Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 | Gdzie obstawiać Mundial w Katarze?

Bukmacherzy przygotowali ofertę na obstawianie Mundialu 2022. Najważniejsza piłkarska impreza to gratka dla kibiców, a także typerów. Już teraz dostępne jest na Mundial 2022 obstawianie zakładów, a im bliżej będzie do turnieju, tym oferta powinna się powiększać. Jak wygląda obstawianie Mistrzostw Świata u bukmacherów? Czy dostępne są bonusy na Katar 2022? Wszystko wyjaśniamy w tekście. 

Mistrzostwa Świata obstawianie – bonus powitalny

W przypadku turnieju Katar 2022 obstawianie zakładów jest możliwe u bukmacherów. Co więcej, nowi gracze mogą liczyć na bonusy powitalne, który można wykorzystać na obstawianie Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Poniżej przedstawiamy przykładowe promocje powitalne u najlepszych bukmacherów zdaniem czytelników Bet.pl. 

BukmacherWartość bonusu
STS1640 PLN
Fortuna640 PLN
Superbet3755 PLN
Betclic200 PLN
Totalbet5239 PLN

Bonusy na Mundial nie wykluczają się wzajemnie. Można je aktywować rejestrując się poprzez dostępne w tabeli linki i użycie kodów promocyjnych. 

Gdzie obstawiać Mundial 2022?

Kibice mogą zadać sobie pytanie: gdzie dostępne jest obstawianie Mistrzostw Świata 2022? Odpowiedź powinna usatysfakcjonować typerów, bowiem w przypadku takiego turnieju jak Katar 2022 obstawianie zakładów możliwe jest u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Nie powinno to dziwić, w końcu piłkarski mundial to największa impreza sportowa na świecie. 

Poniżej prezentujemy listę czołowych polskich bukmacherów na mistrzostwa świata, którzy proponują obstawianie mistrzostw świata. Zakłady bukmacherskie można zawierać wyłącznie u legalnie działających bukmacherów, którzy mają pozwolenie na prowadzenie działalności.

Mistrzostwa Świata 2022 obstawianie w STS

Zakłady bukmacherskie na mundial przygotował STS. Oferta na obstawianie mistrzostw świata w piłce nożnej u największego polskiego bukmachera jest dostępna. Typerzy mogą liczyć na zakłady dotyczące pojedynczych meczów, a także długoterminowe zdarzenia np. dotyczące triumfatora całego turnieju. 

STS to sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski, stąd można spodziewać się również zakładów specjalnych związanych z meczami Biało-Czerwonych. Bukmacher pierwszą ofertę zdarzeń przygotował już kilka miesięcy przed imprezą Katar 2022. Obstawianie poszczególnych meczów będzie dostępne na bieżąco również w trakcie turnieju. 

Mundial obstawianie u bukmachera Fortuna

Również w Fortunie dostępne jest obstawianie mundialu. Bukmacher przygotował osobną zakładkę, gdzie znaleźć można wydarzenia związane z mistrzostwami świata. Są to zarówno zakłady na poszczególne mecze, jak i zakłady specjalne. Już na wiele tygodni przed turniejem Fortuna przygotowała ponad sto kursów na poszczególne mecze, co pokazuje jak poważnie bukmacher traktuje ten turniej.

Fortuna na Mundial obstawianie nie ogranicza wyłącznie do zakładów meczowych i specjalnych. Gracze mogą wybierać triumfatora turnieju, awans z grupy poszczególnych zespołów i wiele więcej. Można przypuszczać, że im bliżej będzie turnieju, tym oferta będzie się powiększała. 

Obstawianie Katar 2022 w ofercie Superbet

Kolejnym bukmacher z ofertą na mundial w Katarze jest Superbet. W tym przypadku dostępne są już zakłady na niektóre mecze turnieju, ale bukmacher dość powściągliwie podchodzi do zakładów specjalnych, co może zmienić się przed turniejem.

Typerzy mogą jednak liczyć na dostęp do najważniejszych rynków zakładów związanych z mistrzostwami świata. Obstawianie mundialu dostępne jest cały czas, a kolejne propozycje to tylko kwestia czasu. 

