Fame MMA kod promocyjny Betclic. Jaki kod na bonus FAME 20?

Na typowanie walk podczas gali Fame MMA kod promocyjny przygotował jeden bukmacher. Jak działa kod do Betclic dostępny na gale największej federacji freakfightów? Gdzie go wpisać? O wszystkim piszemy w tym tym tekście.

Fame MMA kod promocyjny na Fame 20

Fame MMA kod promocyjny Betclic to: BETPLVIP. Wpisanie tego kodu promocyjnego podczas zakładania konta aktywuje dostęp do najwyższego bonusu o wartości 200 PLN.

Fame MMA kod promocyjnyBETPLVIP
Wartość bonusu200 PLN
Typ promocjiZakład bez ryzyka

Aby użyć podany kod promocyjny na FAME MMA 20 w Betclic należy zarejestrować się klikając przycisk poniżej.

Fame MMA kod promocyjny Betclic – bonus na Fame 20

Jak już wspomnieliśmy na gale Fame MMA kod promocyjny Betclic pozwala uzyskać powitalny bonus, którym jest zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN na pierwszy typowany kupon. Może on zawierać zdarzenia, które bukmacher – jako jedyny na rynku – wystawił na galę freakfightów.

Co daje bonus od Betclic? Jeśli pierwszy zagrany w historii kupon okaże się przegrany, to odzyskamy wartość postawionej na niego stawki aż do 200 PLN. Bukmacher pomniejszy ją jedynie o wartość obowiązkowego podatku.

Wpisując podczas rejestracji w Betclic dostępny na Fame MMA kod promocyjny o treści BETPLVIP, otrzymamy opisany wyżej cashback w formie freebetu, czyli darmowego zakładu lub zakładów.

Jak użyć przyznany bonus za Fame MMA kod promocyjny? Betclic jasno określa zasady:

 • Freebet może zostać użyty na jednym lub kilku kuponach
 • Kurs minimalny kuponu to 2.14
 • Wygrana z darmowego zakładu, pomniejszona o wartość stawki, nie wymaga obrotu

Bonus nie jest limitowany czasowo. Z promocji wykluczone są typy na sporty wirtualne i gry karciane.

Gdzie wpisać Fame MMA kod promocyjny Betclic?

Podany dla typerów Fame MMA kod promocyjny Betclic pozwala użyć podczas rejestracji. Jak założyć konto u bukmachera? Opisujemy ten proces krok po kroku, uwzględniając to, kiedy wpisujemy kod promocyjny Fame MMA o treści BETPLVIP.

Fame MMA kod promocyjny – rejestracja krok 1

Żeby rozpocząć rejestracji konta w Betclic należy kliknąć w przycisk umieszczony w tekście. Wówczas przeniesiemy do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera, gdzie będziemy mogli wpisać przygotowany na Fame MMA kod promocyjny Betclic. 

Zanim jednak przejdziemy do tego etapu, na pierwszej stronie trzeba podać najważniejsze informacje, które pozwolą nam założyć konto w serwisie bukmachera. Będą:

 • Tytuł
 • Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Adres e-mail

W tym kroku należy także potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat. Możemy także zaznaczyć zgody marketingowe, dzięki czemu Betclic informował będzie nas o dostępnych bonusach i promocjach. 

Fame MMA kod promocyjny – rejestracja krok 2

Drugim etapem rejestracji będzie podanie m.in. danych adresowych. W tym miejscu nie wpisujemy jeszcze kodu promocyjnego Fame MMA, za to podajemy inne informacje niezbędne do założenia konta u bukmachera Betclic:

 • Numer PESEL
 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Miasto
 • Numer telefonu

Fame MMA kod promocyjny – rejestracja krok 3

Ostatnia strona formularza rejestracyjnego to miejsce, gdzie wpiszemy dostępny na typowanie Fame MMA kod promocyjny Betclic o treści BETPLVIP. W tym kroku wpiszemy także dane, które są niezbędne do zalogowania się w serwisie bukmachera:

 • Nazwa użytkownika
 • Hasło 
 • Kod promocyjny Betclic: BETPLVIP
Fame MMA kod promocyjny

Hasło podane podczas rejestracji w Betclic musi spełnić określone warunki, co do jego długości i zawartych w nim znaków. 

Po zakończeniu rejestracji należy jeszcze zweryfikować swoje konto, co pozwoli nam m.in. wypłacić środki z konta na rachunek bankowy. To wymóg niezbędny, bez względu na to czy podczas rejestracji wpisaliśmy kod promocyjny w Betclic.

Jak zweryfikować swoje konto? Należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, w przypadku jego braku paszport). Jeśli zadeklarowane w formularzu rejestracyjnym dane będą zgodne z tymi z dokumentu, to bukmacher powinien przyznać nam dostęp do konta stałego. 

