ComeOn bonus powitalny: 200 PLN. Jak odebrać bonus ComeOn?

COMEON BONUS POWITALNY

Z czego składa się bonus powitalny w ComeOn? W tym artykule opisujemy dostępną na start promocję, a także bonusy ComeOn w stałej ofercie. Tłumaczymy też, jak skorzystać z wszystkich bonusów w ComeOn.

ComeOn bonus powitalny – 200 PLN na start

Bonus ComeOn dla nowych graczy stanowi w tej chwili jedna promocja, którą jest zakład bez ryzyka bez obrotu do maksymalnej kwoty 200 PLN. 

ComeOn bonus powitalnyWartość
Rodzaj bonusuZakład bez ryzyka bez obrotu
Wysokość bonusu200 PLN
Aktualizacja promocjiPaździernik 2023

ComeOn bonus na start przyzna graczom, którzy założą konto po kliknięciu w poniższy przycisk.

Comeon bonus powitalny 200 PLN

Szczegóły na temat tej promocji, a także samego procesu zakładania konta, prezentujemy w kolejnych akapitach.

Jak odebrać bonus powitalny ComeOn?

Gracze, aby odebrać w ComeOn bonus powitalny, muszą najpierw zarejestrować konto u bukmachera. Jak to zrobić? Proces rejestracji jest prosty i składa się z kilku kroków, które opisujemy poniżej.

Po kliknięciu w poniższy przycisk zostaniemy przekierowani bezpośrednio do formularza rejestracyjnego.

Rejestracja w ComeOn – krok 1

Na samym początku formularza niezbędne jest wpisanie danych do logowania. Możemy też wybrać, czy chcemy założyć konto szybką rejestrację poprzez bank, czy wypełnimy dalsze strony w sposób tradycyjny.

Comeon kod promocyjny - 1 krok rejestracji

Rejestracja w ComeOn – krok 2

Jeśli zdecydujemy się wypełnić formularz w opcji szybkiej rejestracji, to wszystkie dane personalne zostaną pobrane z naszego banku. Decydując się na wypełnienie ręczne, będzie trzeba je uzupełnić na drugiej stronie formularza rejestracyjnego. 

Co ważne, w tym miejscu będziemy mogli wpisać też kod bonusowy, za który zostanie nam przyznany przez bukmachera ComeOn bonus powitalny. Jest to pole opcjonalne, a na ten moment kod bonusowy nie jest wymagany do aktywowania dostępnej promocji. Należy pamiętać jednak o przejściu na stronę bukmachera przez jeden z linków dostępnych w naszym artykule.

Comeon kod promocyjny - krok 2 rejestracji

Rejestracja w ComeOn – krok 3

W ostatnim kroku podczas rejestracji konta ustawiamy limity na grę. Następnie pozostaje potwierdzenie zgodności danych z tymi, które pojawiły się w formularzu i możemy zalogować się do swojego konta w serwisie.

Bez względu na to czy zdecydujemy się na szybką rejestrację, czy też wypełnienie ręcznie formularza, trzeba będzie przesłać jeszcze skan dokumentu tożsamości i wyciągu bankowego. Jest to niezbędne do weryfikacji konta. Bez tego nie będziemy mogli np. wypłacać środków na rachunek bankowy.

ComeOn bonus na start – szczegóły

Jeśli założyliśmy już konto i przysługuje nam od bukmachera ComeOn bonus powitalny, to czas poznać szczegóły jego odbioru i skorzystania. W tym momencie na start dostępna jest jedna promocja, czyli bonus ComeOn w postaci zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Taką wartość otrzymają czytelnicy Bet.pl po rejestracji przez nasz link.

ComeOn bonus bez ryzyka do 200 PLN

W ComeOn bonus powitalny stanowi zakład bez ryzyka. Maksymalny zwrot jaki można uzyskać, wynosi 200 PLN i otrzymamy go na konto główne, czyli w formie gotówki do wypłaty. Oznacza to, że zwróconymi środkami nie trzeba obracać.

Gra bez ryzyka obowiązuje na wybrany przez nas kupon, niekoniecznie musi być to pierwszy zakład po rejestracji.