Zakłady bukmacherskie Mundial 2022 w Betclic

U bukmachera Betclic obstawianie mistrzostw świata w piłce nożnej już jest możliwe, choć na razie oferta zakładów jest dość ograniczona. Im bliżej będzie turnieju w Katarze, tym dostępność kursów powinna się zwiększać. 

Betclic stawia na sporą różnorodność wydarzeń, które dostępne są dla obstawiania poszczególnych meczów Mistrzostw Świata w Katarze. Gracze mogą znaleźć ponad 160 dostępnych zakładów na niektóre z meczów, a nadal mówimy o ofercie dostępnej na wiele tygodni przed imprezą. 

Obstawianie Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Totalbet

Podobną drogę obrał także Totalbet. Ten bukmacher także przygotował rozbudowaną propozycję zakładów na poszczególne spotkania, które odbędą się w Katarze. Obstawianie zakładów specjalnych, oraz tych dotyczących np. wyjścia z grupy czy zdobycia tytułu mistrzowskiego, także znalazło się w ofercie bukmachera.

Można zakładać, że im bliżej będzie do samego turnieju, tym dostępnych zakładów będzie więcej. Pod tym względem Totalbet nie będzie chciał odstawać od innych, czołowych bukmacherów. 

Jak obstawiać Mistrzostwa Świata w Katarze?

Piłkarskie mistrzostwa świata w tym roku odbędą się dość nietypowo, bowiem w terminie jesienno-zimowym. Na co powinni zwrócić uwagę gracze chcący typować Katar 2022? Obstawianie turnieju wiąże się z dobrą analizą poszczególnych zdarzeń. Podpowiadamy, co może decydować o skuteczności w typowaniu.

Mundial obstawianie – nie tylko zakłady na mecze

Decydując się na obstawianie mistrzostw świata, można skorzystać z bardzo szerokiej oferty zakładów. To sprawia, że gracze nie mają do wyboru wyłącznie typowania wyników poszczególnych meczów, ale także wielu innych zdarzeń. Mając do wyboru wiele opcji, nie zawsze obstawianie wyników będzie najlepszym wyjściem. Stąd warto przejrzeć całą ofertę danego bukmachera przed wytypowaniem kuponu. 

Katar 2022 obstawianie – forma poszczególnych zawodników

Specyficzny termin mundialu sprawia, że kadry nie będą miały zbyt wiele czasu na przygotowanie do turnieju. Dlatego też, o wielu wynikach może decydować forma poszczególnych piłkarzy. Warto zatem obserwować jak poszczególni zawodnicy będą sobie radzić na początku sezonu 2022/2023, bo być może dyspozycję przeniosą właśnie na mundial. Obstawianie klasyfikacji strzelców także może być łatwiejsza, jeśli weźmiemy pod uwagę popisy czołowych napastników w klubach. 

Mistrzostwa Świata obstawianie – analiza kursów

Obstawianie Mundialu 2022 dostępne będzie u wszystkich legalnych bukmacherów, zatem gracze mają z czego wybierać. W tym przypadku warto analizować kursy i wybierać te, które okażą się najkorzystniejsze. Pierwsze zakłady na turniej pojawiają się już kilka miesięcy przed imprezą. Im bliżej rozpoczęcia zmagań, tym więcej dostępnych kursów. 

Mundial 2022 obstawianie – terminarz i drabinka turnieju

Chcąc obstawiać Mundial pod kątem osiągnięć danej kadry, warto analizować potencjalną drabinkę turnieju. Grupy są już rozlosowane, znamy terminarz poszczególnych meczów. Na tej podstawie można przewidywać jaka droga czeka konkretne reprezentacje. Bardziej wprawieni w bojach typerzy, mogą nawet pokusić się o założenie niespodzianek. Oczywiście sam turniej wiele zweryfikuje, ale wcześniejsza analiza jest dobrym pomysłem. 

