wysokość kursów. Po rejestracji w Betters bukmacher może nas miło zaskoczyć w tym zakresie? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, bowiem wiele zależy od konkretnych rynków i dyscyplin.

Dobrą wiadomością jest, że gracze mogą liczyć na wyższe kursy na wybrane zdarzenia wybierając zakłady z oferty “Zwiększone kursy”. Zazwyczaj znajdziemy tam wybrane rynki na najpopularniejsze mecze. 

Pod względem narzuconej marży Betters nie odstaje od konkurencji. Na większość dostępnych zakładów mieści się ona w rynkowej średniej, a czasem trafiają się okazyjne akcje promocyjne, gdy bukmacher zmniejsza marżę i pozwala dzięki temu uzyskać potencjalnie wyższe wygrane.

Jak założyć konto w Betters?

Jak przebiega w Betters rejestracja konta? Na samym początku należy rzecz jasna przejść do stosownego formularza. Zrobimy to bezpośrednio na stronie, a jeśli korzystamy np. ze smartfona to pomocna będzie przygotowana przez Betters aplikacja mobilna. Możemy również kliknąć w przycisk w tym tekście. Następnie należy wypełnić. Jak to zrobić? Prezentujemy krok po kroku.

Dane logowania

Na samym początku będziemy musieli podać dane, które w przyszłości – gdy nasza rejestracja w Betters będzie ukończona – posłużą nam do logowania się w serwisie bukmachera lub jego aplikacji. W tym miejscu możemy wpisać też kod promocyjny, którego treść to MECZYKI.

Informacje personalne

W drugim kroku podczas zakładania konta podamy nasze dane personalne. Pod tym względem w Betters rejestracja nie różni się od innych, legalnych bukmacherów. Musimy przede wszystkim podać imię, nazwisko czy numer PESEL.

Ustalenie limitów na grę

Na sam koniec trzeba jeszcze ustalić limity na grę, wpisać datę urodzenia oraz zweryfikować konto poprzez kod SMS.

Betters aplikacja mobilna

Bukmacherzy działający online mocno stawiają na rozwój produktu na urządzenia mobilne. Nie inaczej jest w przypadku Betters. Aplikacja mobilna tego operatora jest dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. Jakie są jej najmocniejsze strony?

 • Pełna oferta zakładów przedmeczowych
 • Pełna oferta zakładów live
 • Gry karciane, sporty wirtualne i esport
 • Opcja rejestracji konta
 • Dostęp do promocji
 • Dostęp do rozbudowanych statystyk
 • Powiadomienia PUSH 
 • Szybkie płatności

Co ważne, z poziomu aplikacji możemy skorzystać ze wszystkich dostępnych form płatności. Szerzej o tym jak wyglądają w Betters wypłaty i wpłaty na konto piszemy w dalszej części tekstu.

Betters obsługa klienta

Jeśli chcemy uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania, zgłosić reklamację albo po prostu zaprezentować przedstawicielom Betters opinie o ich produktach, to skorzystamy z centrum obsługi klienta. Bukmacher dla graczy przygotował

 • Chat online
 • Zakładkę Pomoc i FAQ
 • Kontakt mailowy

O ile poprzez kontakt mailowy możemy załatwić praktycznie każdą sprawę związaną z działalnością Betters, to w FAQ operator przygotował odpowiedzi głównie na podstawowe pytania związane z rejestracją, typowaniem zakładów czy tym jak działają w Betters wypłaty i wpłaty.

Na pochwałę zasługuje fakt, że kontakt poprzez chat online dostępny jest bez logowania. Dzięki temu możemy zapytać o nurtujące nas kwestie, nawet przed założeniem konta.

Betters metody płatności

W recenzji bukmachera nie mogło zabraknąć kwestii płatności. Jak funkcjonują w Betters wypłaty i wpłaty? Z jakich form płatności możemy skorzystać? 

Wszystkie transakcje obsługiwane są poprzez platformę Przelewy24, a wpłat dokonywać można z użyciem:

 • P24NOW
 • PRZELEWY ONLINE (ponad 20 banków)
 • BLIK
 • KARTY PŁATNICZE (Visa, MasterCard)
 • GOOGLE PAY
 • APPLE PAY

Minimalna wartość wpłaconego depozytu to 1 PLN, a maksymalna jednorazowa wypłata na rachunek bankowy wynosi 100 000 PLN. Bukmacher zapewnia płatności – zarówno wpłaty jak i wypłaty – błyskawiczne. Księgowanie środków na koncie bankowym gracza zależne są jednak od godzin sesji przychodzących w danym banku.

Betters wypłaty i wpłaty

Betters bukmacher – podsumowanie

Możemy stwierdzić, że Betters to bukmacher z naprawdę niezłą ofertą, który wciąż ma spore pole do rozwoju. Zważywszy na to, że jest to nadal młody operator, na poprawę kilku aspektów ma jeszcze czas. W wielu innych wcale nie odstaje od konkurencji.

Pochlebne opinie Betters zbiera za swoją aplikację, szybkie płatności czy ofertę na najważniejsze dyscypliny sportu. Jeśli wraz z rozwojem bukmachera, zwiększać się będzie dostępność rynków na niszowe konkurencje, a także dodana zostanie np. opcja śledzenia transmisji live, to na pewno bukmacher ma potencjał umocnić się na rynku.

FAQ

Jakie są opinie o Betters?

W większość Betters zbiera pochlebne opinie wśród graczy. Atutami Betters jest rozbudowana oferta na topowe dyscypliny sportu czy dostępne promocje powitalne i proponowane wszystkich graczom.

Czy w Betters warto grać?

Betters to wciąż młody bukmacher, który nie ustrzegł się kilku niedociągnięć. Jeśli jednak szukamy mało znanego operatora, mającego ciekawą i stale rozwijającą się ofertę, to Betters powinien przypaść nam do gustu.

1,3 rating