ComeOn opinie – plusy i minusy nowego bukmachera

Bukmacher ComeOn rozpoczął działalność w Polsce w połowie września 2023 roku. Jakie opinie o ComeOn mają do tej pory gracze? Co wyróżnia tego bukmachera na tle pozostałych bukmacherów? Analizujemy to w naszym tekście o ComeOn.  

ComeOn opinie 

O bukmacherze ComeOn opinie zaczęliśmy sobie wyrabiać we wrześniu 2023 roku, bo to wtedy rozpoczął on działalność w Polsce. Nie jest to jednak debiutant na rynku zakładów wzajemnych na świecie.

ComeOn jest marką międzynarodową, która funkcjonuje m.in. w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech czy na Malcie. Ten fakt z pewnością wpływa pozytywnie na wiarygodność ComeOn w oczach graczy. 

Bukmacher dopiero co wszedł na polski rynek, więc trudno o jednoznaczne i wyraźne opinie o ComeOn. W tym tekście przeanalizujemy jednak podstawowe cechy oferty zakładów, bonusów bukmacherskich i promocji oraz pozostałych elementów, z którymi już można się zapoznać.

ComeOnInformacje o bukmacherze
Pełna nazwa spółkiCherry Online Polska Sp. z o.o.
Data startuWrzesień 2023
Bonus powitalny200 PLN
Metody płatnościBLIK, Przelewy24
Aplikacja mobilnaiOS

Na początek recenzji ComeOn analizujemy jego bonus powitalny. W wielu przypadkach informacja o promocji na start jest tym, czego gracze szukają w pierwszej kolejności. W ComeOn nowi gracze skorzystają z zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Zwrot za przegrany zakład można od razu wypłacić na konto bankowe.

Bonus w ComeOnWartość
Zakład bez ryzyka bez obrotu200 PLN

Oferta na start jest aktywna po założeniu darmowego konta w ComeOn. Skorzystanie z oferty powitalnej nie wymaga użycia kodu bonusowego przy rejestracji. Zastępuje go link rejestracyjny. Klikając w przycisk umieszczony pod pierwszą tabelą przeniesiemy się na stronę bukmachera i założymy konto.

ComeOn opinie o bonusie powitalnym

W wyrabianiu sobie opinii o ComeOn pomoże dokładne poznanie bonusu powitalnego, który dla wielu graczy jest ważnym aspektem wyboru operatora. Nic dziwnego, skoro bukmacherzy zazwyczaj właśnie ofertą powitalną promują swoją markę. W ten sposób próbują zachęcić potencjalnych klientów do założenia konta i skorzystania z bonusu na start. 

Zakład bez ryzyka do 200 zł to główna i jak na razie jedyna promocja powitalna dla nowych graczy w ComeOn. Oferta dotyczy wybranego przez nas kuponu i niekoniecznie musi być to pierwszy, który obstawimy po rejestracji.

W ramach oferty ComeOn zwraca przegrane środki do 200 PLN (pomniejszone o podatek), a samo otrzymanie środków za porażkę w środkach na konto główne jest odbierane bardzo pozytywnie. Wysokość bonusu mieści się w rynkowych granicach, a tym, co szczególnie cieszy, jest brak konieczności obrotu przed wypłatą. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wyboru, którego kuponu będzie dotyczyć promocja.

Bonus w formie zakładu bez ryzyka bez obrotu jest uznawany za najlepszą formę promocji powitalnej. W oczach wielu użytkowników skorzystanie z tej oferty jest najlepszym sposobem na zarabianie na bukmacherce.

Jeśli chodzi o warunki skorzystania z oferty, to są korzystne dla graczy. ComeOn nie ustalił ani wymogów wysokości kursów, ani liczby zdarzeń. Na użycie gry bez ryzyka mamy 7 dni od momentu aktywacji promocji na koncie. Jedynym zastrzeżeniem użytkowników może być konieczność wpłaty min. 200 PLN do wykorzystania promocji. Reszta warunków bonusu powitalnego jest bardzo korzystna z punktu widzenia użytkowników. 

Recenzja ComeOn – zalety i wady bukmachera

Jakie plusy i minusy wystawimy bukmacherowi ComeOn? Opinie, choć jesteśmy świeżo po starcie działalności w Polsce, można już wystawić. Z pewnością będą się one jeszcze zmieniać, bowiem operator cały czas pracuje nad rozwojem projektu.

Plusy bukmachera:

 • Przejrzysty bonus powitalny zawierający zwrot za przegraną w gotówce
 • Czytelna witryna
 • Solidna oferta zakładów (w tym na sporty wirtualne i gry karciane)
 • Szybkie płatności

Minusy bukmachera:

 • Brak aplikacji mobilnej dla systemu Android
 • Mała ilość promocji niezwiązanych z rejestracją
 • Przeciętna oferta na e-sport

Sprawdź również: Fortuna czy Betclic – który bukmacher jest lepszy?

Opinie ComeOn o pozostałych promocjach

Po bonusie powitalnym jest to kolejny, bardzo istotny element dla użytkowników zakładów bukmacherskich. Wielu graczy korzysta z promocji powitalnej i potrafi już nigdy nie wrócić do operatora. Dlatego tak ważna jest solidna oferta promocji dla stałych klientów, która zachęca ich do powrotu i obstawiania.

