Bukmacher bez dowodu. Jak założyć konto bez dowodu?

Bukmacher bez dowodu to częsty wybór graczy, którzy chcą w szybki sposób zarejestrować konto. Jak działają bukmacherzy bez dowodu i jakie są ich mocne oraz słabe strony? Opisujemy to w poniższym artykule. Prezentujemy też legalnych bukmacherów bez dowodu.

Bukmacher bez dowodu – co to znaczy?

Co oznacza, że dany operator to bukmacher bez dowodu? Tak nazywamy bukmacherów, którzy pozwalają dokonać szybkiej rejestracji, bez weryfikacji danych. Dzięki temu gracz od razu może skorzystać z oferty zakładów bukmacherskich i wielu innych produktów.

Bukmacher bez dowodu jest chętnie wybierany przez graczy, którzy przed podaniem swoich danych chcą przetestować ofertę, sprawdzić jak korzysta im się w serwisu danego operatora i przede wszystkich chcących w szybki sposób móc skorzystać z dostępnych zakładów.

Jacy są bukmacherzy bez dowodu?

Bukmacherzy bez weryfikacji są powszechnie spotykani na polskim rynku wśród legalnych operatorów. Niemal każdy operator pozwala założyć konto bukmacherskie bez dowodu. Rzecz jasna jego funkcjonalność może być różna, o czym przyjdzie jeszcze napisać.

Poniżej prezentujemy listę legalnych bukmacherów bez dowodu w Polsce:

 • Superbet
 • Fortuna
 • STS
 • Betclic
 • forBET
 • Fuksiarz
 • LVBet
 • Goplusbet
 • Totalbet
 • BetX
 • Etoto
 • Betfan
 • ComeOn
 • Betters
 • PZBuk

Jak założyć konto bukmacherskie bez dowodu?

W tej części tekstu przedstawiamy, jak zarejestrować konto bukmacherskie bez dowodu u wybranych operatorów. Należy pamiętać, że każdy bukmacher bez dowodu może wymagać podania nieco innych danych, ale w większości proces ten jest do siebie bardzo zbliżony u większości legalnych operatorów.

Bukmacher bez weryfikacji – Superbet

Superbet to bukmacher bez dowodu, który pozwala założyć konto w mniej niż 2 minuty. Wystarczy podać najważniejsze dane, takie jak: imię i nazwisko, numer PESEL, email, nazwę użytkownika oraz hasło.

Bukmacher bez dowodu - Superbet

Po wypełnieniu formularza wystarczy kliknąć w przycisk “Rejestracja” i konto bukmacherskie bez dowodu w Superbet będzie utworzone. Z takiego konta możemy korzystać przez 30 dni i grać z limitem do maksymalnie 5000 PLN. 

Konto bukmacherskie bez dowodu w Fortunie

Fortuna to bukmacher bez dowodu, który także pozwala utworzyć konto tymczasowe. Jego założenie wystarczy do tego, aby móc skorzystać z oferty zakładów czy większości bonusów powitalnych. W procesie zakładania konta bukmacherskiego bez dowodu w Fortunie podamy:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • Adres email
 • Numer telefonu
 • Dane personalne
 • Kod promocyjny

Bukmacherzy bez dowodu, w tym także Fortuna, określają czas aktywności konta tymczasowego. U tego operatora wynosi on 28 dni. Limit wygranej na jednym kuponie wynosi wynosi 2279,99 PLN a maksymalny depozyt bez weryfikacji danych to 5000 PLN.

Bukmacher bez dowodu – STS

Szybka rejestracja bez dowodu u bukmachera STS również jest dostępna. Proces zakładania konta w STS jest prosty i zajmuje maksymalnie kilka minut. W formularzu będziemy musieli wpisać:

 • Podstawowe dane personalne
 • Uzupełnić kod SMS
 • Podać dane logowania
 • Potwierdzić znajomość regulaminu

Opcjonalnie zaznaczymy również zgody marketingowe i wpiszemy kod promocyjny. W STS konto tymczasowe będzie aktywne przez 30 dni, a gracz będzie w tym czasie może korzystać z oferty przy przestrzeganiu limitu stawek do 8000 PLN. W okresie 30 dni od rejestracji, bukmacher bez dowodu będzie wymagał weryfikacji konta.

