Fame MMA kod promocyjny Betclic | Jaki kod na Fame MMA?

Na typowanie walk podczas Fame MMA kod promocyjny przygotował jeden bukmacher. Jak działa kod promocyjny Betclic dostępny na gale największej federacji freakfightów? Gdzie go wpisać? O wszystkim piszemy w tym artykule.

Fame MMA kod promocyjny

Dostępny na Fame MMA kod promocyjny Betclic ma treść BETPLVIP. Wpisanie podanego kodu promocyjnego podczas zakładania konta pozwala aktywować bonus o wartości 200 PLN na obstawianie walk.

Fame MMA kod promocyjnyBETPLVIP
Wartość bonusu200 PLN
Typ promocjiCashback

Aby użyć podany kod promocyjny na Fame MMA w Betclic należy zarejestrować się klikając w jeden z przycisków lub banerów w tekście.

Fame MMA kod promocyjny Betclic – bonus na galę

Jak już wspomnieliśmy na gale Fame MMA kod promocyjny Betclic pozwala uzyskać powitalny bonus, którym jest zakład bez ryzyka o wartości 200 PLN na pierwszy typowany kupon. Może on zawierać zakłady, które bukmacher – jako jedyny – wystawił na galę freakfightów.

Co daje bonus od Betclic? Jeśli pierwszy zagrany w historii kupon okaże się przegrany, to odzyskamy wartość postawionej na niego stawki aż do 200 PLN. Bukmacher pomniejszy ją jedynie o wartość obowiązkowego podatku.

Wpisując podczas rejestracji w Betclic dostępny na Fame MMA kod promocyjny o treści BETPLVIP, otrzymamy opisany wyżej cashback w formie freebetu, czyli darmowego zakładu lub zakładów.

Jak użyć przyznany bonus za Fame MMA kod promocyjny? Betclic jasno określa zasady:

 • Freebet może zostać użyty na jednym lub kilku kuponach
 • Kurs minimalny kuponu to 2.14
 • Wygrana z darmowego zakładu, pomniejszona o wartość stawki, nie wymaga obrotu

Bonus nie jest limitowany czasowo. Z promocji wykluczone są typy na sporty wirtualne i gry karciane.

Gdzie wpisać Fame MMA kod promocyjny Betclic?

Podany dla typerów Fame MMA kod promocyjny Betclic pozwala użyć podczas rejestracji. Jak założyć konto u bukmachera? Opisujemy ten proces krok po kroku, uwzględniając to, kiedy wpisujemy kod promocyjny Fame MMA o treści BETPLVIP.

Rejestracja w Betclic kodem promocyjnym Fame MMA – krok 1

Żeby rozpocząć rejestracji konta w Betclic należy kliknąć w przycisk lub baner umieszczone w tekście. Wówczas przeniesiemy do formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera, gdzie będziemy mogli wpisać przygotowany na Fame MMA kod promocyjny Betclic. 

Zanim jednak przejdziemy do tego etapu, na pierwszej stronie trzeba podać najważniejsze informacje, które pozwolą nam założyć konto w serwisie bukmachera. Będą:

 • Tytuł
 • Imię
 • Nazwisko
 • Data urodzenia
 • Adres e-mail

W tym kroku należy także potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat. Możemy także zaznaczyć zgody marketingowe, dzięki czemu Betclic informował będzie nas o dostępnych bonusach i promocjach. 

Rejestracja w Betclic kodem promocyjnym Fame MMA – krok 2

Drugim etapem rejestracji będzie podanie m.in. danych adresowych. W tym miejscu nie wpisujemy jeszcze kodu promocyjnego Fame MMA, za to podajemy inne informacje niezbędne do założenia konta u bukmachera Betclic:

 • Numer PESEL
 • Adres zamieszkania
 • Kod pocztowy
 • Miasto
 • Numer telefonu

Rejestracja w Betclic kodem promocyjnym Fame MMA – krok 3

Ostatnia strona formularza rejestracyjnego to miejsce, gdzie wpiszemy dostępny na typowanie Fame MMA kod promocyjny Betclic o treści BETPLVIP. W tym kroku wpiszemy także dane, które są niezbędne do zalogowania się w serwisie bukmachera:

 • Nazwa użytkownika
 • Hasło 
 • Kod promocyjny BETPLVIP
Fame MMA kod promocyjny

Hasło podane podczas rejestracji w Betclic musi spełnić określone warunki, co do jego długości i zawartych w nim znaków. 

Po zakończeniu rejestracji należy jeszcze zweryfikować swoje konto, co pozwoli nam m.in. wypłacić środki z konta na rachunek bankowy. To wymóg niezbędny, bez względu na to czy podczas rejestracji wpisaliśmy kod promocyjny w Betclic.