Na początek działalności w Polsce ComeOn nie postawił tego aspektu jako priorytetowego. Widać to po liczbie promocji, które świeżo po starcie ograniczają się jedynie do programu lojalnościowego. Wydaje się jednak, że kwestią czasu jest poszerzenie oferty o kolejne promocje. Co to może być? Akcje specjalne z freebetami, gra bez podatku czy zakłady bez ryzyka za zagranie określonego kuponu. To na pewno pozwoli zebrać pozytywne opinie o ComeOn wśród zarejestrowanych już graczy.

Opinie ComeOn – oferta zakładów bukmacherskich

Obstawianie jest głównym celem korzystania z usług bukmacherów, dlatego oferta zakładów bukmacherskich powinna być doskonale skrojona pod potrzeby graczy. ComeOn jest marką z międzynarodowym doświadczeniem, co powinno zaprocentować w dopasowaniu produktu do polskich użytkowników. 

Na kilka tygodni po starcie działalności oferta zakładów ComeOn składa się z wszystkich podstawowych sportów w ramach oferty przedmeczowej oraz na żywo. W zakładach przedmeczowych na Ligę Mistrzów, które zazwyczaj mają najwięcej zdarzeń dodatkowych u operatorów, ComeOn oferuje ok. 150 rozszerzeń. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się obstawienie Ekstraklasy u bukmachera, dlatego też oferta na polską ligę dorównuje liczbie zdarzeń do wspomnianej Ligi Mistrzów.

Wśród przygotowanych kategorii zakładów znalazły się też sporty wirtualne. Znajdziemy jest w zakładce „Retro Bet”. Dodatkowym smaczkiem, za który ComeOn zasługuje na pochwały, jest urozmaicenie rozgrywki poprzez skróty z realnych meczów, które możemy oglądać w trakcie typowania.

Dodatkowo gracze mogą znaleźć u bukmachera gry karciane, które w ofercie Comeon również są dostępne. Do obstawiania są:

 • blackjack
 • wojna: andar bahar
 • poker
 • wojna
Comeon opinie - gry karciane

W ofercie na esport znajdziemy jedynie zakłady na Dota 2 i League of Legends (brakuje np. CS:GO). 

Recenzja ComeOn pod kątem oferty na pewno będzie jeszcze aktualizowana. Bukmacher powinien bowiem stale poszerzać dostępność rynków i tym samym rozbudowywać dostępność zakładów w poszczególnych kategoriach.

Opinie ComeOn – strona internetowa i aplikacja

Kiedy analizujemy produkt bukmachera, to strona internetowa i aplikacja mobilna nie są raczej pierwszymi elementami, jakie bierzemy pod uwagę. Z drugiej strony nic bardziej nie przeszkadza w obstawianiu niż słaby “user experience” i nieintuicyjna strona internetowa czy aplikacja mobilna.

Bukmacher może zaproponować najkorzystniejsze bonusy i promocje, ale jeśli obstawianie będzie skomplikowane, to nawet to nie przekona graczy do typowania u danego operatora.

ComeOn opinie - strona internetowa

ComeOn opinie w tym zakresie zbierał przez lata. W końcu posiada doświadczenie z rynków międzynarodowych, dlatego w tym aspekcie wypada bardzo dobrze. Strona jest przejrzysta i czytelna, a poruszanie się po niej nie sprawia żadnych problemów. Najważniejsze elementy są dobrze wyszczególnione i proces obstawiania kuponu jest taki sam, jak u innych operatorów. Tyczy się to także strony internetowej na urządzeniu mobilnym.

W tym momencie z aplikacji skorzystają gracze posiadający urządzenia z systemem iOS. Bukmacher nie udostępnił jeszcze aplikacji mobilnej na Android, natomiast wydaje się to jednak kwestią czasu. Na ten moment jednak trudno umieszczać ComeOn wśród najlepszych aplikacji mobilnych.

Opinie ComeOn – metody płatności

Metody płatności powinny być traktowane priorytetowo przez bukmachera. Nic bardziej nie odstrasza graczy od operatorów niż długi czas oczekiwania na zaksięgowanie środków na koncie gracza lub, co gorsza, na koncie bankowym.

W ComeOn pieniądze wpłacimy przy pomocy ekspresowych wpłat za pomocą:

 • BLIK
 • Szybkich transferów bankowych
 • Kart płatniczych

Wypłaty są realizowane przez:

 • Przelewy24
 • Dotpay

W zależności od wybranej formy wypłaty pieniądze znajdą się u nas od kilkudziesięciu minut do 1-2 dni roboczych. 

W opiniach graczy ekspresowe wpłaty i wypłaty są niesamowicie istotne, a ComeOn pozwala na nie już od startu działalności w Polsce. Takie rozwiązania wpływa pozytywnie na wizerunek bukmachera wśród użytkowników i potencjalnych klientów.

Opinie ComeOn – podsumowanie

ComeOn to międzynarodowy bukmacher online funkcjonujący w Szwecji czy Wielkiej Brytanii, który działalność w Polsce rozpoczął w połowie września 2023 roku. Obstawianie zakładów w Comeon dostępne jest jedynie w internecie pod adresem: www.comeon.pl.

Oferta powitalna składa się z zakładu bez ryzyka do 200 PLN. ComeOn to legalny bukmacher działający na podstawie zezwolenia od Ministerstwa Finansów. 

Opinie o ComeOn są raczej pozytywne, chociaż trudno rzetelnie ocenić bukmachera świeżo po starcie działalności w Polsce. Z biegiem czasu operator powinien rozwijać ofertę bonusową i promocyjną oraz zakres oferty bukmacherskiej, co powinno przełożyć się pozytywnie na recenzje użytkowników.

Dodaj komentarz