Rejestracja bez dowodu w Betclic

Kolejnym bukmacherem bez dowodu jest Betclic. Ten bukmacher bez weryfikacji danych pozwala korzystać z konta przez 30 dni. Sam proces szybkiej rejestracji wymagana uzupełnienia podstawowych danych personalnych, kontaktowych i adresowych. Podczas zakładania konta możemy także wpisać dostępny dla bukmachera Betclic kod promocyjny.

Posiadając konto tymczasowe w Betclic można:

 • Logować się do konta,
 • Dokonywać wpłat na saldo depozytowe,
 • Zawierać zakłady o potencjalnej wygranej poniżej 2 280 PLN,
 • Zawierać zakłady o łącznej sumie stawek nie przekraczającej 5 000 PLN.

Weryfikacja konta w Betclicu może odbyć się w dowolnym momencie po rejestracji, trzeba jednak pamiętać, że jeśli nie zrobimy tego w ciągu 30 dni, to zostanie ono zawieszone.

Bukmacher bez dowodu – forBET

W forBET konto tymczasowe założymy wypełniając formularz składający się z danych służących do logowania (email, hasło, numer telefonu, kod promocyjny) i danych personalnych (imię, nazwisko, PESEL, adres, data urodzenia, kraj pochodzenia). Zajmie to co najwyżej kilka minut.

Bukmacher bez dowodu - forBET

Wypełnienie formularza wystarczy, aby bukmacher bez dowodu utworzył dla nas konto tymczasowe. Na jego weryfikację mamy 30 dni. Do tego czasu możemy korzystać z oferty zakładów, ale nie możemy np. wypłacać środków na rachunek bankowy.

Sprawdź także: ComeOn kod bonusowy

Bukmacher bez dowodu a bonus powitalny

Czy bukmacherzy bez dowodu pozwalają skorzystać z pełnego bonusu powitalnego na start? Podejście do tej kwestii jest różne. Wielu bukmacherów już dla zakładających konto bukmacherskie bez dowodu uruchamia cały pakiet powitalnych promocji, ale niektórzy operatorzy część bonusów przyzna dopiero po weryfikacji.

Bukmacherzy bez dowodu z pełnym bonusem

Lista bukmacherów przyznających pełny bonus na start bez weryfikacji jest bardzo długa. Z promocji nas start bez weryfikacji konta pozwalają skorzystać m.in. Superbet, STS, Betclic, forBET, ETOTO, Betfan, Fuksiarz, ComeOn czy PZBuk.

Oznacza to, że gracze jeszcze zanim potwierdzą swoim dowodem osobistym tożsamość, mogą skorzystać z pełnego pakietu powitalnego. Wliczają się do tego dodatkowe i podwyższone bonusy za użycie kodów promocyjnych.

Bukmacher bez weryfikacji z ograniczonym bonusem

Część bukmacherów nie przyznaje bonusów powitalnych bez dowodu, lub aktywuje wyłącznie część z nich. Przykładami bukmacherów bez dowodu z ofertą powitalną są choćby Fortuna, LVBet czy BetX. U tych operatorów skorzystamy z wybranych promocji na start bez weryfikacji, ale nie ze wszystkich.

Fortuna darmowe 20 PLN przyzna dopiero po pełnej weryfikacji. Podobnie wygląda sytuacja z freebetem 20 PLN w LVBecie czy darmowym zakładem za weryfikację i zgody w BetX o wartości 30 PLN. Wszystkie te promocje stanowi freebet bez depozytu, czyli bez wpłaty własnej.

Bukmacher bez dowodu z bonusem po weryfikacji

Promocje uzależnione od weryfikacji konta mają też m.in. Totalbet czy Goplusbet.