Obstawianie Katar 2022 – faworyci i niespodzianki 

W historii mistrzostw świata zdarzało się wiele niespodzianek, ale ostatecznie tytuł zdobywało tylko osiem reprezentacji. Warto wziąć to pod uwagę typując długoterminowe zakłady, m.in. na rozstrzygnięcie całego turnieju w Katarze. Z drugiej strony, gracze nie powinni obawiać się niespodzianek. Na poprzednich turniejach było ich całkiem sporo. Warto tu wspomnieć o awansie do finału Chorwacji (MŚ 2018), czy walce o brąz Turcji z Koreą Południową (MŚ 2002). 

Mundial 2022 obstawianie – oferta bonusowa bukmacherów

Obstawianie mistrzostw świata może być łatwiejsze, jeśli skorzysta się z bonusów bukmacherskich. Jeśli typerzy chcą się na to zdecydować, to czołowi bukmacherzy mają propozycje bonusów na start dla nowych graczy. Można je wykorzystać na zakłady bukmacherskie na mundial

STS – bonus na obstawianie mundialu

Bonus powitalny od STS można uzyskać rejestrując się z kodem MEGABONUS. Pakiet powitalny ma wartość 1640 zł, a składa się z: zakładu bez ryzyka (cashback) 100 zł, bonusu od trzech pierwszych wpłat na konto do 1500 zł, a także cashbacku na sporty wirtualne 20 zł i cashbacku na BetGames 20 zł.

Fortuna – bonus na obstawianie mundialu

Zakładając konto można aktywować bonus powitalny Fortuny o wartości 640 zł. Wymagane będzie także wpisanie kodu bonusowego o treści MECZYKI. W skład promocji wchodzą w sumie trzy bonusy, którymi są darmowy zakład (freebet) 40 zł i zakłady bez ryzyka (cashback).

Polecamy: freebety na mistrzostwa świata

Superbet – bonus na obstawianie mundialu

Gracze mogą skorzystać z promocji powitalnych zakładając konto w Superbet. Można to zrobić z kodem bonusowym MECZYKI. W sumie dostępne są bonusy na start w kwocie 1555 zł. Wśród bonusów dla nowych graczy znalazły się: darmowy zakład (freebet) 35 zł, tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 zł, bonus od depozytu 200 zł a także bonus za pobranie aplikacji 20 zł. 

Betclic – bonus na obstawianie mundialu

Kolejny bukmacher z bonusem powitalnym to Betclic. Rejestracja z kodem promocyjnym o treści MECZYKI pozwala na aktywowanie bonusu dla nowych graczy. Jest nim zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł. To flagowa promocja powitalna. W razie porażki pierwszego zakładu bukmacher zwrotu przyznaje w formie freebetu. 

Totalbet – bonus na obstawianie mundialu

Powitalny bonus dostępny jest także dla nowych użytkowników Totalbet. Bonusy na start aktywują się, gdy podczas rejestracji gracz wpisze kod promocyjny o treści MECZYKI. Cały pakiet ma wartość 5239 zł, a składają się na niego darmowe zakłady (freebet) 39 zł, zakład bez ryzyka do 200 zł, a także bonus od depozytu do 5000 zł. 

Obstawianie Katar 2022 – informacje o turnieju

Tegoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej odbędą się w Katarze. Turniej zaplanowano w terminie od 21 listopada do 18 grudnia. Po raz ostatni na mundialu zagrają 32 drużyny narodowe. W tym gronie znalazła się także reprezentacja Polski, a tytułu bronić będzie Francja. 

Podczas turnieju zostaną rozegrane 64 spotkania. Na początek zespoły rywalizować będą w fazie grupowej, gdzie każda kadra zagra trzy mecze. Później nastąpią zmagania w 1/8 finału, ćwierćfinałach, półfinałach, a na koniec czekają nas mecz o 3. miejsce i finał. Podział na grupy w Katarze wygląda następująco:

  • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
  • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia/Szkocja/Ukraina
  • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
  • Grupa D: Francja, Zjednoczone Emiraty Arabskie/Australia/Peru, Dania, Tunezja
  • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka/Nowa Zelandia, Niemcy, Japonia
  • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
  • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
  • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Mecze rozgrywane będą na ośmiu stadionach. Grupowe starcia Polski w Katarze odbędą się 22 listopada z Meksykiem, 26 listopada z Arabią Saudyjska i 30 listopada z Argentyną.