Betway rejestracja – jak najlepiej założyć konto w Betway?

Jak zarejestrować konto w Betway?
Aktualnie kod promocyjny jest nieaktywny

Korzystanie z oferty Betway jest możliwe po wcześniejszej rejestracji. Jak wygląda zakładanie konta u bukmachera? W Betway rejestracja nie różni się od tej, która obowiązuje u innych bukmacherów. Opisujemy cały proces w tym artykule. Z tekstu dowiecie się także jak wygląda oferta dla graczy.

WAŻNE: Betway od dnia 15.01.2024 zawiesza swoją działalność w Polsce. Bukmacher planuje wprowadzić zmiany na stronie i wrócić z ulepszonym produktem na rynek. O dacie ponownego startu poinformujemy w tym tekście.

Betway rejestracja konta

Jak wygląda krok po kroku rejestracja w Betway? Gracze mogą założyć konto na stronie bukmachera. Następnie należy kliknąć w przycisk „Zarejestruj”, aby otworzyć formularz. W kolejnych punktach opisujemy, co dokładnie należy wpisać, aby w Betway rejestracja zakończyła się sukcesem.

Betway rejestracja – dane osobowe

Po otwarciu formularza rejestracyjnego będziemy musieli wypełnić dane, które znajdują się w trzech kolumnach. Pierwsza z nich odpowiada za dane osobowe. Choć Betway to nadal nowy bukmacher na polskim rynku, to wymagane przez niego informacje w tej rubryce nie różnią się danych, jakie wpisać należy u każdego z legalnych bukmacherów:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Numer telefonu
 • PESEL
 • Obywatelstwo
 • Kraj urodzenia
 • Data urodzenia
 • Waluta
Betway rejestracja - dane osobowe

Betway rejestracja – dane adresowe i logowania

W kolejnym kroku należy podać dane adresowe, a także informacje pozwalające zalogować się do konta, po ukończeniu rejestracji w Betway. To również standardowy wymóg u każdego bukmachera. Jakie informacje trzeba uzupełnić w przypadku tej kolumny? Są to:

 • Ulica
 • Miasto
 • Województwo
 • Kod pocztowy
 • Płeć
 • Nazwa użytkownika
 • Hasło
Betway rejestracja - dane adresowe

Betway rejestracja – zgody marketingowe i oświadczenia

Ostatnim krokiem przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego jest potwierdzenie, że wpisane przez nas dane są zgodne z prawdą. Przy okazji możemy również zaznaczyć zgody marketingowe, aby na bieżąco otrzymywać informacje o bonusach i promocjach, które przygotował Betway.

Betway rejestracja - oświadczenia

Warto pamiętać, że po kliknięciu w przycisk „Zarejestruj się” nie będzie już możliwości cofnięcia się do formularza rejestracyjnego. Ostatnim krokiem, aby w Betway rejestracja była pełna, jest zweryfikowanie danych. W tym celu należy przesłać skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem. 

Betway rejestracja z kodem promocyjnym

Wielu bukmacherów podczas rejestracji pozwala uzyskać powitalne bonusy, za wpisane dostępnego kodu. Czy w Betway kod promocyjny jest obecnie dostępny? W tym momencie nie, ale może to zmienić się w przyszłości.

Wspomniany wyżej kod zazwyczaj wpisuje się w trakcie rejestracji, w odpowiednie okno, które znajduje się na pierwszym bądź drugim etapie zakładania konta. Jakie bonusy powitalne może przynieść rejestracja u bukmachera z kodem promocyjnym?

Najpopularniejsze bonusy na start to:

 • Darmowy zakład bez depozytu
 • Zakład bez ryzyka
 • Bonus od depozytu

Darmowy zakład (freebet) pozwala zawierać zakłady nawet bez wpłaty własnych środków. Zakład bez ryzyka (cashback), to swego rodzaju “ubezpieczenie” kuponu na wypadek przegranej. Wówczas określona stawka wraca na konto gracza. Z kolei bonus od depozytu to nic innego, jak dołożenie przez bukmachera kwoty będącej podwojeniem lub połową wpłaty gracza. W każdym przypadku bukmacher określa maksymalną wartość bonusu.