Aby skorzystać z promocji trzeba spełnić określone w regulaminie warunki:

  • Założyć konto u bukmachera ComeOn przez jeden z linków w tym tekście
  • Dokonać pierwszej wpłaty na konto w kwocie min. 200 PLN
  • Aby otrzymać maksymalny bonus należy wpłacić min. 227.27 PLN
  • Wybrać na kuponie z listy dostępnych bonusów „zakład bez ryzyka”
  • Zagrać dowolny kupon za min. 200 PLN. Jeśli chcemy otrzymać 200 PLN w przypadku porażki, wtedy nasza stawka powinna wynieść co najmniej 227.27 PLN
  • Na kuponie może znaleźć się dowolna liczba zdarzeń i wysokość kursów
  • Jeśli nasz kupon będzie przegrany, to ComeOn zwróci nam środki pomniejszone o podatek (czyli przy stawce 227.27 PLN = 200 PLN)
  • Środkami nie trzeba obracać

Na skorzystanie z promocji gracz ma 7 dni. Przypomnijmy, że po rozliczeniu promocyjnego kuponu jako przegrany, środki trafią na saldo depozytowe, skąd można je wypłacić lub grać nimi dalej.

ComeOn bonus dla wszystkich graczy

Wiemy już, że w ComeOn bonus powitalny jest dostępny przy okazji rejestracji. Jak z kolei bukmacher podszedł do oferty promocyjnej dla stałych, posiadających już konto graczy? W tym momencie nie jest ona jeszcze zbyt rozbudowana, ale to może zmienić się w przyszłości. W ComeOn bonusy i promocje dla wszystkich, niezwiązane ściśle z rejestracją na pewno się pojawią.

Sklep Gracza

Jedną z możliwości zdobycia w ComeOn bonusów, jest skorzystanie ze Sklepu Gracza, gdzie zgromadzone punkty wymienić można różnego rodzaju bonusy.

ComeOn bonus za punkty w Sklepie Gracza

Jak zdobywać punkty, które wymienimy na bonusy ComeOn? Pierwsze bukmacher przyzna już za rejestrację konta, przesłanie dokumentów potwierdzających tożsamość i dokonanie pierwszej wpłaty.

Następnie gracze punkty mogą zdobywać za aktywności, takie jak codzienne logowanie czy typowanie kuponów, a także kolejne wpłaty na konto depozytowe u bukmachera.

ComeOn oferta zakładów

Ważnym aspektem przy wyborze bukmachera jest rzecz jasna oferta zakładów. Poniżej prezentujemy na jakie rynki znajdziemy ofertę kursów u tego bukmachera. W większości przypadków otrzymany przez ComeOn bonus powitalny obowiązuje na typowanie.

Zakłady

Najważniejszą kategorią zakładów, na które obowiązuje również dostępny w ComeOn bonus powitalny, są rzecz jasna typy na wydarzenia sportowe. Bukmacher proponuje zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportu, w tym najpopularniejsze jak piłka nożna czy tenis. Typerzy znajdą również sporty niszowe czy ofertę zakładów na sport elektroniczny, czyli e-sport.

W sumie ComeOn udostępnia rynki na blisko 30 dyscyplin sportu. 

LIVE

Wybrane typy z oferty bukmachera można obstawiać również na żywo. Gdzie znaleźć typy LIVE w ComeOn? Należy wejść w zakładkę “Zakłady” i następnie kliknąć przycisk “Na żywo”. 

Wśród dostępnych rynków znajdziemy ofertę na wybrane wydarzenia z takich dyscyplin, jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka. W ComeOn bonus powitalny można wykorzystać również na typowanie zakładów LIVE.

Gry karciane

Gracze znajdą u bukmachera ComeOn również Gry TV. To nic innego, jak popularne gry karciane na żywo, które legalnie można obstawiać. Do wyboru są cztery rodzaje rozgrywki: blackjack, poker, wojna i wojna: andar bahar.

W tym przypadku dostępny w ComeOn bonus powitalny nie obowiązuje na obstawianie zakładów. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości bukmacher przygotuje promocje dedykowane tej kategorii typów.

ComeOn informacje o bukmacherze

W ComeOn bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka do 200 PLN dostępny jest przy okazji rejestracji konta. Kod bonusowy nie jest obecnie wymagany, a do otrzymania bonusu wystarczy rejestracja przez baner lub przycisk z tego artykułu.

Bukmacher rozpoczął działalność na polskim rynku we wrześniu 2023 roku. ComeOn to międzynarodowy operator, który działa m.in. w krajach Skandynawskich czy w Wielkiej Brytanii. W Polsce bukmacherem ComeOn zarządza spółka Cherry Online Polska Sp. z o.o., która odpowiada za dobrze znanego bukmachera PZBuk. 

FAQ 

Jaki jest bonus powitalny ComeOn?

W ComeOn bonus powitalny stanowi zakład bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem bez obrotu.

Jak odebrać w ComeOn bonus powitalny?

Aby odebrać w ComeOn bonus powitalny należy zarejestrować konto przez jeden z linków w naszym artykule. Kod bonusowy nie jest obecnie wymagany.

Dodaj komentarz