Betway rejestracja – jak najlepiej założyć konto w Betway?

Oferta powitalna Betway - należy podać kod promocyjny Betway przy rejestracji
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Korzystanie z oferty Betway jest możliwe po wcześniejszej rejestracji. Jak wygląda zakładanie konta w Betway? Rejestracja nie powinna różnić się od tej, która obowiązuje u innych bukmacherów. Opisujemy jak może wyglądać w Betway rejestracja konta. Z tekstu dowiecie się także jakie bonusy Betway proponuje nowym graczom na start.

Betway rejestracja konta

Bukmacher wchodząc na polski rynek będzie mógł legalnie przyjmować zakłady bukmacherskie. Skorzystanie z oferty Betway wymaga założenia konta w serwisie internetowym. Proces ten nie jest skomplikowany i wygląda bardzo podobnie dla każdego bukmachera. W przypadku Betway rejestracja powinna odbywać się w kilku krokach, które opisujemy poniżej.

Rejestracja Betway – podstawowe dane

Na samym początku bukmacher może wymagać podania podstawowych informacji, takich jak login i hasło. Dodatkowo gracz powinien uzupełnić adres e-mail, na który przyjdzie wiadomość aktywująca konto. 

Rejestracja Betway – dane szczegółowe

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych szczegółowych. Należą do nich imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL czy numer telefonu komórkowego. Są to dane niezbędne do weryfikacji wieku (+18) i tożsamości gracza, stąd bukmacher ma prawo o nie prosić. 

Ponadto już po zakończeniu rejestracji gracz będzie proszony o zeskanowanie swojego dowodu osobistego, aby sprawdzić zgodność podanych informacji z tymi, które znajdują się na indywidualnym dokumencie. Dopiero taka weryfikacja zakończy i w pełni aktywuje konto w Betway. Rejestracja przed zatwierdzeniem skanu dowodu osobistego, pozwala założyć jedynie konto tymczasowe, o którym napiszemy nieco dalej.

Rejestracja Betway – logowanie 

Kiedy rejestracja w Betway się zakończy, pozostaje już tylko się zalogować. To można uczynić za pomocą wprowadzonego wcześniej loginu i hasła. Czasem stałe konto gracza nie zostanie aktywowane od razu. Weryfikacja danych wymaga bowiem sprawdzenia. Jednak już wcześniej można zalogować się do serwisu bukmachera i zapoznać z jego działaniem, czy skorzystać z części funkcjonalności. 

Betway rejestracja z bonusem powitalnym

Dla nowych graczy bukmachera Betway rejestracja jest szansą, aby uzyskać pakiet bonusów powitalnych. Jak w tym przypadku wygląda proces zakładania konta? W znacznej większości nie różni się od schematu opisanego wyżej.

Główną, a właściwie jedyną różnicą, jest wpisanie podczas rejestracji kodu bonusowego. I tu również trzeba zaznaczyć, że nie zawsze jest on wymagany. Po prostu wielu bukmacherów aktywuje bonusy powitalne właśnie za pomocą kodu, inni natomiast go nie wymagają. Czy w Betway rejestracja z kodem bonusowym będzie konieczna? Tego na razie nie wiemy, ale poinformujemy o tym.

Wspomniany wyżej kod zazwyczaj wpisuje się w trakcie rejestracji, w odpowiednie okno, które znajduje się na pierwszym bądź drugim etapie zakładania konta. Jakie bonusy powitalne może przynieść rejestracja u bukmachera Betway?

Najpopularniejsze bonusy na start to:

  • Darmowy zakład bez depozytu
  • Zakład bez ryzyka
  • Bonus od depozytu

Darmowy zakład (freebet) pozwala zawierać zakłady nawet bez wpłaty własnych środków. Zakład bez ryzyka (cashback), to swego rodzaju “ubezpieczenie” kuponu na wypadek przegranej. Wówczas określona stawka wraca na konto gracza. Z kolei bonus od depozytu to nic innego, jak dołożenie przez bukmachera kwoty będącej podwojeniem lub połową wpłaty gracza. W każdym przypadku bukmacher określa maksymalną wartość bonusu.