W tym momencie rejestracja w Betway z kodem nie jest możliwa, o czym już wspomnieliśmy na początku, ale jeśli się to zmieni na pewno poinformujemy o tym fakcie.

Betway rejestracja – konto stałe i tymczasowe

Rejestrację w Betway może podzielić na dwa etapy: założenie konta stałego i tymczasowego. Czym różnią się od siebie? Wyjaśniamy. 

Konto tymczasowe aktywuje się w serwisie bukmachera po wpisaniu wymaganych danych, jeszcze przed weryfikacją konta. Taka forma umożliwia np. skorzystanie z oferty bukmachera, przeglądanie treści w serwisie itp. Rejestracja do jego utworzenia jest potrzebna, natomiast takie konto aktywuje się niezwłocznie po jej zakończeniu. Nie trzeba czekać na sprawdzenie np. skanu dowodu osobistego.

Konto stałe uruchamiane jest dopiero po pełnej weryfikacji danych osobowych. W tym przypadku wymaga się skanu dowodu osobistego, lub innego dokumentu tożsamości, który bukmacher musi zweryfikować. Proces ten trwa nieco dłużej, jednak tylko aktywowanie konta stałego pozwala w pełni korzystać z oferty. 

Jakie różnice niosą ze sobą oba konta? W Betway rejestracja konta tymczasowegodaje dostęp do oferty serwisu, pozwola na zawieranie zakładów itp. Niedostępne są natomiast wypłaty z konta gracza. Część bukmacherów nie pozwala także korzystać z bonusów przed pełną weryfikacją danych. Atutem jest to, że podstawowe funkcje dostępne są od razu po zakończeniu rejestracji.

Z kolei konto stałe pozwala korzystać ze wszystkich opcji bez ograniczeń. Można wpłacać i wypłacać środki na konto, aktywować bonusy i promocje. Jednak aby konto stałe działało potrzebna jest weryfikacja dokumentów, a to może potrwać o czym wspomnieliśmy już wyżej.

Rejestracja w Betway koniec końców będzie wymagała potwierdzenia tożsamości. Zazwyczaj bukmacherzy określają maksymalny czas, na przekształcenie konta tymczasowego w stałe. 

Czy rejestracja Betway jest bezpieczna?

W Betway rejestracja nie powinna budzić obaw, bowiem bukmacher legalnie może działać w Polsce. To oznacza, że gra w Betway nie wiąże się z łamaniem prawa a co za tym idzie konsekwencjami dla użytkowników i graczy.

Należy pamiętać, że konto u bukmachera należy zakładać wyłącznie za pośrednictwem jego kanałów: strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Tylko w ten sposób mamy pewność, że nasze dane nie trafią w nieodpowiednie ręce. W przypadku Betway bukmacher polska wersję strony przygotował już jakiś czas temu.

Betway rejestracja – bonusy dla wszystkich graczy

Przygotowane dla nowych użytkowników bonusy, to nie wszystkie promocje bukmacherskie dostępne dla graczy. Bukmacherzy w swojej ofercie mają także stałe lub cykliczne propozycje bonusów, z których korzystać mogą wszyscy. 

Rejestracja w Betway w przyszłości również pozwoli na skorzystanie z promocji dla wszystkich. Jakie to będą bonusy? W tym momencie bukmacher nie udostępnił jeszcze pełnej oferty, stąd trudno to przewidzieć. Można jednak przypuszczać, że będą to propozycje znane już od innych bukmacherów. Oczywiście Betway będzie miał prawo wymyślić własny regulamin, stawki czy warunki obrotu bonusami.

Przykładowe bonusy dla wszystkich graczy:

 • Wyższe kursy na kupony wielokrotne
 • Bonus za pobranie i/lub wpłatę w aplikacji
 • Darmowe zakłady na konkretne zdarzenia
 • Cashback na konkretne zdarzenia
 • Gra bez podatku

Wspomniane wyżej możliwości bonusów często pojawiają się w ofertach bukmacherów. Czy Betway skorzysta z takich promocji? Czas pokaże.