FAME MMA obstawianie | zakłady bukmacherskie na FAME MMA

Wśród najpopularniejszych federacji organizujących walki freakfighterów jest niewątpliwie Fame MMA. Zakłady bukmacherskie ze względu na zainteresowanie szerokiego grona kibiców również zdecydowały się wprowadzić je do oferty dla typerów. Gdzie możliwe jest obstawianie Fame MMA? Przyjrzeliśmy się bliżej wszystkim bukmacherom, którzy organizują zakłady na Fame MMA. Gdzie obstawiać Fame MMA? Zapraszamy do lektury.

Fame MMA zakłady bukmacherskie

Na początku warto przyjrzeć się temu, co w ogóle można obstawiać na Fame MMA. Zakłady dotyczą wielu różnych rynków zdarzeń. W końcu typowanie walk to nie tylko wskazanie zwycięzcy pojedynku. Nie inaczej jest podczas Fame MMA – bukmacherzy oferują szereg możliwości na tym polu. Jakie typy możesz więc postawić, a także które firmy bukmacherskie oferują zakłady na Fame MMA? Obstawianie wydarzeń tej federacji dostępne jest wyłącznie u jednego, legalnego polskiego bukmachera.

Zanim jednak przejdziemy do konkretów, warto przyjrzeć się samej organizacji Fame MMA. Tak jak wspominaliśmy na początku, Fame MMA to walki tzw. freakfighterów, czyli głównie różnej maści celebrytów, na zasadach mieszanych sztuk walki. Odbywają się one zatem w oktagonie, a naprzeciw siebie stają zwykle influencerzy, youtuberzy, tiktokerzy czy nawet raperzy.  

Fame MMA gdzie obstawiać?

Jak wygląda kwestia tego, gdzie można obstawiać Fame MMA? Tak jak podaliśmy wyżej, możliwe jest to tylko u jednego bukmachera. Wynika to z faktu, że federacja podpisuje umowę na wyłączność z daną firmą bukmacherską. Nie jest to nic nowego – wiele organizacji sportów walki postępuje w taki sam sposób. Zatem jak wygląda kwestia oferty na Fame MMA? Zakłady bukmacherskie dostępne na walki freakfighterów są jedynie w Betclicu – legalnym źródle z licencją na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce.

Betclic – obstawianie Fame MMA

Oferta Betclica na obstawianie Fame MMA jest mocno rozbudowana. Możesz więc spodziewać się szeregu promocji stworzonych specjalnie pod Fame MMA. Ponadto jeżeli założysz konto wraz z kodem promocyjnym o treści MECZYKI otrzymasz dostęp do bonusu powitalnego w postaci cashbacku.

Link do rejestracji tutaj.

Czego więc można spodziewać się po zakładach na FAME MMA w Betclicu?

Od razu po ogłoszeniu przez federację karty walk, bukmacher tworzy ofertę kursową na każdy pojedynek. Kursy oczywiście są ostentacyjne – często bowiem na galach Fame MMA występują debiutanci, więc na początku trudno jest oszacować kto będzie faworytem. Oczywiście im bliżej gali, tym więcej wiadomo o fighterach. Wtedy też oferta na obstawianie Fame MMA staje się bardziej rozbudowana. Poza wskazaniem zwycięzcy można już wnosić zakłady na liczbę rund czy sposób wygranej. A czego jeszcze można spodziewać się po Betclicu? Przyjrzeliśmy się bliżej jego ofercie, a także temu, jakie promocje posiada dla nowych i stałych użytkowników.

Oferta w Betclic

Poza zakładami na Fame MMA, Betclic oferuje także obstawianie innych dyscyplin sportowych, e-sportowych, a także gier karcianych. Wśród nich znajdziemy te najpopularniejsze, jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, ale i bardziej niszowe dyscypliny – snooker, szachy oraz krykiet. Do tego dochodzą e-sporty: tam króluje Counter Strike, League of Legends oraz Dota 2. Wnosić można oczywiście zakłady przedmeczowe, live oraz długoterminowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Promocje bukmachera Betclic

Betclic jest jednym z bukmacherów posiadających ofertę powitalną dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Cashback do 200 zł na start

Każdy nowy gracz, który skorzysta z kodu promocyjnego o treści MECZYKI, może liczyć na cashback, maksymalnie do 550 zł. Zatem nawet w przypadku przegrania pierwszego zakładu, Betclic odda Ci w formie bonusu postawioną kwotę (odejmując 12% podatku, co wynika z ustawy hazardowej). Aby wypłacić przyznany bonus należy dokonać ośmiokrotnego obrotu otrzymanymi środkami. Kurs całkowity każdego z zakładów musi wynieść minimum 2.00. Taki zakład bez ryzyka można zatem 

wykorzystać chociażby na obstawianie Fame MMA.