Jakie bonusy dokładnie zaoferuje dla nowych graczy Betway? Rejestracja z kodem jest konieczna, aby aktywować promocje? Nie znamy jeszcze odpowiedzi na te pytania, ale napiszemy gdy tylko te fakty będą ujawnione.

Betway rejestracja – konto stałe i tymczasowe

Rejestracja w Betway może oznaczać założenie konta stałego lub tymczasowego. Czym różnią się od siebie? Wyjaśniamy. 

Konto tymczasowe aktywuje się w serwisie bukmachera po wpisaniu wymaganych danych, jeszcze przed weryfikacją konta. Taka forma umożliwia np. skorzystanie z oferty bukmachera, przeglądanie treści w serwisie itp. Być może konto tymczasowe dostępne będzie również w Betway. Rejestracja do jego utworzenia jest potrzebna, natomiast takie konto aktywuje się niezwłocznie po jej zakończeniu. Nie trzeba czekać na sprawdzenie np. skanu dowodu osobistego.

Konto stałe uruchamiane jest dopiero po pełnej weryfikacji danych osobowych. W tym przypadku wymaga się skanu dowodu osobistego, lub innego dokumentu tożsamości, który bukmacher musi zweryfikować. Proces ten trwa nieco dłużej, jednak tylko aktywowanie konta stałego pozwala w pełni korzystać z oferty. 

Jakie różnice niosą ze sobą oba konta? W Betway rejestracja konta tymczasowego może dać dostęp do oferty serwisu, pozwolić na zawieranie zakładów itp. Niedostępne będą najprawdopodobniej wypłaty z konta gracza. Część bukmacherów nie pozwala także korzystać z bonusów przed pełną weryfikacją danych. Atutem jest to, że podstawowe funkcje dostępne są od razu po zakończeniu rejestracji.

Z kolei konto stałe pozwala korzystać ze wszystkich opcji bez ograniczeń. Można wpłacać i wypłacać środki na konto, aktywować bonusy i promocje. Jednak aby konto stałe działało potrzebna jest weryfikacja dokumentów, a to może potrwać o czym wspomnieliśmy już wyżej.

Rejestracja w Betway koniec końców będzie wymagała potwierdzenia tożsamości. Zazwyczaj bukmacherzy określają maksymalny czas, na przekształcenie konta tymczasowego w stałe. 

Czy rejestracja Betway jest bezpieczna?

W Betway rejestracja nie powinna budzić obaw, bowiem bukmacher legalnie może działać w Polsce. To oznacza, że gra w Betway nie wiąże się z łamaniem prawa a co za tym idzie konsekwencjami dla użytkowników i graczy.

Należy pamiętać, że konto u bukmachera należy zakładać wyłącznie za pośrednictwem jego kanałów: strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Tylko w ten sposób mamy pewność, że nasze dane nie trafią w nieodpowiednie ręce.

Betway rejestracja – bonusy dla wszystkich graczy

Przygotowane dla nowych użytkowników bonusy, to nie wszystkie promocje bukmacherskie dostępne dla graczy. Bukmacherzy w swojej ofercie mają także stałe lub cykliczne propozycje bonusów, z których korzystać mogą wszyscy. 

Rejestracja w Betway również pozwoli na skorzystanie z promocji dla wszystkich. Jakie to będą bonusy? W tym momencie bukmacher nie udostępnił jeszcze pełnej oferty, stąd trudno to przewidzieć. Można jednak przypuszczać, że będą to propozycje znane już od innych bukmacherów. Oczywiście Betway będzie miał prawo wymyślić własny regulamin, stawki czy warunki obrotu bonusami.

Przykładowe bonusy dla wszystkich graczy:

  • Wyższe kursy na kupony wielokrotne
  • Bonus za pobranie i/lub wpłatę w aplikacji
  • Darmowe zakłady na konkretne zdarzenia
  • Cashback na konkretne zdarzenia
  • Gra bez podatku

Wspomniane wyżej możliwości bonusów często pojawiają się w ofertach bukmacherów. Czy Betway skorzysta z takich promocji? Czas pokaże.

Dodaj komentarz