Kody promocyjne Mundial 2022 | Kod promocyjny bukmacherski na Mistrzostwa Świata w Katarze

Na przełomie listopada i grudnia odbędą się piłkarskie mistrzostwa świata w Katarze. U bukmacherów dostępne są kody promocyjne na Mundial 2022, które pozwalają na uzyskanie bonusów bukmacherskich. Jakie bonusy na obstawianie Mistrzostw Świata są dostępne u bukmacherów? Jaka jest treść kodów promocyjnych na Mundial? O wszystkim piszemy w tym tekście. 

Kody promocyjne Katar 2022 – bonusy powitalne u bukmacherów

Bonusy na start dostępne są dla graczy, którzy planują założyć nowe konto u danego bukmachera. Aby aktywować promocje można zarejestrować się za pomocą linków podanych poniżej. W większości przypadków wymagane będzie wpisanie kodu promocyjnego na Mundial. Szczegóły uzyskania bonusów u bukmacherów opisujemy poniżej. 

STS – kod promocyjny Mistrzostwa Świata

Rejestracja w STS dostępna jest poprzez TEN LINK z kodem promocyjnym na Mistrzostwa Świata o treści MEGABONUS. Całkowita wartość promocji na start to 1640 zł. 

Bonus STSWartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback)100 PLN
Bonus od trzech wpłat na konto1500 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) na sporty wirtualne20 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) na Betgames20 PLN

W STS można uzyskać zakład bez ryzyka na pierwszy kupon, którego wartość to 100 zł. Oznacza to, że jeśli wytypowany kupon będzie przegrany, bukmacher zwróci jego stawkę to maksymalnie 100 zł. Pamiętać należy o 12% podatku od gier. Bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.91 lub wyższym, a do obrotu zaliczają się wyłącznie kupony wygrane. 

STS kod promocyjny

Kolejna promocja to bonus trzech pierwszy wpłat na konto. Łącznie można uzyskać do 1500 zł (300 + 500 + 700 zł). Bonus wymaga trzykrotnego obrotu po kursie 1.91 lub więcej, na kuponach rozliczonych jako wygrane. Chcąc wypłacić depozyt, gracz powinien zagrać również kupony za środki własne o wartości równej przyznanemu bonusowi. Wpisując podczas rejestracji kod promocyjny Mundial można typować za opisane bonusy.

Bukmacher przyznaje także dwie promocje, które na typowanie turnieju w Katarze nie obowiązują. Pierwsza z nich to cashback na sporty wirtualne do 20 zł. Oznacza to zwrot stawki za przegrane kupony z kategorii sportów wirtualnych do wspomnianej kwoty. Zakłady muszą zostać rozliczone w ciągu jednej doby, a z promocji można skorzystać raz. Bonusem należy obrócić trzykrotnie po kursie 1.91 lub wyższym na wygranych kuponach, a zdarzenia na kuponach objętych promocją powinny mieć minimalny kurs 1.90. 

STS proponuje także cashback na pierwszy zakład w kategorii Betgames. Zwrot wyniesie maksymalnie do 20 zł, a zdarzenia na kuponie powinny mieć kurs minimalny 1.90. Bonusem nie trzeba obracać.

Fortuna – kod promocyjny Mundial 2022

W przypadku Fortuny kod promocyjny na Mistrzostwa Świata, podczas rejestracji TUTAJ, ma treść MECZYKI. Bonusy na start mają łączną wartość 830 zł. 

Bonus FortunaWartość bonusu
Darmowy zakład (freebet) 30 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback)600 PLN
Bonus od drugiego depozytu200 PLN

Wszystkie trzy bonusy powitalne uwolnimy wpisując kod promocyjny. Mistrzostwa Świata można typować przy ich użyciu. Darmowy zakład o wartości 30 zł można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty sportowej bukmachera. Wystarczy zagrać jeden lub kilka kuponów za łączną wartość bonusu, wygraną nie trzeba dodatkowo obracać.

Fortuna kod promocyjny

Cashback dostępny jest na pierwszy kupon w historii konta. W przypadku porażki bukmacher zwróci do 600 zł, a bonusem należy obrócić jeden raz po dowolnym kursie. Również dowolny jest kurs samego zakładu bez ryzyka. 

