Polska – Austria kursy. Typy na Polska – Austria na Euro (21.06)

Drugim rywalem reprezentacji Polski podczas fazy grupowej Euro 2024 będzie Austria. Kto jest faworytem w kursach bukmacherów? Sprawdźcie nasze typy na Polska – Austria w bukmacherskiej zapowiedzi dzisiejszego starcia (21.06.2024 o godzinie 18:00).

Polska – Austria kursy bukmacherskie na mecz (21.06)

Sprawdzamy kursy na Polska – Austria od bukmachera STS. Z typowania analityków wynika, że będziemy świadkami zaciętego boju o komplet punktów.

Nieco bliżsi wygranej według bukmacherów są Austriacy (kurs 2.05), natomiast ani remis (kurs 3.50), ani zwycięstwo Polaków (kurs 3.90) nie będzie żadną sensacją. 

Polska wygrakurs 3.90 w STS
Remiskurs 3.70 w Superbet
Austria wygrakurs 2.10 w Fortunie

Kursy bukmacherskie Polska – Austria z dnia 21.06.2024. Oferta kursowa mogą ulec zmianie.

Polska - Austria kursy bukmacherskie w STS

Na ile prawdopodobne są rozmaite scenariusze w trakcie tego meczu? Patrząc na kursy bukmacherskie na Polska – Austria, wygląda to następująco:

 • 29% na wygraną Polski
 • 30% na remis
 • 41% wygraną Austrii

Polska – Austria typy z kursem 150.0 w STS

Znakomita informacja z perspektywy polskich typerów jest taka, że typy na Polska – Austria możecie obstawić po specjalnym kursie 150.0. Taką możliwość daje Wam rejestracja konta z kodem promocyjnym BET300. Dzięki niej możecie odebrać 300 PLN ekstra bonusu za 2 PLN postawione na to, że Polska nie przegra z Austrią.

Jak wziąć udział w akcji?

 1. Załóż nowe konto gracza w STS z kodem BET300
 2. W formularzu rejestracyjnym zaakceptuj zgody marketingowe
 3. Wpłać pierwszy depozyt na min. 50 PLN
 4. Wytypuj kupon SOLO lub AKO za min. 2 PLN i umieść na nim zakład na to, że Polska nie przegra z Austrią (zakład „Mecz” i typ „1X”)
 5. Jeśli cały kupon będzie trafiony, to otrzymasz 300 PLN bonusu (obrót: 2x po kursie 1.91 na wygranych kuponach)

Polska – Austria typy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na Polska – Austria dają szerokie pole do wyboru typów na ten mecz. Z oferty czołowych bukmacherów wybraliśmy kilka propozycji.

 • Polska nie przegra – kurs 1.80 (STS)

Na naszym kuponie typujemy, że Polacy podtrzymają dobrą passę ze starć przeciwko Austriakom i nie przegrają tego spotkania. Będzie to równoznaczne z przedłużeniem naszych szans na awans z grupy nawet przy ewentualnej porażce z Holandią na inaugurację Euro 2024. Biało-Czerwoni potrafią grać przeciwko Austriakom, po raz ostatni przegraliśmy z nimi w 1993 roku w meczu towarzyskim, a o punkty nie polegliśmy nigdy. 

 • Obie drużyny strzelą gola – kurs 1.80 (Superbet)

Zarówno Polacy, jak i Austriacy mają kim postraszyć w ofensywie. Dla obu drużyn będzie to też mecz niezwykle istotny w kontekście walki o ewentualny awans z grupy do dalszej fazy. Zakładamy zatem, że w tym spotkaniu kilka goli może paść. I to z obu stron, a tego rodzaju typ w Superberbecie obstawimy po kursie 1.80.

Polska – Austria zakłady bukmacherskie: co można typować?

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że oferta bukmacherów na Polska – Austria ograniczy się wyłącznie do rynków 1X2. Poza triumfatorem meczu typować będzie można kilkaset rozmaitych scenariuszy, dotyczących zarówno samego meczu, jak i poszczególnych drużyn oraz zawodników. 

 • Kto wygra (1X2)
 • Wynik do przerwy
 • Podwójna szansa (1X/X2)
 • Obie drużyny strzelą
 • Strzelec gola
 • Liczba goli (Powyżej/Poniżej)
 • Rzuty rożne (Powyżej/Poniżej)
 • Pierwszy gol w meczu
 • Połowa z większą liczbą goli
 • Dokładny wynik
 • Handicapy
 • Zakład bez remisu
 • Liczba bramek obu drużyn
 • Wynik do przerwy/Wynik na koniec meczu
 • Liczba celnych strzałów Polski/Austrii
 • Liczba kartek (Powyżej/Poniżej)

Polska – Austria: historia rywalizacji

Pierwsze nasze starcie z Austriakami miało miejsce w 1934 roku. Od tamtej pory mierzyliśmy się 10-krotnie. Bilans tych meczów korzystniejszy jest dla reprezentacji Polski. Co więcej, Polska nigdy nie przegrała z Austrią w meczu o stawkę.

 • Polska – Austria: 5 wygranych Polski, 2 remisy, 3 wygrane Austrii
 • Polska – Austria bilans bramek: 19-17

Polska – Austria kto wygra?

Zdaniem bukmacherów faworytami meczu Polska – Austria są piłkarze reprezentacji Austrii. Może to być nieco zaskakujące, bowiem Austria nigdy nie wygrała z Polską w meczu o stawkę. Również najmłodsza historia meczów bezpośrednich obu ekip przemawia na korzyść „Biało-Czerwonych”.

Wystawione na mecz Polska – Austria kursy można jednak odczytywać jako wyznacznik tego, co obie drużyny prezentowały w eliminacjach. Austriacy zaprezentowali się w nich z dobrej strony, natomiast Polacy rozczarowali grając w dość słabej grupie i musieli walczyć o awans na Euro 2024 w barażach.

Kwestia wyniku tego meczu pozostaje zatem sprawą otwartą, choć lekkie wskazanie analityków stawia w roli faworyta Austrię.

Polska – Austria na Euro 2024: informacje o meczu

Mecz Polski z Austriakami będzie naszym drugim występem na niemieckich boiskach. Takie spotkanie odbędzie się w piątek 21 czerwca na Stadionie Olimpijskim w Berlinie, a pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 15:00. 

Od tego spotkania dzieli nas ciągle sporo czasu, dlatego nie może dziwić fakt, że oferta kursowa oraz Polska – Austria zakłady bukmacherskie dostępne są na ten moment w bardzo ograniczonym zakresie, ale obstawimy je m.in. w STS. Rejestrując się w STS z kodem bonusowym BET300 można obstawić, że „Biało-Czerwoni” nie przegrają tego starcia po kursie 150.0. 

FAQ

Kto wygra mecz Polska – Austria?

Analitycy bukmachera STS są zdania, że nieco bliżej zwycięstwa powinni być Austriacy. Ostatnie pojedynki bezpośrednie przemawiają jednak na naszą korzyść, dlatego Polacy nie powinni być bez szans. 

Jakie są typy bukmacherskie na Polska – Austria?

Kurs na wygraną Polaków u bukmachera STS wynosi 3.90. Nieco niższy jest kurs na remis, który wynosi 3.50. Zwycięstwo Austrii możemy wytypować po przeliczniku 2.05.