Bukmacher bez dowodu – zalety i wady

Jakie są największe zalety i wady zakładania konta bukmacherskiego bez dowodu? Możemy wymienić ich kilka, które mają kluczowe znaczenie dla korzystania z oferty legalnych operatorów.

Zalety bukmachera bez dowodu:

 • Szybkość rejestracji konta
 • Ograniczenie formalności
 • Dostęp do oferty zakładów bukmacherskich
 • Dostęp do większości bonusów i promocji

Wady bukmachera bez dowodu:

 • Ograniczony czas aktywności konta
 • Limity wysokości wpłaty i wygranej
 • Brak możliwości wypłaty środków
 • Brak dostępu do wybranych bonusów powitalnych

Jakie są zalety korzystania z bukmachera bez dowodu? Niewątpliwie pozwala to graczom zaoszczędzi czasu na rejestrację i uniknąć przymusu przesyłania skanów dokumentów. Trzeba jednak pamiętać, że taki stan nie będzie trwał wiecznie. Konto bukmacherskie bez dowodu aktywne będzie tylko przez określony czas, a jeśli będziemy chcieli korzystać z oferty dalej weryfikacja będzie konieczna.

Kluczowym ograniczeniem, jakie wprowadza bukmacher bez dowodu, jest brak możliwości wypłaty środków na rachunek bankowy. Również limity wpłacanych depozytów i maksymalnej wygranej z pojedynczego kuponu są zauważalne.

Czy bukmacher bez dowodu jest bezpieczny?

Część graczy zastanawia się czy bukmacher bez dowodu jest bezpieczny. Jeśli korzystamy z oferty legalnych bukmacherów, to jak najbardziej tak. 

Rejestracja bez dowodu ma przyspieszyć proces zakładania konta, które – w większości przypadków – i tak będziemy chcieli zweryfikować. Dlatego nie ma nic szczególnego w tym, że nie musimy od razu weryfikować danych. Zakłady bukmacherskie bez dowodu nie różnią się niczym, od tych typowanych po pełnej weryfikacji konta. Z wyłączeniem limitów wygranych. Pytanie można jednak nieco odwrócić.

Czy mogę podać dokument tożsamości bukmacherowi? Skan dowodu osobistego to obok rejestracji przez konto bankowe najczęstszy sposób weryfikacji danych, czyli utworzenia konta konta stałego. Ponownie warto wspomnieć, że jeśli korzystamy z usług legalnego operatora, to nie powinniśmy się obawiać. Bukmacherzy muszą przestrzegać przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych.

Warto też pamiętać, że bukmacher bez dowodu nie pozwala na wypłacanie środków z konta. Nie oznacza to jednak chęci oszustwa. Legalny operator pozwoli na wypłatę po weryfikacji, kiedy potwierdzi do kogo należy konto w serwisie i wskazany rachunek bankowy. Jest to zatem dodatkowa forma zabezpieczenia.

Bukmacherzy bez dowodu – podsumowanie

Bukmacher bez dowodu pozwala graczom szybko zarejestrować konto bez konieczności przesyłania skanów dokumentu tożsamości i weryfikowania wszystkich danych. To wygodny sposób na to, aby sprawdzić ofertę operatora bez dodatkowych formalności.

W większości przypadków bukmacher bez dowodu pozwala korzystać z oferty zakładów i bonusów powitalnych. Jednak aby móc m.in. wypłacać środki z konta czy korzystać z pełnej oferty wymagana będzie weryfikacja w określonym czasie od założenia konta tymczasowego.

FAQ

Czy bukmacher bez dowodu jest bezpieczny?

Tak. Bukmacher bez dowodu jest bezpieczny i jeśli wybraliśmy go z listy legalnych operatorów, to nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo swoich środków i danych osobowych.

Jaki bukmacher bez dowodu jest najlepszy?

Zdaniem graczy najlepszy bukmacher bez dowodu to Superbet. Operator ten pozwala skorzystać ze wszystkich promocji na start przed weryfikacją konta, na którą mamy 30 dni od rejestracji.