Ostatni bonus powitalny w Fortunie to premia od drugiej wpłaty na konto depozytowe do 200 zł. Bonus należy uwolnić w określonym czasie. Na akceptację gracz ma trzy dni od założenia konta, następnie jest pięć dni na dokonanie drugiej wpłaty i 14 dni na wykonanie obrotu: najpierw kwotą stanowiącą 80% drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 20% bonusu; następnie kwotą stanowiącą czterokrotność drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 80% bonusu. Kurs minimalny zakładów zaliczanych do obrotu to 1.80.

Superbet – kod promocyjny Katar 2022

Bukmacher Superbet również przygotował dla nowych graczy bonusy. Konto można założyć TUTAJ z kodem MECZYKI. Kod promocyjny na Mundial pozwala uzyskać bonusy w kwocie 1554 zł. 

Bonus SuperbetWartość bonusu
Darmowy zakład (freebet)35 PLN
Tydzień bez ryzyka (cashback)1300 PLN
Bonus od depozytu 200 PLN
Bonus za aplikację 20 PLN

Kod promocyjny na Katar 2022 gwarantuje m.in. darmowy zakład o wartości 35 zł, który można przeznaczyć na typowanie Mundialu. Wymagany jest jednak kurs minimalny kuponu, wynoszący 1.60 lub więcej. Bonusem nie trzeba dodatkowo obracać, wystarczy zagrać za jego wartość, czyli 35 zł. 

Superbet kod promocyjny

Drugą promocją jest cashback, który różni się jednak od typowego zakładu bez ryzyka. W tym przypadku bukmacher zwrot przyzna po pierwszym tygodniu gry, a maksymalnie można uzyskać bonus w wysokości 1300 zł. W tym przypadku wymagany będzie dwukrotny obrót po kursie 1.80 lub wyższym. 

Takie same warunki obrotu obowiązują w przypadku bonusu od depozytu. Wartość tej promocji powitalnej to maksymalnie 200 zł. Bukmacher podwaja pierwszą wpłatę, zatem wpłacając na konto 200 zł, gracz ma w sumie 400 zł na grę.

Wykorzystując kod promocyjny na Mundial w Superbet można uzyskać także bonus za aplikację mobilną. Gracz, który w ciągu tygodnia od pierwszej wpłaty pobierze aplikację i zaloguje się w niej, otrzyma 20 zł bonusu. Bonusem wystarczy obrócić jeden raz, czyli zagrać za jego wartość, po kursie 1.80 lub wyższym. 

Betclic – kod promocyjny na Mistrzostwa Świata

Dla nowych graczy dostępna jest oferta powitalna Betclic. Rejestrując się TUTAJ z kodem promocyjnym o treści MECZYKI można otrzymać bonus o wartości 200 zł. 

Bonus BetclicWartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback)200 PLN

Zakład bez ryzyka obowiązuje na pierwszy kupon zagrany po założeniu konta i dokonaniu pierwszej wpłaty. Maksymalny zwrot to 200 zł, a cashback przyznawany jest w formie darmowych zakładów. Kwotę można podzielić na wiele kuponów, a wygrana z freebetu nie wymaga obrotu. Kod promocyjny na Mistrzostwa Świata pozwala na uzyskanie bonusu o opisanej wyżej wartości. 

Betclic kod promocyjny

eWinner – kod promocyjny Mundial

Kolejnym bukmacherem z ofertą bonusową na start jest eWinner. Założyć konto można w TYM MIEJSCU, a jeśli gracz wpisze kod promocyjny na Mundial, będzie mógł otrzymać dwa bonusy powitalne. Treść kodu to MECZYKI, a całkowita wartość pakietu powitalnego wynosi 610 zł.

Bonus eWinnerWartość bonusu
Zakład bez ryzyka (cashback)110 PLN
Bonus 50% od drugiej wpłaty500 PLN

W przypadku zakładu bez ryzyka możemy uzyskać zwrot do 110 zł, jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany. Bukmacher nie określa minimalnej liczby zdarzeń czy kursu, ale zagrać trzeba za minimum 20 zł. Zwrot pomniejszony będzie o 12% obowiązującego podatku. Cashbackiem nie trzeba obracać. 

eWinner kod promocyjny

Bonus od drugiego depozytu pozwala uzyskać do 500 zł. Bukmacher przyznaje 50% wartości wpłaty, zatem maksymalny bonus zostanie przyznany przy drugim depozycie w wysokości 1000 zł. Bonus trzeba obrócić sześciokrotnie po kursie 2.50 lub wyższym.