Fame MMA Betclic

Multi+

Dla stałych użytkowników, którzy zainteresowani są zakładami AKO, bukmacher przygotował ofertę o nazwie Multi+. Jak to działa? Im więcej typów znajdzie się na kuponie, tym wyższy dodatek będzie doliczony do podstawowej kwoty. Dzięki temu można otrzymać nawet +50% do ewentualnej wygranej z zakładu. Promocja rozpoczyna się od 5 zdarzeń, kiedy to dodatkowy zysk wynosi 6%. A każde kolejne spotkanie to szansa na wyższą wygraną. Przy 10 zdarzeniach to +30%, a przy 14 i więcej, +50%.

Piłkarski Jackpot

Kolejną promocją dla typerów jest tak zwany “Piłkarski Poker”, w którym bukmacher proponuje pulę nagród za poprawne wytypowanie całej kolejki jednej z najpopularniejszych piłkarskich lig. Najczęściej Betclic wymaga wskazania wyników polskiej Ekstraklasy, niemieckiej Bundesligi czy angielskie Premier League. W przypadku trafienia wszystkich meczów, poza wygraną z kuponu, otrzymujesz daną kwotę z puli bonusowej wynoszącej 20 tys. zł. W zależności od tego, ile osób poprawnie wskaże wyniki, na tyle jest ona dzielona. 

Boost

Ostatnią ze stałych promocji jest Boost. To nic innego jak podwyższenie kursu na najciekawsze wydarzenia danego dnia. Najczęściej dotyczą meczów piłkarskich, bądź występów polskich zawodników w turniejach tenisowych. Maksymalna kwota, którą można postawić na zakład w ramach Boost, wynosi 25 zł.

Fame MMA obstawianie

A jak wygląda typowanie Fame MMA. Zakłady bukmacherskie w Polsce od samego początku istnienia Fame MMA weszły we współpracę z włodarzami federacji. Niemalże każdy bukmacher, który oferował pojedynki freakfighterów, był zarazem sponsorem gali, dzięki czemu posiadał ofertę obstawiania Fame MMA na wyłączność. Przez lata przewinęło się więc kilka firm. Kto aktualnie może przyjmować zakłady na Fame MMA? Tego dowiesz się w dalszej części artykułu.

Jeżeli chodzi o samo obstawianie Fame MMA, to tak jak wspominaliśmy – możliwości jest sporo. Typerzy mogą wybierać spośród kilku opcji. Co wchodzi w ofertę każdego kolejnego Fame MMA? Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym rynkom zdarzeń.

Fame MMA Betclic

Zwycięzca walki

Najbardziej popularnym zdarzeniem dotyczącym chyba każdej dyscypliny dostępnej u bukmacherów jest wskazanie wygranego pojedynku. W przypadku sportów walki, a więc również Fame MMA zakłady SOLO na zwycięzcę danej walki to 50% szans na wygraną. W końcu należy wytypować jednego z dwóch walczących. 

Liczba rund

Walki w Fame MMA zwykle zakontraktowane są na trzy rundy, gdzie mężczyźni walczą po trzy minuty, a kobiety po dwie. Obstawiając kupon zawierający zdarzenia na Fame MMA można więc wytypować w której rundzie zostanie zakończony pojedynek lub ile rund w danym starciu się odbędzie (zwykle chodzi o typ mniej/więcej niż 1.5/2.5 rundy).

Sposób wygranej 

Największe możliwości podczas obstawiania Fame MMA dają zakłady dotyczące sposobu wygrania pojedynku. Zawodnicy mogą bowiem wygrać przez KO, a więc nokaut, TKO, czyli nokaut techniczny, poddanie lub na punkty. Każda z tych możliwości widnieje w ofercie bukmacherskiej na Fame MMA. 

Fame MMA zakłady bukmacherskie

Podsumowując: jeśli interesujesz się Fame MMA, zakłady bukmacherskie z pełną ofertą znajdziesz jedynie w Betclicu. Betclic we współpracy z Fame MMA na każdą galę przygotowuje wspomniane już Boosty, a typując wszystkie walki możesz liczyć na wyższe wygrane dzięki Multi+.

Fame MMA Betclic

Warto również pamiętać o tym, aby rejestrując konto w Betclicu, skorzystać z kodu promocyjnego MECZYKI. Jeżeli wpiszesz go podczas zakładania profilu gracza, otrzymasz bonusy oraz promocje – również podczas obstawiania Fame MMA.

Data publikacji: 3 września 2021 @ 09:33

Dodaj komentarz