Bwin kod promocyjny

Bwin kod promocyjny dla nowych graczy
Aktualnie kod bonusowy jest nieaktywny

Bukmacher Bwin to międzynarodowa marka obecna na rynku zakładów bukmacherskich. W tej chwili Bwin w Polsce nie działa, ale to może wkrótce się zmienić. Wówczas Bwin kod promocyjny pozwoli na uzyskanie bonusów powitalnych u bukmachera. Jak zdobyć Bwin kod promocyjny? Gdzie należy go wpisać? Jakie bonusy uwolni kod promocyjny Bwin? O tym wszystkim piszemy w tym artykule. 

Bwin kod promocyjny | bonus powitalny

Kod promocyjny Bwin może uprawniać do odbioru bonusów powitalnych. Czy będzie tak na pewno? O tym się przekonamy, gdy bukmacher wejdzie na polski rynek. Na ten moment nie mamy informacji kiedy to się stanie. 

Jednak już teraz można snuć pewne teorie na temat tego, jakie bonusy Bwin kod promocyjny ma szansę aktywować. Jest to kilka podstawowych promocji, które pojawiają się u różnych bukmacherów. 

Takie promocje to choćby: darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) oraz bonus od depozytu. Więcej o tych bonusach, które kod promocyjny Bwin może uwolnić, opisujemy w dalszej części tekstu.

Bwin kod promocyjny | gdzie wpisać?

Raz jeszcze należy przypomnieć, że w tym momencie bukmacher w Polsce jeszcze nie oferuje zawierania zakładów bukmacherskich. Aby to się zmieniło, najpierw potrzebne będzie uzyskanie pozwolenia z Ministerstwa Finansów. To niezbędny ruch, wymagany, aby móc legalnie świadczyć usługi bukmacherskie w naszym kraju.

Kiedy już Bwin uzyska stosowne pozwolenia, a następnie wejdzie na polski rynek, wówczas Bwin kod promocyjny może być dostępny dla nowych graczy. Taki kod można wpisać podczas rejestracji konta. Choć dziś nie jest ona jeszcze dostępna, to schemat możemy już opisać. U większości bukmacherów proces rejestracyjny jest bardzo zbliżony, stąd nie będzie on zaskoczeniem. 

Jak zatem wygląda rejestracja konta u bukmacherów? Kiedy można wpisać kod promocyjny Bwin? Przedstawimy to na podstawie jednego schematu. Różnice przy realnym procesie zakładania konta w Bwin mogą wystąpić, ale będą to raczej kosmetyczne zmiany.

Bwin kod promocyjny – zakładanie konta tymczasowego

Konto tymczasowe zakłada się zazwyczaj w dwóch lub trzech krokach. To właśnie na tym etapie będzie można wpisać kod promocyjny Bwin, o ile będzie on wymagany do aktywowania bonusów powitalnych. Jakie inne informacje są niezbędne do założenia konta w serwisie bukmacherskim? Najważniejsze z nich to:

  • Imię i nazwisko
  • Data urodzenia
  • Numer PESEL
  • Adres zamieszkania
  • Numer telefonu
  • Adres email
  • Numer konta bankowego
  • Kod promocyjny Bwin (ewentualnie)

Podczas rejestracji potrzebne jest także ustawienie hasła do konta gracza. Najważniejsze dane wymagane na samym początku rejestracji to przede wszystkim adres email i numer telefonu oraz nasze imię i nazwisko. Do weryfikacji wieku bukmacher sprawdzi podaną przez nas datę urodzenia lub numer PESEL. Podanie przedstawionych wyżej informacji pozwoli założyć konto tymczasowe, które uprawnia m.in. do zawierania zakładów bukmacherskich w serwisie internetowym. 

Bwin kod promocyjny – weryfikacja konta stałego

Ostatnim wymaganym etapem będzie weryfikacja tożsamości gracza. Jest ona niezbędna, aby z konta tymczasowego utworzyć konto stałe. Dlaczego to ważny element całej rejestracji? Przede wszystkim dlatego, że bez weryfikacji gracz nie będzie mógł wypłacać środków konta.

W niektórych przypadkach weryfikacja może być potrzebna, aby uwolnić bonusy bukmacherskie. Nawet Bwin kod promocyjny nie będzie wystarczający do aktywowania promocji, jeśli gracz nie zweryfikuje konta.

Jak to zrobić? W tym przypadku niezbędne będzie przesłanie skanu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Może być to np. dowód osobisty lub paszport. Jeśli bukmacher potwierdzi, że dane z dokumentu zgadzają się z zadeklarowanymi w formularzu rejestracyjnym, a także, że skończyliśmy 18 lat – wówczas konto stałe zostanie aktywowane. 

Bwin kod promocyjny | bonusy

Jakie są najpopularniejsze bonusy powitalne? W tym przypadku może pozwolić na ich uwolnienie Bwin kod promocyjny. Najczęściej w ofertach bukmacherów znajdują się, jeden bądź kilka, z opisanych poniżej bonusów. 

Bwin kod promocyjny na freebet

Pierwszym popularnym bonusem bukmacherskim jest freebet, czyli darmowy zakład. Oznacza on, że gracz otrzymuje od bukmachera darmowe środki na typowanie kuponów, bez konieczności używania własnych. To daje możliwość sprawdzenia, jak dany bukmacher funkcjonuje, bez konieczności złożenia depozytu, choć ten czasem bywa wymagany również przy okazji tego bonusu. Jest to indywidualna decyzja każdego bukmachera.