Jak wykorzystać bonus za Fame MMA kod promocyjny?

Jak możemy skorzystać z bonusu za Fame MMA kod promocyjny Betclic typując walki podczas gali? To proste. 

Jeśli założyliśmy już konto – z kodem o treści BETPLVIP – trzeba wpłacić swój pierwszy depozyt i wytypować premierowy kupon. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, wówczas otrzymamy zwrot do 200 PLN. Maksymalny zwrot otrzymamy grając dokładnie za 227.30 PLN, bowiem musimy pamiętać o 12% podatku.

Zakłady na Fame MMA znajdziemy wchodząc w zakładkę „Sporty walki”. Znajdziemy tu również ofertę na obstawianie MMA w ramach sportowych federacji, jak choćby UFC czy KSW. W interesującym nas przypadku zaznaczamy jednak checkbox przy nazwie „FAME MMA”.

Fame MMA oferta w Betclic z kodem promocyjnym

Następnie wybieramy zakłady z dostępnej oferty na Fame MMA. Przykładowe, dostępne w Betclicu zakłady wyglądają następująco:

Fame MMA kod promocyjny - oferta na Fame 20

Jeśli nasz kupon bukmacherski okaże się trafny, to po prostu wygrana trafi na konto gracza. Jeśli jednak obstawimy zakłady błędnie, to otrzymamy od Betclic zwrot stawki. W zaprezentowanym wyżej przykładzie będzie to maksymalny bonus o wartości 200 PLN. 

Bonus zostanie przyznany jako freebet, który możemy wykorzystać na zakłady, dokładnie w taki sposób, jak zostało to opisane w jednym z wcześniejszych akapitów. Kurs minimalny kuponu to 2.14, a bonus można podzielić na kilka zakładów. 

Sprawdź również: STS czy Betclic – który bukmacher lepszy?

Fame MMA 20 karta walk

Podczas gali Fame 20 zobaczymy w sumie 14 walk. Kto pojawi się klatce największej polskiej organizacji freakfightowej? Poniżej prezentujemy kompletną kartę walk na to wydarzenie:

 • Finał turnieju K-1
 • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Michał „Boxdel” Baron (K-1, duże rękawice)
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk (K-1, małe rękawice)
 • Ferrari/Krycha vs Tańcula/Wiewiór (półfinał turnieju K-1)
 • Filipek/Malczyński vs Bratan/Polak (półfinał turnieju K-1)
 • Jakub „Kosa” Kosecki vs Łukasz „Tuszol” Tuszyński (K-1, małe rękawice)
 • Michał „Wampir” Pasternak vs Norman „Stormin” Parke (MMA)
 • Natan Marcoń vs Piotr Szeliga (specjalne zasady)
 • Marta „Murcix” Błoch vs Paulina Kozłowska (K-1, małe rękawice)
 • Wiktor „Wronek” Wronka vs Tomasz Olejnik (boks)
 • Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Krystian „Krycha” Wilczak (ćwierćfinał turnieju K-1)
 • Josef „Bratan” Simao vs Adrian „Polak” Polański (ćwierćfinał turnieju K-1)
 • Arkadiusz Tańcula vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka (ćwierćfinał turnieju K-1)
 • Filip „Filipek” Marcinek vs Dawid Malczyński (ćwierćfinał turnieju K-1)

W walce wieczoru zobaczymy finalistów turnieju K1, a wcześniej zmierzą się ze sobą Kasjusz „Don Kasjo” Życiński z Michałem „Boxdelem” Baronem.

Fame MMA kod promocyjny Betclic – podsumowanie

Gala Fame 20 odbędzie się w sobotę, 10 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorzy przy okazji tego wydarzenia zaplanowali 14 walk. Odbędą się one na zasadach MMA, K-1 i boksie. Kibice będą świadkami m.in. turnieju w K1 z udziałem ośmiu zawodników.

Rejestrując nowe konto w Betclicu można użyć przygotowany na Fame MMA kod promocyjny o treści BETPLVIP. Bukmacher przygotował powitalny bonus o wartości 200 PLN w formie cashbacku.

Betclic to jedyny bukmacher z ofertą na Fame MMA 20. Powitalny bonus u bukmachera można użyć również na typowanie walk organizowanych przez federację.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny na Fame MMA?

Kod promocyjny na Fame MMA u bukmachera Betclic ma treść BETPLVIP.

Co daje kod promocyjny Fame MMA?

Wpisując kod promocyjny Fame MMA o treści BETPLVIP podczas rejestracji w Betclic, można uzyskać powitalny bonus o wartości 200 PLN. Jest to zakład bez ryzyka na pierwszy kupon.