Bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 | Bonusy Mundial 2022

Najważniejszą sportową imprezą w 2022 roku będą piłkarskie Mistrzostwa Świata. Bonusy bukmacherskie na obstawianie meczów turnieju są dostępne u legalnych bukmacherów. Na jakie promocje mogą liczyć gracze? U których bukmacherów bonusy są dostępne i jak je uzyskać? O tym wszystkim piszemy w poniższym tekście. Zapraszamy do lektury.  

Bonusy na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Bonusy bukmacherskie na Mundial 2022 dostępne są u czołowych bukmacherów. Aby aktywować promocje powitalne, potrzebne będzie konto gracza. Zarejestrować można się poprzez linki podane w tabeli poniżej.

BukmacherWartość bonusuSprawdź bonus
STS1640 PLNSPRAWDŹ
Fortuna830 PLNSPRAWDŹ
Superbet1555 PLNSPRAWDŹ
Betclic200 PLNSPRAWDŹ
Totalbet5239 PLNSPRAWDŹ

Wspomniane w tabeli bonusy bukmacherskie Katar 2022 dostępne są po rejestracji z naszymi kodami bonusowymi. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie.

Jakie bonusy na Katar 2022 oferują bukmacherzy?

W tabeli wyżej pokazaliśmy całkowitą wartość bonusów powitalnych u bukmacherów. Jednak bonusy bukmacherskie na Mundial to nie tylko promocje na start. Te szczegółowo opiszemy w dalszej części tekstu, a póki co przyjrzyjmy się temu, w jakiej formie bukmacherzy bonusy na mistrzostwa świata mogą przyznawać. 

Wśród dostępnych ofert znajdą się z pewnością najpopularniejsze rodzaje bonusów:

 • Freebet – to po prostu darmowy zakład, który oznacza, że gracz może wytypować kupon nie angażując w to własnych środków;
 • Cashback – bezpieczny zakład, który pozwala odzyskać określoną stawkę kuponu, gdy ten okaże się przegrany;
 • Bonus od depozytu – w tym przypadku gracze otrzymują określoną premię za wpłatę środków na konto depozytowe.

Poza promocjami podstawowymi, bonusy bukmacherskie na Katar 2022 mogą przybierać także inną formę, m.in.:

 • Gra bez podatku – w Polsce obowiązuje 12% podatku od gier, ale bukmacher w ramach promocji może wziąć tą stawkę na siebie przy okazji typowania mundialu;
 • Ranking typerów – bukmacherzy mogą organizować specjalne konkursy z nagrodami dla najlepszych typerów na Mundial. Bonusy bukmacherskie z tego powodu mogą być przyznawane w różny sposób: od freebetów na obstawianie, po premie finansowe.

O tym jak dokładnie wyglądać będą bonusy na Mistrzostwa Świata bukmacherzy zdecydują, gdy turniej będzie się zbliżał. Stopniowo promocje powinny pojawiać się w ofercie legalnych, polskich bukmacherów. 

Mundial 2022 bonusy bukmacherskie – bonusy na Katar 2022

W tym momencie trudno jeszcze mówić o tym, jak bonusy bukmacherskie na Mundial się prezentują. Bukmacherzy szykują promocje dla graczy związane z typowaniem turnieju, ale póki co do samej imprezy jest jeszcze dość daleko.

Można się spodziewać, że bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata pojawią się na kilka tygodni przed samą imprezą. Mowa rzecz jasna o bonusach przygotowanych specjalnie na turniej, bowiem już teraz gracze mogą otrzymać bonusy powitalne, które także dostępne są na typowanie meczów podczas mistrzostw świata w Katarze. Jak wyglądają te promocje? Szczegółowo opisujemy je poniżej. 

Mundial 2022 bonusy bukmacherskie – bonusy powitalne 

Powitalne bonusy na Mistrzostwa Świata dostępne są po rejestracji za pomocą naszych linków i kodów bonusowych. Wszystkie promocje dostępne są dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta u danego bukmachera. 

STS – Bonusy bukmacherskie Katar 2022

Bonusy na Mistrzostwa Świata są dostępne w STS. Bukmacher jest sponsorem reprezentacji Polski i szykuje promocje także dla wszystkich graczy. Rejestrując się TUTAJ z kodem MEGABONUS można uzyskać pakiet powitalny o wartości 1640 zł. Promocje wyglądają następująco:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Cashback na BetGames 20 PLN
 • Cashback na sporty wirtualne 20 PLN
STS kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym. 

Fortuna – Bonusy bukmacherskie Mistrzostwa Świata 

Dostępne bonusy na Mundial 2022 w piłce nożnej przygotuje też bukmacher Fortuna. Konto można założyć TUTAJ z kodem MECZYKI, co pozwoli na uwolnienie bonusów o wartości 2720 zł. Pakiet powitalny składa się z bonusów:

 • Darmowy zakład (freebet) 30 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN
 • Bonus od drugiego depozytu 200 PLN
Fortuna kod promocyjny

Przyznane bonusy bukmacherskie można wykorzystać na typowanie Mundialu w Katarze. Bonusy o podanej wartości są dostępne wyłącznie z naszym kodem promocyjnym. 

Superbet – Bonusy bukmacherskie Mundial 2022

Superbet przygotował bonusy bukmacherskie na Katar 2022 dla nowych graczy, którzy założą konto TUTAJ z kodem MECZYKI. Użycie kodu uprawnia do odbioru bonusów bukmacherskich o wartości 1554 zł. Promocje na start tworzą:

 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN
Superbet kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie i można je wykorzystać na typowanie piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze.

Betclic – Bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 

Zakładając konto u bukmachera Betclic można otrzymać jeden bonus powitalny. Ten bukmacher, przy rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI udostępnia bonus na start o wartości 200 zł:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 200 PLN
Betclic kod promocyjny

Przyznany podczas rejestracji bonus bukmacherski można użyć na zakłady z kategorii piłkarskich Mistrzostw Świata 2022. 

Totalbet – Bonusy bukmacherskie na Mundial 

Totalbet jest kolejnym bukmacherem, który szykuje bonusy na Katar 2022. Rejestracja poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI pozwala uzyskać bonusy powitalne. Całkowita wartość promocji na start wynosi 5050 zł. W pakiecie powitalnym znajdują się:

 • Darmowe zakłady (freebety) 39 PLN
 • Bonus od depozytu 5000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 200 PLN
Totalbet kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Bonusy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata o podanych wartościach, są dostępne podczas rejestracji z naszym kodem promocyjnym. 

Data publikacji: 4 maja 2022 @ 13:02

Dodaj komentarz