Środki przyznane w ramach freebetu nie są dostępne do natychmiastowej wypłaty, najpierw trzeba zagrać za wartość bonusu. W niektórych przypadkach bukmacherzy określają także dodatkowe warunki obrotu. To zależne jest od decyzji każdego bukmachera, zatem Bwin – jeśli zdecyduje się udostępnić freebet – może przygotować bonus z obrotem, lub bez niego. 

O tym jak może działać ten bonus u nowego bukmachera, a także czy Bwin kod promocyjny będzie wymagany do jego uwolnienia, dowiemy się zapewne za jakiś czas. 

Bwin kod promocyjny na cashback

Kolejnym bonusem powitalnym dla nowych graczy, którzy być może wpiszą kod promocyjny Bwin, jest zakład bez ryzyka. Ten bonus, znany także jako cashback, często pojawia się wśród promocji powitalnych. Obserwując działania Bwin w innych krajach, gdzie firma już teraz legalnie oferuje zakłady bukmacherskie, można założyć, że taki bonus otrzymać będą mogli w przyszłości polscy gracze.

Na czym polega bonus bukmacherski cashback? Pozwala on odzyskać całość lub pewien procent postawionej stawki w przypadku przegrania zakładu wytypowanego u bukmachera. Najczęściej taki bonus jest przyznawany na pierwszy kupon w historii konta gracza, ale są od tej reguły liczne odstępstwa, co można zauważyć przeglądając oferty różnych, legalnych bukmacherów.

Podobnie jak przy darmowym zakładzie, tak i tutaj gracze powinni liczyć się z ewentualnymi warunkami obrotu bonusem. Nie jest to jednak warunek konieczny. Bwin kod promocyjny może być wymagany do aktywowania tego bonusu, jeśli Bwin umieści go w ofercie na start. 

Bwin kod promocyjny na bonus od depozytu

Ostatnim bonusem, który dość często gości w ofertach powitalnych legalnych bukmacherów, jest bonus od depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, to promocja zależna od wpłaty dokonanej przez gracza na jego konto. 

Kod promocyjny Bwin może być wymagany, jeśli bukmacher zdecyduje się przyznać tę formę promocji w pakiecie bonusów powitalnych dla nowych graczy. Jak działa ten bonus w praktyce? W tym przypadku spotkać można różne podejścia bukmacherów. Przede wszystkim ważne są podstawowe kryteria przyznawania bonusu od depozytu. Mowa tutaj o maksymalnej kwocie bonusu, procencie bonusu od wpłaty (np. 50% od depozytu, 100% od depozytu) a także o tym, która wpłata będzie brała udział w promocji. Zazwyczaj jest to premierowa, pierwsza wpłata. Choć są od tego odstępstwa. 

Obrót takim bonusem jest praktycznie pewnikiem, ale jego reguły także mogą być bardzo różne. W tym przypadku będzie poczekać na decyzje bukmachera. 

Bwin kod promocyjny | oferta 

W przypadku Bwin kod promocyjny może być istotny przy rozpoczęciu przygody z bukmacherem, ale kluczowa będzie sama oferta zakładów bukmacherskich. W tym przypadku nie powinno być większych zaskoczeń. Najbardziej rozbudowane są zdarzenia sportowe, na które można wybierać zakłady spośród kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Są to zarówno najważniejsze imprezy, jak i niższe rozgrywki ligowe. 

Ponadto w Bwin typować można zdarzenia w kategorii rozrywka. Są to np. wydarzenia z życia społecznego, politycznego czy świata programów telewizyjnych. Dostępność takich zakładów jest mniejsza niż w przypadku sportu, ale jest to pewne urozmaicenie oferty dla typujących. 

Patrząc na to, co mogą typować w Bwin za granicą, gdzie już teraz działa legalnie bukmacher, w oczy rzucają się jeszcze dwie inne kategorie zakładów. Pierwsza z nich to sporty wirtualne, które większość legalnych bukmacherów w Polsce także umieściło w swojej ofercie zakładów bukmacherskich. Jest to rozgrywka odbywająca się na podstawie wyliczeń komputerowego algorytmu, ale odpowiadająca zasadom znanym z aren realnego sportu. 

Kolejna kategoria dostępna w Bwin to wirtualne kasyno. W tym przypadku bukmacher wchodząc na polski rynek będzie musiał dostosować konkretną ofertę do obowiązujących w Polsce przepisów prawnych, które określają dokładnie, w jaki sposób można prowadzić tego typu działalność. 

Bwin kod promocyjny | informacje o bukmacherze

Bukmacher Bwin to międzynarodowa marka założona w Austrii w 1997 roku. Od tego czasu firma pojawiła się na kilkunastu rynkach, gdzie prowadzi działalność. W tym momencie Bwin nie działa jeszcze w Polsce, ale to może się zmienić.

W przypadku typowania zakładów sportowych u bukmachera gracz może wybrać jedną z blisko 40 dyscyplin sportu, ponadto w wielu krajach Bwin prowadzi wirtualne kasyna czy proponuje innego rodzaju gry hazardowe. Bwin przez wiele lat był sponsorem takich sportowych klubów jak m.in. Real Madryt czy AC Milan.

Dodaj komentarz