Jak zweryfikować swoje konto? Należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty, w przypadku jego braku paszport). Jeśli zadeklarowane w formularzu rejestracyjnym dane będą zgodne z tymi z dokumentu, to bukmacher powinien przyznać nam dostęp do konta stałego. 

Jak wykorzystać bonus za Fame MMA kod promocyjny?

Jak możemy skorzystać z bonusu za Fame MMA kod promocyjny Betclic typując walki podczas gali? To proste. 

Jeśli założyliśmy już konto – z kodem o treści BETPLVIP – trzeba wpłacić swój pierwszy depozyt i wytypować premierowy kupon. Jeśli nasz zakład okaże się przegrany, wówczas otrzymamy zwrot do 200 PLN. Maksymalny zwrot otrzymamy grając dokładnie za 227.30 PLN, bowiem musimy pamiętać o 12% podatku.

Zakłady na Fame MMA znajdziemy wchodząc w zakładkę Sporty Walki -> Fame MMA.

Fame MMA oferta w Betclic z kodem promocyjnym

Następnie wybieramy zakłady z dostępnej oferty na Fame MMA. Przykładowe, dostępne w Betclicu zakłady wyglądają następująco:

Fame MMA kod promocyjny na kupon Fame MMA 19

Przykładowo skonstruowany kupon może wyglądać np. w taki sposób:

Fame MMA kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Jeśli nasze przewidywania okażą się trafne, to po prostu wygrana trafi na konto gracza. Jeśli jednak obstawimy zakłady błędnie, to otrzymamy od Betclic zwrot stawki. W zaprezentowanym wyżej przykładzie będzie to maksymalny bonus o wartości 200 PLN. 

Bonus zostanie przyznany w formie freebetu, który możemy wykorzystać na zakłady, dokładnie w taki sposób, jak zostało to opisane w jednym z wcześniejszych akapitów. Kurs minimalny kuponu to 2.14, a bonus można podzielić na kilka zakładów. 

Fame MMA – oferta Betclic

Jak już wspominaliśmy, tylko bukmacher Betclic ma ofertę na galę freakfightów Fame MMA. Co gracze mogą obstawiać w ramach zaplanowanych na to wydarzenie pojedynków? Oferta zdarzeń dotyczy wszystkich zaplanowanych walk, wśród których znajdziemy takie rynki, jak:

 • Zwycięzca walki (typ 1 lub 2)
 • Sposób zakończenia walki (KO, TKO, DSQ lub poddanie lub pełen dystans)
 • Czas trwania walki

Dostępny na Fame MMA kod promocyjny Betclic pozwala uzyskać bonus, który obowiązuje przy typowaniu dowolnych zdarzeń związanych z Fame MMA. Jedynym warunkiem jest to, że muszą one znaleźć się na pierwszym kuponie wytypowanym przez gracza. 

Fame MMA 19 – informacje o wydarzeniu

Gala Fame MMA 19 odbędzie się w piątek, 2 września w Tauron Arenie w Krakowie. Organizatorzy przy okazji tego wydarzenia zaplanowali 10 walk. Odbędą się one na zasadach MMA i K-1. Kibice będą świadkami także jednego starcia, w którym obowiązywać będą zasady bokserskie. 

Osoby, które nie będą mogły wygrać się do Krakowa mogą galę Fame MMA 19 śledzić na żywo w systemie Pay Per View. Dostęp do transmisji można wykupić bezpośrednio na stronie federacji Fame MMA.

Fame MMA 19 – karta walk

Podczas gali Fame MMA Friday Arena zobaczymy w sumie 10 walk. Kto pojawi się klatce największej polskiej organizacji freakfightowej? Poniżej prezentujemy kompletną kartę walk na to wydarzenie:

 • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
 • Marcin „Xayoo” Majkut vs Franciszek „Franio” Rusiecki
 • Paweł „Księżniczka” Tyburski vs Alberto Simao
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Robert Karaś
 • Sebastian Fabijański vs Filip „Filipek” Marcinek
 • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr „Szeli” Szeliga
 • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz
 • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
 • Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński

W walce wieczoru Arkadiusz Tańcula zmierzy się na zasadach MMA z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

Fame MMA kod promocyjny Betclic – podsumowanie

Rejestrując nowe konto w Betclicu można użyć przygotowany na Fame MMA kod promocyjny o treści BETPLVIP. Bukmacher przygotował powitalny bonus o wartości 200 PLN w formie cashbacku.

Betclic to jedyny bukmacher z ofertą na gale Fame MMA. Powitalny bonus u bukmachera można użyć również na typowanie walk organizowanych przez federację.

Data publikacji: 13 lipca 2023 @ 14:06

Dodaj komentarz